Warszawa - odbiór i skup przepracowanego oleju | WasteMaster

Skup przepracowanego oleju w Warszawie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Zużyty olej ceny obowiązujące w Warszawie

Najskuteczniejszą metodą na pozbycie się zużytego oleju silnikowego, bądź też innego zużytego oleju, jest oddanie go do wyspecjalizowanych jednostek. To firmy, które oferują skup, odbiór i utylizację zużytych olejów. Przy wybieraniu odpowiedniego punktu, warto wziąć pod uwagę takie aspekty, jak cena za litr oleju przepracowanego w Warszawie. Tego typu wiadomości mogą przydać się osobom pragnącym przeprowadzić zyskowną transakcję sprzedaży zużytego oleju. Aby poznać cennik skupu oleju przepracowanego w Warszawie, wystarczy skorzystać z naszego darmowego formularza internetowego. To narzędzie przeznaczone do wyceny zużytego oleju.
Ceny
Przepracowany olej silnikowy (ilości od 400 l do 1000 l) 0,60 zł netto
Przepracowany olej silnikowy (powyżej 1000 l) 0,80 zł netto
Zanieczyszczony olej przepracowany Do wyceny zł netto
Warunki współpracy

W jakich kodach odpadu przeprowadzana jest utylizacja oleju silnikowego w Warszawie?

W katalogu odpadów istnieje grupa 13 nazwana “oleje odpadowe i odpady ciekłych paliw (z wyłączeniem olejów jadalnych oraz grup 05, 12 i 19)”. Do tej grupy zaliczamy takie odpady jak: 13 01* Odpadowe oleje hydrauliczne, 13 02* Odpadowe oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe, 13 03* Odpadowe oleje i ciecze stosowane jako elektroizolatory i nośniki ciepła, 13 04* Oleje zęzowe, 13 05* Odpady z odwadniania olejów w separatorach, 13 07* Odpady paliw ciekłych, 13 08* Odpady olejowe nieujęte w innych podgrupach.

W jaki sposób można zamówić usługę skupu przepracowanego oleju w Warszawie w w naszej giełdzie recyklingowej WasteMaster

W trakcie projektowania giełdy odpadowej WasteMaster staraliśmy się aby gruntownie ułatwić zamawianie usług. Po to sformułowaliśmy kwestionariusz który należy wypełnić w chwili zlecania usługi odbioru oleju przepracowanego w Warszawie. Kwestionariusz zawiera pytania niezmiernie przydatne przy ustalaniu takiego zlecenia. Po złożeniu zamówienia, opiekun klienta zweryfikuje otrzymane informacje i prześle oferty. Do Ciebie będzie należała decyzja o końcowym wyborze. Po zaakceptowaniu oferty, doradca klienta zadba o finalną realizacje usługi, uzgodni odbiór oraz kiedy pojawi się potrzeba doradzi przy innych problemach, jak na przykład z rejestrem BDO.

Odbiór zużytego oleju samochodowego w Warszawie od osób fizycznych. Czy jest możliwy?

Specjalistyczne firmy nie mogą zlecić swoim pracownikom odbiór zużytego oleju silnikowego w Warszawie. Mogą one odbierać wyłącznie odpady poprzez rejestr Bazy Danych o Odpadach od innych firm lub rolników (oraz w szczególnych przypadkach na specjalne oświadczenie). Osoby fizyczne posiadające taki odpad powinny skierować się do PSZOK'u (Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych). PSZOK może przyjąć taki odpad pod warunkiem, że jest w oryginalnym opakowaniu i nie więcej niż 20 kg na gospodarstwo domowe. Warto podkreślić, że w przypadku wymiany oleju przez mechanika samochodowego, to on staje się wytwórcą odpadu i w jego gestii leży jego odpowiednie zagospodarowanie.

Jakie dokumenty będą niezbędne do odbioru oleju przepracowanego w Warszawie?

W sytuacji przedsiębiorstw, jak i rolników powyżej 75 ha powierzchni gospodarstwa niezbędne jest prowadzenie rejestru BDO. W związku z tym wymagane jest wystawienie KPO (Karty Przekazania Odpadu) w rejestrze Bazy Danych o Odpadach dla realizowanego odbioru oleju przepracowanego w Warszawie. W przypadku rolników poniżej 75 ha wystarczy oświadczenie, że nie jest zobowiązany do prowadzenia rejestru Baza Danych Odpadowych.

Czy utylizacja oleju silnikowego w Warszawie może zostać zlecona także przez telefon?

Istnieje możliwość zamówienia utylizacji oleju silnikowego w Warszawie przez telefon. Nasz konsultant wypełni w Twoim imieniu wszystkie niezbędne informacje i umieści ogłoszenie w aplikacji. Później opiekun klienta przygotuje oferty na zagospodarowanie odpadu i w razie potrzeby skontaktuje się z Tobą, aby ustalić dodatkowe informacje. Jeśli zaakceptujesz przedstawioną Ci ofertę, opiekun klienta zadba o prawidłowe przeprowadzenie całej transakcji, tak aby Twoje zlecenie zostało całkowicie obsłużone, przy Twoim minimalnym zaangażowaniu.

Skup przepracowanego oleju – cena w Warszawie oraz jej wahania

Cena za litr oleju przepracowanego w Warszawie łatwo ulega zmianom. Na jej wysokość mają wypływ takie czynniki jak ilość odpadu, jego jakość, aktualna stawka w rafinerii czy w końcu miejsce odbioru. W efekcie ceny mogą się znacząco różnic, od bezpłatnego odbioru, aż do 0,30 zł za ilości hurtowe. W naszej aplikacji odpadowej możesz natychmiastowo i sprawnie dokonać analizy cen odbioru oleju przepracowanego w Warszawie. Jeżeli zdecydujesz się dodać odpad na naszej giełdzie, nasz Opiekun Klienta zajmie się wyszukaniem najlepszych ofert dla Ciebie, dzięki czemu zaoszczędzisz swój czas.

Jak jest realizowany odbiór oleju przepracowanego w Warszawie?

W trakcie rozmowy z naszym opiekunem Klienta należy przekazać (o ile nie zrobiło się tego wcześniej), w jaki sposób magazynowany jest olej. Jest to niezbędne do ustalenia dokładnej procedury realizacji usługi. Jest to ważny aspekt w sytuacji przechowywania odpadu w beczkach. Część firm w takiej sytuacji oferuje beczki na wymianę, zamiast wypompowywania odpadu. Przed ostateczną akceptacją oferty, klient otrzyma informację, która firma będzie realizowała odbiór oleju przepracowanego w Warszawie, a co za tym idzie, będzie mógł dowiedzieć się więcej o tej firmie. Przy czym podkreślamy, że firma WasteMaster współpracuje tylko z najlepszymi i legalnymi firmami. Po akceptacji oferty nasz opiekun Klienta ustali wszystkie pozostałe aspekty z tym związane jak termin odbioru, dane do BDO itp. Oczywiście w razie jakichkolwiek istotnych zmian, klient zostanie natychmiast poinformowany. Sama procedura wykonania usługi jest zależna od sposobu przechowywania przepracowanego oleju. W przypadku beczek, jak wcześniej zostało wskazane, następuje ich wymiana lub wypompowanie odpadu. W sytuacji mazerów oraz większych zbiorników zawsze dochodzi do wypompowania zużytego oleju przy pomocy specjalistycznego auta asenizacyjnego. Przy operacji wypompowania odpadu, następuje też jego ważenie, ponieważ pojazd ma wbudowaną wagę. W przypadku wymiany beczek , waga jest podawana dopiero po tym jak odbiorca zważy odpad w swojej siedzibie. W ramach naszych usług gwarantujemy: - tylko najlepszych, z aktualnymi zezwoleniami partnerów, - usługa realizowana zgodnie z ustawą odpadową, - terminowa płatność za odpadu, - pełne bezpieczeństwo oraz legalność transakcji, - najlepsze oferty uzyskiwane dzięki naszej wysokiej pozycji na rynku, - opiekun klienta czuwający nad transakcją.

W jakim czasie realizowany jest odbiór zużytego oleju w Warszawie?

Termin odbioru zużytego oleju w Warszawie jest zależny od wielu zmiennych. Oczywistym czynnikiem wpływającym na termin odbioru jest lokalizacja, ale oprócz niej znaczenie mają takie rzeczy jak ilość odpadu, jego sposób przechowywania czy okres czasu, w którym jest zgłaszany odbiór. Warto podkreślić, że mniejsze ilości odpadu są najczęściej odbierane przy okazji.

Jakie firmy w aplikacji WasteMaster realizują odbiór oleju przepracowanego w Warszawie?

Ze względu na liczbę użytkowników, dużo przedsiębiorstw świadczących usługę odbioru oleju przepracowanego w Warszawie działa w naszej aplikacji. Aby jak najbardziej dopasować ofertę pod klienta powołaliśmy doradców, którzy zajmują się analizą rynku oraz prezentacją najkorzystniejszych ofert. Przypominamy, iż wszystkie firmy w naszej giełdzie zostały zweryfikowane i posiadają specjalistyczny sprzęt do odbioru oleju przepracowanego.

Jakie rodzaje usług dotyczące przepracowanego oleju możemy zamówić w aplikacji WasteMaster.

Możemy wymienić następujące usługi, na które możemy przygotować ofertę: - skup przepracowanego oleju silnikowego w Warszawie wraz z odbiorem, - skup przepracowanego oleju hydraulicznego w Warszawie wraz z odbiorem, - skup przepracowanego oleju transformatorowego w Warszawie wraz z odbiorem, - skup przepracowanego oleju przekładniowego w Warszawie wraz z odbiorem. Dbając o najwyższe standardy obsługi, do każdego zamówienia z naszego ramienia zostaje przypisany Opiekun Klienta, który najpierw dokonuje analizy rynku, aby przedstawić wszystkie najkorzystniejsze dostępne aktualnie oferty. Przygotowuje wykaz ofert oraz służy pomocą przy finalnym wyborze. Na tym jednak nie kończy się jego udział. Czuwa on następnie nad samym przebiegiem odbioru, ustala termin, dba o bezproblemową realizację usługi oraz pomaga przy dokumentacji z tym związanej. Działania te są podejmowane, aby kompleksowo Cię obsłużyć oraz zaoszczędzić Twój czas.

Skup przepracowanego oleju w Warszawie od rolnika

Interesującym tematem jest skup przepracowanego oleju od rolnika. Wynika to z faktu, że możemy spotkać dwie odmienne sytuacje z tym związane. W pierwszej rolnik posiada gospodarstwo o powierzchni mniejszej niż 75 ha. Dzięki temu nie jest zobowiązany do wpisu w rejestrze Bazy Danych o Odpadach, a odpady od niego są odbierane na oświadczenie. W drugiej sytuacji rolnik posiada gospodarstwo większe niż 75 ha, wskutek czego jest zobowiązany do posiadania wpisu w programie BDO. W efekcie skup oleju przepracowanego w Warszawie od takiego rolnika nie różni się niczym niż skup od firmy.

Ile kosztuje dodanie oferty na skup przepracowanego oleju w Warszawie?

Dodanie oferty na skup przepracowanego oleju w naszej giełdzie odpadowej jest bezpłatne. Giełda odpadów WasteMaster pod tym względem jest całkowicie darmowa. Co więcej, nie ponosisz również żadnych kosztów związanych z obsługą zlecenia przez naszego specjalistę. Przygotowanie przez naszego pracownika szczegółowych ofert recyklingu odpadu, do niczego Cię nie zobowiązuje. Finalnie to od Twojej decyzji zależy czy transakcja dojdzie do skutku. Rzecz jasna skup przepracowanego oleju w Warszawie jest jedną z wielu usług recyklingowych, których można spotkać w naszej aplikacji. Warto zapoznać się także z resztą naszych usług i znaleźć rozwiązania dla reszty zalegających odpadów.

Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy w Warszawie?

W Warszawie, jak i w całym województwie mazowieckim, zużyty olej silnikowy najlepiej oddać, korzystając z naszej aplikacji WasteMaster. Dzięki niej z łatwością znajdziesz i porównasz różne oferty skupu oleju przepracowanego. Masz duże ilości zużytego oleju silnikowego? Cena za litr oleju przepracowanego w Warszawie ciągle się waha i nie możesz ustalić konkretów? Szukasz firmy, która odbierze zużyty olej w Warszawie, a nie wiesz, gdzie oddać olej silnikowy? Skontaktuj się z naszymi konsultantami, a oni zaproponują najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie. Już teraz wiesz, gdzie oddać olej silnikowy w Warszawie!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Kto odbiera zużyty olej?
21-07-2022
Kto odbiera zużyty olej?

W Twoim warsztacie masz kilka beczek oleju silnikowego? Jeśli chcesz sprawnie i ekologicznie pozbyć się tego problemu, udaj się do skupu olejów przepracowanych. Miejsca tego typ...

Więcej -->
Kto odbiera przepracowany olej?
20-07-2022
Kto odbiera przepracowany olej?

Zużyty olej silnikowy lub hydrauliczny, w większych ilościach należy oddać do skupu. Małe ilości można zanieść w szczelnym opakowaniu do PSZOK-u, na stację benzynową lub do wars...

Więcej -->
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?
19-07-2022
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?

Nie wiesz gdzie oddać zużyty olej silnikowy? Czy można go wylać? Wyrzucić? Nic z tych rzeczy! Najlepszym miejscem do utylizacji oleju silnikowego będzie placówka skupu. Małe ilo...

Więcej -->
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?
17-07-2022
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?

W Twoim warsztacie zalega dużo zużytego oleju silnikowego i zastanawiasz się jak sobie z nim poradzić? Jak się go wyrzucić? A może gdzie wylewać olej tego typu? Już spieszymy z ...

Więcej -->
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
17-07-2022
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Zużyty olej silnikowy stanowi problem zwłaszcza w warsztatach samochodowych, które produkują duże ilości tej substancji. Czy można po prostu gdzieś go wylać? Wyrzucić? Nie, gdyż...

Więcej -->
Jak pozbyć się oleju silnikowego?
17-07-2022
Jak pozbyć się oleju silnikowego?

Zastanawiasz się gdzie oddać olej silnikowy? Jeśli posiadasz ilości na własny użytek – możesz udać się do PSZOK-u, na stację benzynową, czy do wybranego warsztatu. Pod żadnym po...

Więcej -->
Co zrobić z przepracowanym olejem?
16-07-2022
Co zrobić z przepracowanym olejem?

Czy można wylać stary olej? Wyrzucić go? Nie można go wylać. Jeśli posiadamy małe ilości tego złotego płynu można, odpowiednio go zabezpieczając, włożyć go do odpadów zmieszanyc...

Więcej -->
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?
15-07-2022
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – czy w tym wypadku należy dokonać oznaczenia kodem grup towarów i usług? Tak, jeśli dochodzi do sprzedaży towaru – nawet gdy jest to zużyty...

Więcej -->
Ile waży 200 l beczka z olejem?
14-07-2022
Ile waży 200 l beczka z olejem?

Aby odpowiedzieć na to pytanie warto podać, ile waży litr oleju silnikowego. Otóż ze względu na swoje właściwości – olej jest gęstszy od wody – litr tego płynu waży około 0,8 kg...

Więcej -->
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?
13-07-2022
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?

Jeśli posiadamy niewielką ilość oleju, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych powinien go przyjąć. Zdarzają się jednak przypadki, gdzie dana placówka nie jest przystosowa...

Więcej -->
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?
12-07-2022
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?

Zastanawiasz się gdzie oddać zużyty olej? Jest kilka miejsc, które mogą go od Ciebie przyjąć. Punkty PSZOK, niektóre punkty wymiany oleju, warsztaty oraz stacje benzynowe. Jedna...

Więcej -->
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?
11-07-2022
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?

Sprzedaż tego typu odpadów odbywa się w skupach zużytego oleju. Cena będzie zależeć od rodzaju i stopnia zanieczyszczenia cieczy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to za pomocą apli...

Więcej -->
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?
10-07-2022
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?

Litr przepracowanego oleju, ze względu na swoje właściwości, waży około 0,8 kg. Jest to cenna informacja, jeśli jesteśmy zainteresowani skupem przepracowanego oleju oraz jego ko...

Więcej -->
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?
10-07-2022
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – oznaczać czy nie oznaczać? W związku z tym, że kod grup towarów i usług jest przypisywany produktom, które sprzedajemy, trzeba oznaczyć zu...

Więcej -->
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?
09-07-2022
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?

W zależności od stopnia zanieczyszczenia i ilości, taką cenę otrzymamy. Głównie to od skupu oleju przepracowanego zależy cena za litr. Według cennika WasteMaster za kilogram prz...

Więcej -->
Kto skupuje olej przepracowany?
08-07-2022
Kto skupuje olej przepracowany?

Kiedy dysponujemy dużą ilością zużytego oleju, najlepiej oddać go do skupu olejów przepracowanych. Jeśli posiadamy go niewiele, można udać się do PSZOK-u, na stację benzynową lu...

Więcej -->
Jak oddać zużyty olej?
07-07-2022
Jak oddać zużyty olej?

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym? Gdzie oddać zużyty olej hydrauliczny? Takich substancji nie można wylewać ani wyrzucać, dlatego istotnym jest, żeby oddać je odpowiednim ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?
06-07-2022
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?

Chcesz wyrzucić przepracowany olej? W Polsce jest to nielegalny proceder, zagrażający środowisku naturalnemu. A może wolałbyś zapytać gdzie oddać zużyty olej? Już spieszę z odpo...

Więcej -->
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?
05-07-2022
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?

Gdzie oddać stary olej? Czy jest organizowany odbiór zużytego oleju? Jak się go pozbyć? Przepracowane płyny tego typu najlepiej oddać do skupu. Inne miejsca takie jak PSZOK, sta...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Wpisałem w google “zużyty olej silnikowy skup warszawa” i wyskoczyła mi ta stronka razem z apką, bardzo fajna sprawa, załatwiłem wszystko co chciałem, a panowie na infolinii pomocni także mogę polecić. jak macie potrzebę jakiegoś odbioru zużytego oleju w Warszawie to od razu walcie do tej firmy

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Do rozwinięcia działalności, a dokładniej do uzupełnienia zasobów w fabryce potrzebowaliśmy kilkuset odpadów. W WasteMaster zobaczyliśmy setki ofert i mogliśmy wybrać najkorzystniejsze dla nas.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W naszym parku maszynowym mamy nowoczesne maszyny. Obrabiamy nimi dowolny złom. Teraz wszyscy klienci z całej Polski mogą się tego dowiedzieć z aplikacji. To nasz atut i w wastemaster mogliśmy się zareklamować.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

To, że na bieżąco otrzymuję powiadomienia o tym, kto jest zainteresowany ofertą skupu ułatwia moją codzienną pracę. Nie muszę też co jakiś czas zaglądać do aplikacji.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Miałam spore ilości zużytego oleju silnikowego. Skupów w Warszawie jest sporo, ale aplikacja WasteMaster mega ułatwiła mi zadanie

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
31-08-2022
Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Z pewnością chociaż raz w życiu każdy z nas, lub naszych najbliższych, zada sobie pytanie: „co zrobić ze zużytym olejem?”. Gdzie go oddać? Czy zajmują się tym specjalne podmioty...

Więcej -->
Gdzie utylizować olej silnikowy?
23-08-2022
Gdzie utylizować olej silnikowy?

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie jest utylizowany olej przepracowany? To nie jest żadna tajemnica, a pomimo tego wiele osób nadal nie wie, gdzie oddać stary olej silnikowy. Je...

Więcej -->
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022
23-08-2022
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022

Z pewnością wiele nie tylko osób fizycznych, lecz także firm, zastanawia się, gdzie oddać zużyty olej silnikowy. Warto przy tym pamiętać, że sprzedaż przepracowanego oleju przez...

Więcej -->
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?
16-08-2022
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?

Wielu właścicieli gospodarstw domowych, którzy wytwarzają stosunkowo niewielką liczbę oleju silnikowego, często mają zagwozdkę, co zrobić ze starym, wymienionym olejem samochodo...

Więcej -->
Gdzie oddać stary olej?
23-07-2022
Gdzie oddać stary olej?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie oddać zużyty olej samochodowy. Z pewnością nie zdają oni sobie sprawy z tego, jak łatwo można pozbyć się tego typu odpadu. Wystarczą tylko...

Więcej -->
Olej przepracowany – kod odpadu
02-09-2022
Olej przepracowany – kod odpadu

Czym jest kod odpadu? Jak go sprawdzić? Czy olej przepracowany posiada taki kod odpadu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz na naszym blogu. Co jeszcze warto wiedzi...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat