Wadowice - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Wadowicach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Wadowicach – poznaj cenę!

Poniżej umieszczony został cennik skupu kabli w Wadowicach oparty o aktualne dane i badania specjalistów z zakresu handlu odpadami. Oczywiście nie są to wartości niezmienne, dlatego warto na bieżąco kontrolować ceny skupu kabli w Wadowicach za pomocą naszej aplikacji. Jednak na ten moment, koszt skupu kabli w izolacji w Wadowicach wygląda w ten sposób. Pamiętaj, że to od składu okablowania zależy kwota jego kupna i sprzedaży!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 16,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 14,1 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,6 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,6 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,6 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,1 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,2 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,8 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli w Wadowicach

Wiadomo, że skupy kabli w Wadowicach zabierają i przetwarzają właśnie przewody. Są one zbudowane z żył (możemy wymienić wielożyłowe i jednożyłowe) oraz izolacji. Ich ilość zauważalnie wpływa na wysokość ceny w złomie kabli w Wadowicach. Surowcami, które przyjmą takie placówki są chociażby wiązki samochodowe, kable AGD, sznury choinkowe, okablowanie energetyczne lub druty budowlane. To tylko kilka przykładów, co ma związek z postępem technologicznym. Chcesz dowiedzieć się więcej? Jak wyszukać idealny skup kabli w Wadowicach? Ile możesz zarobić? Jak wygląda recykling? Czytaj do końca, a wszystkiego się dowiesz!

W jaki sposób można zamówić usługi od WasteMaster?

Z naszych usług można korzystać na kilka sposobów, dopasowanych do różnych typów klientów. Istnieje opcja rozmowy telefonicznej, wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz użycia naszej aplikacji na własną rękę. Na naszej stronie znajduje się numer telefonu do naszego konsultanta oraz plik zgłoszeniowy. Udziel infomacji o swoim odpadzie i pozostaw nam resztę. Nasi konsultanci wycenią Twoje przewody oraz stworzą wykaz najkorzystniejszych złomu kabli w Wadowicach. Jeżeli wolisz sam dodać zlecenie w naszej aplikacji, również istnieje taka możliwość. Znajduje się ona na naszej stronie - możesz jej używać bez ściągania! W takim wypadku, Twój Opiekun Klienta będzie przekierowywał do Ciebie najlepsze oferty np. skupów kabli aluminiowych w Wadowicach, a Ty możesz dowolnie wybrać tę, która Ci najbardziej odpowiada. Nasze usługi są kompletnie za darmo - liczy się dla nas tylko Twoje zadowolenie!

Jak dzielimy kable w skupie w Wadowicach?

Kable można dzielić na najróżniejsze kategorie, jednak podstawowy podział to ten na zastosowanie i zawartość. Dwa najczęściej wykorzystywane metale to miedź i aluminium. W związku z tym wyspecjalizowały się skupy kabli miedzianych w Wadowicach i skupy kabli aluminiowych w Wadowicach. Oprócz zawartości jest także wykorzystanie. Wyróżniamy m.in. przewody telekomunikacyjne, energetyczne, światłowodowe, sieciowe, komputerowe oraz tzw. specjalne. Z kolei w ramach tej kategorii wyspecjalizowały się m.in. skupy kabli samochodowych w Wadowicach oraz skupy kabli elektrycznych w Wadowicach. Są to dość luźne podziały, jednak pomagają porządkować infomacje na temat odpadu. Jeśli masz problemy z określeniem swoich kabli - skontaktuj się z nami!

Ceny kabli w skupie w Wadowicach

W skupach kabli w izolacji w Wadowicach ceny mogą być bardzo zróżnicowane. Ostateczna kwota jest uzależniona od tego, jaki surowiec chcemy sprzedać. Najdroższe (nie tylko na złomie kabli miedzianych w Wadowicach) są elementy wykonane z miedzi. Jednak i one różnią się cenowo w zależności od województwa, rodzaju etc. Np. za miedzianą wiązkę samochodową bez skrzynek bezpiecznikowych zapłacimy 11-14 zł/kg netto. Za sam miedziany kabel 3-7 zł/kg netto. Z kolei aluminium osiąga dużo niższe ceny, rozpiętość kwot to 1-3 zł/kg netto. Jak łatwo zauważyć ostrożnie podajemy przedziały cenowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje Twój kabel - skontaktuj się z nami!

Recykling kabli na złomie w Wadowicach

Jest to niezwykle efektywny proces. Na złom kabli miedzianych w Wadowicach trafia Twój odpad, który jest cięty i obierany z izolacji. W stosunkowo łatwy sposób otrzymujemy granulat miedzi, który jest niemalże tak samo wydajny, jak pierwotna miedź. W ten sposób surowiec wraca do obiegu, a Ty zmniejszasz wydobycie np. miedzi. I w dodatku dostaniesz za to pieniądze! Jeśli chcesz zorganizować sprzedaż lub przewóz przewodów do skupu kabli w Wadowicach, nie zwlekaj! Skorzystaj z naszej pomocy, a wskażemy Ci najkorzystniejsze opcje w Twojej okolicy!

W jaki sposób najkorzystniej zrealizować wywózkę kabli na złom w Wadowicach?

Czasami nie mamy szansy na samodzielny wywóz okablowania do np. skupu kabli miedzianych w Wadowicach. Czy to ze względu na ilość naszych pozostałości, czy to z powodu braku właściwego pojazdu. W takim wypadku najlepiej zrealizować odbiór przewodów z danej lokalizacji i wywóz do skupu kabli w izolacji w Wadowicach za pośrednictwem firmy zewnętrznej. Jak się do tego zabrać? Najlepiej z pomocą WasteMaster! Za darmo znajdziemy dla Ciebie placówki oferujące wywózkę do miejsc utylizacji oraz precyzyjnie wycenimy Twój odpad. Pamiętaj jedynie o dokładnym opisie przewodów. Jest to ważne w kontekście realizacji transportu na skup kabli w izolacji w Wadowicach - często firmy zastrzegają sobie tzw. minimum logistyczne. Zazwyczaj nie obsługują zleceń poniżej 200-300 kg. Dodatkowo, jeżeli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha ziemi, musisz pamiętać o oddaniu kierowcy Karty Przekazania Odpadu - gwarancji legalnego przewozu śmieci do miejsc skupu.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie będę się bezsensu rozwodził, powiem jedno - naprawdę opłaca się korzystać z WasteMaster!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki apce od WasteMaster mogłem cały czas śledzić oferty od skupów kabli miedzianych w Wadowicach - wielki plus!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cierpliwi konsultanci załatwili dla mnie transport do skupu kabli miedzianych w Wadowicach oraz wycenę mojego okablowania. Warto było skorzystać z ich usług!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałem, gdzie oddać wiązki okablowania samochodowego, więc wypełniłem formularz na witrynie WasteMaster żeby dowiedzieć się więcej. W kilka chwil otrzymałem wycenę i listę skupów kabli samochodowych w mojej okolicy. Jednym słowem - warto!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat