Kobyłka - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Kobyłce

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w Kobyłce – za ile co sprzedamy?

Ceny skupu kabli w Kobyłce to kluczowe informacje dla przedsiębiorców i nie tylko. Z pomocą naszych specjalistów i pracowników WasteMaster, stworzyliśmy cennik skupu kabli w Kobyłce, który ma za zadanie odmalować różnice cenowe między poszczególnymi kablami. Najbardziej się opłacalna jest sprzedaż miedzi, która jest pożądanym surowcem w skupach kabli w izolacji w Kobyłce. Pamiętaj, że oddając kable do placówek tego typu ograniczasz wydobycie metali.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,6 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,2 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,3 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,2 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,8 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,8 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,6 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Podział w skupie kabli w Kobyłce - jakie kategorie wyróżniamy?

Kategorie podziału okablowania są zazwyczaj umowne - każda placówka może dowolnie podzielić swoje kable. Jednak podstawowe kategorie są związane ze składem danego okablowania oraz jego zastosowaniem. Do pierwszej grupy zaliczamy głównie przewody aluminiowe oraz miedziane. W związku z tym pojawiły się na rynku wyspecjalizowane skupy kabli miedzianych w Kobyłce oraz skupy kabli aluminiowych w Kobyłce. Grupa kolejnego ciągle się powiększa, w związku z rozwijającymi się technologiami. Jest nią kategoria zastosowania. W jej ramach wyróżniamy: przewody telekomunikacyjne, światłowodowe, sygnalizacyjne, sieciowe, komputerowe oraz tzw. specjalne. Oprócz tego wyróżniamy przewody, które można sprzedać w skupie kabli samochodowych w Kobyłce czy skupie kabli aluminiowych w Kobyłce. Jeżeli nie wiesz czym charakteryzuje się Twój przewód - warto się z nami skontaktować, to bardzo istotne dane w kontekście sprzedaży!

Jakie okablowanie możemy sprzedać w skupie kabli w Kobyłce?

Skup kabli w Kobyłce przyjmie od Ciebie najróżniejsze materiały. Jednak zanim sprzedasz okablowanie do skupu - warto dowiedzieć się więcej o tym odpadzie. Składa się on z metalowych żył i izolacji, warto wiedzieć, że im więcej żył posiada przewód - tym większą cenę w skupie kabli w Kobyłce otrzymasz. A jakie faktycznie materiały możemy oddać do placówek tego typu? Z pewnością wiązki kabli samochodowych, druty budowlane, przewody pochodzące z urządzeń RTV i AGD, a nawet lampki choinkowe! Nie za wszystko można otrzymać dużo gotówki, jednak każdy z wymienionych materiałów zostanie przyjęty na złomie kabli w Kobyłce. Chcesz wiedzieć więcej? Doczytaj poniższy tekst do końca!

Dlaczego ceny kabli w skupie w Kobyłce są tak zmienne?

Ceny przewodów na złomie kabli miedzianych w Kobyłce zależą nie tylko od rodzaju okablowania, jaki dostarczysz. Jako, że skupy zarabiają na sprzedaży przetworzonych metali, sytuacja na rynku tych surowców gra kluczową rolę. A ze względy na bieżące problemy gospodarcze, inflację, etc. - ceny z pewnością będą się gwałtowanie zmieniać. Dla zobrazowania tej kwestii, warto podać przykład: za wiązkę samochodową rok temu otrzymałbyś 16,50 zł/kg netto, a obecnie będzie to 11-14 zł/kg netto. Jeśli przerasta Cię częste obserwowanie zmian na rynku metali - zleć to zadanie WasteMaster - z chęcią Cię wyręczymy! Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o cenach okablowania - wejdź na naszego firmowego bloga: https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Jak najkorzystniej zrealizować wywózkę na złom kabli w Kobyłce?

W momencie, kiedy dysponujesz dużymi ilościami zużytego okablowania i nie jesteś w stanie go przewieźć do skupu kabli w izolacji w Kobyłce - musisz zorganizować jego wywózkę. W jaki sposób ją zorganizować, ponosząc przy tym minimalny koszt? Ze wsparciem od WasteMaster! Za darmo wyszukamy dla Ciebie najlepsze usługi wywozu do np. skupu kabli miedzianych w Kobyłce. Jedyne co musisz zrobić, to zdradzić nam swoje preferencje i dokładne dane na temat pozostałości. To Ty podejmujesz decyzje - my jedynie sugerujemy! Należy jednak pamiętać o tzw. minimum logistycznym, które jest inne dla każdego skupu kabli w izolacji w Kobyłce oferującego transport do placówki. Może to być 200-300 kg. Dodatkowo, jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (z powyżej 75 ha ziemi) - nie zapomnij o wypełnieniu KPO. Osoby prywatne okazują tylko dowód osobisty. Jeśli potrzebujesz wsparcia w realizacji transportu do skupu kabli miedzianych w Kobyłce - zapraszamy do kontaktu!

Recykling kabli na złomie w Kobyłce

Jest to niezwykle efektywny proces. Na złom kabli miedzianych w Kobyłce trafia Twój odpad, który jest cięty i obierany z izolacji. W stosunkowo prosty sposób otrzymujemy granulat miedzi, który jest niemalże tak samo wydajny, jak pierwotna miedź. W ten sposób surowiec wraca do obiegu, a Ty ograniczasz wydobycie np. miedzi. I w dodatku dostaniesz za to pieniądze! Jeśli chcesz zrealizować sprzedaż lub przewóz przewodów do skupu kabli w Kobyłce, nie czekaj! Skorzystaj z naszej pomocy, a wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze opcje w Twojej okolicy!

Strona formalna sprzedaży kabli

Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha ziemi - musisz pamiętać o regularnym uzupełnianiu BDO. Za niedopełnienie tego obowiązku grożą wysokie grzywny. Osoby fizyczne nie muszą prowadzić konta w Bazie Danych Odpadowych, jednak są zobligowane do wypełnienia Karty Ewidencji Odpadowej - która jest dowodem na legalne przekazania odpadów do skupu kabli w izolacji w Kobyłce. Dodatkowo takie podmioty otrzymają Formularz Przekazania Odpadu - udokumentowanie transakcji. Warto podkreślić, że wszystkie powyższe dokumenty używają systemu kodów odpadów. Są to oznaczenia określone w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku. Pamiętaj o powyższych powinnościach, jeśli zamierzasz współpracować np. ze skupem kabli samochodowych w Kobyłce.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dopiero rozpoczęłam współpracę, ale wiem, że to nie moje ostatnie zlecenie dla WasteMaster. Bezpłatnie wyszukali dla mnie tani skup kabli - szczerze polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Z pewnością raz jeszcze skorzystam z aplikacji! Nie myślałam, że jest taka łatwa w użyciu!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Warto było się skusić! Z WasteMaster już nie zastanawiam się, jak zrealizuje wywózkę miedzianego okablowania!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cierpliwi konsultanci załatwili dla mnie transport do skupu kabli miedzianych w Kobyłce oraz wycenę mojego okablowania. Warto było skorzystać!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat