Gniezno - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Gnieźnie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Od czego zależą ceny skupu kabli w Gnieźnie?

Wchodząc na rynek handlu odpadami, miej świadomość, że ceny skupu kabli w Gnieźnie, ale i innych pozostałości się zmieniają. Wszystko zależy od podaży i popytu na dane materiały odzyskiwane w skupach kabli w izolacji w Gnieźnie. W przypadku okablowania, najcenniejszymi metalami są miedź i mosiądz. Nasi eksperci w oparciu o własną wiedzę i doświadczenie skonstruowali poniższy cennik skupu kabli w Gnieźnie, który zawiera najświeższe dane. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 14,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 14,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 12,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 12,7 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,4 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,5 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,4 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 10,9 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,0 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,1 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Co przyjmie od Ciebie skup kabli w Gnieźnie?

Oczywiście kable! Jednak jakiego rodzaju konkretnie? Jak są zbudowane i jakie ma to znaczenie w kontekście sprzedaży do skupu kabli w Gnieźnie? Otóż przewód składa się z żyły i izolacji. Wyróżniamy okablowanie jednożyłowe i wielożyłowe - poszczególne wiązki są oddzielone warstwą np. polwinitu. To, ile żył posiada kabel, wpływa na wyokość jego sprzedaży - im więcej, tym korzystniejszą kwotę otrzymamy na złomie kabli w Gnieźnie. Przykładowe przewody, które zostaną przyjęte to: wiązki samochodowe, druty budowlane, energetyczne, okablowanie typu AGD, a nawet lampki choinkowe! Jeśli chcesz poszerzyć swoją bazę wiedzy na temat skupów kabli w Gnieźnie - zapraszamy do lektury!

Recykling miedzi na złomie kabli w Gnieźnie - kto na nim zyska?

Praktycznie każdy! Ty, sprzedając swoje okablowanie do skupu kabli w Gnieźnie otrzymujesz oczywisty zysk w postaci gotówki. Czy to tyle? Przeprowadzając tego typu transakcję, przyczyniasz się do ograniczenia wydobycia np. miedzi. Czyli zyskujesz podwójnie, a wraz z Tobą środowisko. Dodatkowo zyska również złom kabli miedzianych w Gnieźnie - po wytworzeniu granulatu miedzi, uzyska gotówkę od kolejnych podmiotów* w wyniku sprzedaży odzyskanego metalu. Zatem jest to następny argument za sprzedawaniem starego okablowania do skupów! WasteMaster za darmo wyszuka dla Ciebie najkorzystniejsze oferty. Z naszą pomocą możesz zmaksymalizować swoje zyski i sprawnie pozbyć się przewodów - nie zwlekaj - skontaktuj się z nami!

Rodzaje kabli w skupie w Gnieźnie

Kable w skupie możemy podzielić ze względu na zawartość oraz zastosowanie. Jak już na pewno zauważyłeś, główne metale wykorzystywane do produkowania okablowania to Cu i Al. Stąd wytworzyły się wyspecjalizowane skupy kabli miedzianych w Gnieźnie oraz skupy kabli aluminiowych w Gnieźnie. Oprócz tego wyróżniamy także różne zastosowania przewodów. Są to np. kable telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, energetyczne, sygnalizacyjne, budowlane, komputerowe czy specjalne. Są to wybrane specjalności. W nawiązaniu do nich, powstały także skupy kabli elektrycznych w Gnieźnie i skupy kabli samochodowych w Gnieźnie, zajmujących się oczywistymi rodzajami przewodów. Pamiętaj o dokładnym określeniu swojego typu okablowania – od tego zależy kwota, którą uzyskasz!

W jaki sposób zorganizować wywóz okablowania na złom kabli w Gnieźnie?

Jeżeli masz w posiadaniu duże ilości okablowania, którego nie jesteś w stanie samodzielnie przewieźć np. do skupu kabli miedzianych w Gnieźnie - musisz zrealizować wywóz tych odpadów. WasteMaster Ci w tym pomoże! Bezpłatnie znajdziemy dla Ciebie najlepsze skupy kabli w izolacji w Gnieźnie! Nasi specjaliści są doświadczeni na tym polu, wyszukają dla Ciebie oferty dopasowane do Twoich wymagań. Jedynym Twoim zadaniem jest wybór określonej placówki. Musisz mieć tylko na uwadze tzw. minimum logistyczne. Dla większości skupów kabli w izolacji w Gnieźnie to 200-300 kg. Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem posiadającym gospodarstwo powyżej 75 ha - musisz wypełnić KPO i oddać go kierowcy, który wywozi odpady do skupu kabli miedzianych w Gnieźnie. Osoby prywatne nie muszą tego robić - wystarczy pokazać dowód tożsamości.

Jakie kable w skupie w Gnieźnie najlepiej sprzedawać?

Najdroższym surowcem zawsze była miedź. Ze względu na swoje właściwości, bardziej opłaca się ją sprzedawać niż aluminium. Ceny w skupach w izolacji w Gnieźnie są najróżniejsze i niejednolite - mogą się różnić między sobą w obrębie województw. Z tego powodu trudno precyzyjnie określić to, ile pieniędzy zarobisz na złomie kabli miedzianych w Gnieźnie. Za wiązki samochodowe 11-14 zł/kg netto, a za sam kabel miedziany 3-7 zł/kg netto. Z kolei aluminium generuje zysk rzędu 1-3 zł/kg netto. Są to dość duże rozpiętości, dlatego jeśli chcesz precyzyjnie wycenić swoje przewody - zapraszamy do współpracy!

Sposoby na skorzystanie z usługi od WasteMaster

Możesz korzystać z naszych usług za pośrednictwem najróżniejszych metod. Możesz zadzwonić (numer znajdziesz po kliknięciu w ofertę) albo wypełnić formularz zgłoszeniowy (również go znajdziesz klikając w ofertę), ewentualnie korzystając samodzielnie z aplikacji. Jeśli wybierzesz dwa pierwsze sposoby - zajmą się Tobą nasi eksperci. Wyszukają dla Ciebie najlepsze złomy kabli w Gnieźnie oraz dokonają precyzyjnej wyceny. Jeśli zdecydujesz się na samodzielne korzystanie z aplikacji - Twój indywidualny Opiekun Klienta zajmie się kierowaniem do Ciebie dobrych ogłoszeń od skupów kabli aluminiowych w Gnieźnie. Wszystkim się zajmiemy - Ty musisz tylko podjąć decyzję! Nasze usługi są kompletnie za darmo - liczy się dla nas tylko Twoje zadowolenie!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Ciekawa aplikacja! Dzięki niej znalazłem tani skup kabli miedzianych w Gnieźnie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto korzystać - zwłaszcza zapracowani przedsiębiorcy będą zadowolenia z usług tej firmy. Bez otrzymania żadnych opłat przekopali dla mnie cały internet w poszukiwaniu dobrego złomu kabli w Gnieźnie. Jestem naprawdę zadowolony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo użyteczna rzecz. Szybko i sprawnie zorganizowali wywóz mojego okablowania do skupu kabli miedzianych w Gnieźnie. Polecam serdecznie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jestem pod wrażeniem! Wartościowe usługi i to całkiem za darmo. Znaleźli dla mnie skup kabli w Gnieźnie, do którego będę wracać!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat