Wągrowiec - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Wągrowcu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Wągrowcu

Cennik skupu kabli w Wągrowcu z pewnością ułatwi Ci w oszacowaniu kosztów i ewentualnych zysków. Należy pamiętać o tym, że skupy kabli w izolacji w Wągrowcu działają po to, aby wykorzystać ponownie cenne surowce, zatem oddając swoje śmieci do tych placówek, postępujesz ekologicznie. Poniżej umieszczamy spis cen skupu kabli w Wągrowcu, który został stworzony w oparciu o aktualne dane – nie zapomnij o tym, że rynek się zmienia, a wraz z nim kwoty skupu okablowania!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,8 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,3 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,4 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,3 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,9 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,9 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,6 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Dlaczego ceny w skupach kabli w Wągrowcu ulegają wahaniom?

Dzieje się tak, ponieważ ceny na przykład na złomie kabli miedzianych w Wągrowcu są zależne od stanu gospodarki. Główną przyczyną zauważalnych wahań wysokości cen w skupach, jest właśnie zmieniający się rynek metali. Jak wiadomo, skupy po przerobieniu i odzyskaniu np. miedzi, chcą ją sprzedać. Jeżeli sytuacja na rynku jest nieopłacalna, muszą to zrobić po niższych cenach, co wpływa na wysokość kwoty w cenniku takiej placówki. Warto zobrazować tę sytuację na przykładzie. Otóż w 2021 roku, zgodnie z naszymi danymi, za wiązkę miedzianych kabli samochodowych otrzymałbyś ok. 16 zł/kg netto. Obecnie jednak (prawdopodobnie w związku z inflacją lub kryzysem energetycznym) jest to już tylko 11-14 zł/kg netto. Zatem spadek jest zauważalny. Jeżeli nie masz czasu na śledzenie zmian na rynku - WasteMaster jest idealnym rozwiązaniem! Zajmiemy się za Ciebie wyborem najlepszej okazji na sprzedaż okablowania! Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat - zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Podział kabli w skupie w Wągrowcu na rodzaje

Zazwyczaj dzielimy kable w skupie na dwa rodzaje: ze względu na skład oraz wykorzystanie. Jak już z pewnością zauważyłeś wyróżniamy dwa główne metale zawarte w żyłach przewodów - aluminium i miedź. Z tego powodu powstały specjalistyczne skupy kabli miedzianych w Wągrowcu oraz skupy kabli aluminiowych w Wągrowcu. Ze względu na zastosowanie możemy wyróżnić okablowanie: telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe, sygnalizacyjne oraz specjalne. W ramach powyższej kategorii wyróżniamy również skupy kabli samochodowych w Wągrowcu i skupy kabli elektrycznych w Wągrowcu, które zajmują się oczywistymi branżami wykorzystywania przewodów. Jeśli masz jakiekolwiek trudności z dookreśleniem rodzaju swojego kabla - zapraszamy do kontaktu!

Jak wygląda budowa kabla? Jakie przewody można oddać do skupu kabli w Wągrowcu?

Przewody, co istotne w kontekście sprzedaży do skupu kabli w Wągrowcu, są zbudowane z żył. Są to metalowe wiązki otulone izolacją. To, ile żył posiada dany przewód wpływa na kwotę w skupie kabli w Wągrowcu - im więcej żył, tym więcej metalu, tym wyższa kwota sprzedaży. Dla wstępnego rozeznania, warto również pokazać konkretne przykłady okablowania, które można sprzedać na złom kabli w Wągrowcu. Np. są to wiązki samochodowe, okablowanie RTV i AGD, przewody komputerowe, energetyczne czy światełka na choinkę. Jest to bardzo niejednolita grupa odpadów. Chcesz dowiedzieć się o niej więcej? Zachęcamy do czytania!

Recykling kabli na złomie w Wągrowcu

Jest to niezwykle efektywny proces. Na złom kabli miedzianych w Wągrowcu trafia Twój odpad, który jest rozcinany i obierany z izolacji. W stosunkowo łatwy sposób otrzymujemy granulat miedzi, który jest prawie tak samo wydajny, jak pierwotna miedź. W ten sposób surowiec wraca do obiegu, a Ty zmniejszasz wydobycie np. miedzi. I w dodatku otrzymasz za to pieniądze! Jeśli chcesz zorganizować sprzedaż lub przewóz przewodów do skupu kabli w Wągrowcu, nie zwlekaj! Skorzystaj z naszej pomocy, a wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze opcje w Twojej okolicy!

Co najlepiej sprzedać w skupie kabli w Wągrowcu?

Największe zyski spowoduje sprzedaż kabli miedzianych. Nieważne, jak wygląda cennik danego skupu kabli w izolacji w Wągrowcu - najdroższa zawsze będzie miedź. Dzieje się tak, ponieważ jest to najlepszy dostępny materiał - nawet ten z odzysku! Zatem warto określić orientacyjne ceny sprzedaży tego rodzaju przewodów na złomie kabli miedzianych w Wągrowcu. Za wiązkę samochodową możemy dostać od 11 do 14 zł/kg netto, a za sam kabel od 3 do 7 zł/kg netto. Aluminium jest zdecydowanie tańsze - od 1 do 3 zł/kg netto. Aby dowiedzieć się, ile zyskasz na swoich przewodach - skontaktuj się z naszymi ekspertami!

Wywózka kabli na złom w Wągrowcu - jak ją zorganizować?

Jeżeli nie wiesz jak przetransportować swoje przewody do skupu kabli miedzianych w Wągrowcu lub też nie posiadasz odpowiedniego sprzętu do wywózki - koniecznie musisz zrealizować odbiór przewodów ze swojej okolicy. Aby ułatwić sobie ten proces, warto korzystać z usług WasteMaster. Nasi specjaliści z łatwością znajdą skupy kabli w izolacji w Wągrowcu, które realizują także usługi wywozowe. Ty jedynie musisz podać nam parametry swojego odpadu oraz adres - reszta jest naszym zadaniem! Pamiętaj jednak o precyzyjnym dookreśleniu swoich przewodów, zwłaszcza waga jest istotna w kontekście transportu na skup kabli w izolacji w Wągrowcu. Część firm zastrzega sobie tzw. minimum logistyczne, które może wynosić np. 200-300 kg - zamówień poniżej tych wartości się po prostu nie obsługuje. Ponadto, jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub posiadasz gospodarstwo rolne powyżej 75 ha - pamiętaj o wypełnieniu i przekazaniu KPO. Ten dokument zapewnia legalny transport do placówki utylizacyjnej. Osoby fizyczne muszą jedynie okazać dowód tożsamości

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie byłem przekonany, czy bezpłatne usługi staną na wysokości zadania. Całe szczęście się myliłem! W WasteMaster postarali się, żebym został kompleksowo obsłużony i oprócz znalezienia skupu kabli samochodowych w Wągrowcu, znaleźli dla mnie skup oleju silnikowego!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miły konsultant wyjaśnił mi, co muszę zrobić z moim zużytym okablowaniem komputerowym, a następnie znalazł naprawdę korzystny skup kabli w izolacji w Wągrowcu. Polecam gorąco!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam pewna, który skup kabli miedzianych w Wągrowcu oferuje najkorzystniejsze ceny. Nie chciałam tracić czasu, więc wypełniłam formularz od WasteMaster i w kilka chwil dowiedziałam się najważniejszego - polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto korzystać - zwłaszcza zapracowani przedsiębiorcy będą zadowolenia z usług WasteMaster. Bez otrzymania żadnych opłat przekopali dla mnie cały internet w poszukiwaniu dobrego złomu kabli w Wągrowcu. Jestem rzeczywiście zadowolony!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat