Łuków - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Łukowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Łukowie – poznaj cenę!

Poniżej umieszczony został cennik skupu kabli w Łukowie oparty o aktualne dane i badania specjalistów z zakresu handlu odpadami. Oczywiście nie są to wartości stałe, dlatego warto na bieżąco monitorować ceny skupu kabli w Łukowie za pomocą naszej aplikacji. Jednak w tym momencie, koszt skupu kabli w izolacji w Łukowie wygląda w ten sposób. Nie zapominaj, że to od składu okablowania zależy kwota jego kupna i sprzedaży!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 13,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 13,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 11,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 11,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 11,6 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 10,4 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 9,6 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 10,4 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 10,0 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 9,2 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 5,6 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli w Łukowie

Wiadomo, że skupy kabli w Łukowie zabierają i przetwarzają właśnie przewody. Są one zbudowane z żył (możemy wyróżnić wielożyłowe i jednożyłowe) oraz izolacji. Ich ilość znacząco wpływa na wysokość ceny w złomie kabli w Łukowie. Surowcami, które przyjmą takie placówki są chociażby wiązki samochodowe, kable AGD, sznury choinkowe, okablowanie energetyczne lub druty budowlane. To tylko parę przykładów, co ma związek z postępem technologicznym. Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Jak wyszukać idealny skup kabli w Łukowie? Ile możesz zarobić? Jak wygląda recykling? Czytaj do końca, a dowiesz się wszystkiego!

Różne sposoby korzystania z naszych usług

W związku z tym, że chcemy się jak najlepiej dopasować do potrzeb klienta, stworzyliśmy kilka rodzajów zamawiania naszych usług, a właściwie kontaktowania się z naszymi pracowikami. Możesz to zrobić za pośrednictwem rozmowy telefonicznej lub wypełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie (i on, i numer znajdują się w ofercie dot. np. złomu kabli w Łukowie). W ten sposobu udzielisz nam danych o Twoim indywidualnym przypadku, a nasi eksperci wycenią okablowanie i stworzą listę korzystnych skupów. Jeśli chcesz samodzielnie zamieścić swoje zlecenie w aplikacji, jest też taka opcja. Możesz w każdej chwili zwócić się do Opiekuna Klienta! Pamiętaj, że za naszą pomoc w wyszukaniu najbardziej opłacalnego skupu kabli aluminiowych w Łukowie nie zapłacisz ani grosza!

Jak wygląda recykling kabli na złomie w Łukowie?

Przetwarzanie przewodów w skupie kabli w Łukowie wygląda następująco: przywieziony ładunek jest umieszczany w maszynie, która tnie okablowanie na drobne kawałki, następnie oczyszcza je z izolacji i "wydobywa" metal. W placówkach złomu kabli miedzianych w Łukowie w ten sposób produkuje się granulat miedzi. Uzyskane w ten sposób materiały są równie efektywne, co przed zabiegiem recyklingu. Sprzedając swoje przewody do skupu, ograniczasz wydobycie metali i eksploatację środowiska. A przy okazji możesz zarobić! WasteMaster znajdzie dla Ciebie najlepsze opcje w okolicy - zachęcamy do korzystania z naszych usług!

Jak najkorzystniej zrealizować wywózkę na złom kabli w Łukowie?

W momencie, kiedy dysponujesz wielkimi ilościami zużytego okablowania i nie jesteś w stanie go przetransportować do skupu kabli w izolacji w Łukowie - musisz zorganizować jego wywózkę. W jaki sposób ją zrealizować, ponosząc przy tym minimalny koszt? Ze wsparciem od WasteMaster! Za darmo wyszukamy dla Ciebie najlepsze usługi transportu do np. skupu kabli miedzianych w Łukowie. Jedyne co musisz zrobić, to zdradzić nam swoje preferencje i dokładne dane na temat odpadu. To Ty podejmujesz decyzje - my jedynie sugerujemy! Należy jednak pamiętać o tzw. minimum logistycznym, które jest inne dla każdego skupu kabli w izolacji w Łukowie oferującego transport do placówki. Może to być 200-300 kg. Dodatkowo, jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (z powyżej 75 ha ziemi) - nie zapomnij o wypełnieniu KPO. Osoby prywatne okazują tylko dowód tożsamości. Jeśli potrzebujesz wsparcia w organizacji transportu do skupu kabli miedzianych w Łukowie - zapraszamy do współpracy!

Jakie formalności należy spełnić?

Jeśli chcesz tylko sprzedać swoje przewody do skupu kabli w izolacji w Łukowie i tak musisz spełnić kilka formalności. Jak już wyżej zostało wspomniane, trochę inne zasady dotyczą przedsiębiorców i wybranych rolników. Oni muszą prowadzić aktualną ewidencję w BDO, ponieważ do tego zobowiązują ich przepisy. Osoby fizyczne są z tego zwolnione, muszą jedynie wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej (podobnie jak przedsiębiorcy oraz rolnicy), która stanowi świadectwo legalnego sprzedania odpadów do np. skupu kabli samochodowych w Łukowie. W zamian otrzymają Formularz Przekazania Odpadu, który jest dowodem przeprowadzenia usługi. Wszystkie powyższe dokumenty stosują system kodów wprowadzony przez Ministra Środowiska, dlatego warto znać niektóre z nich: 17 04 11 to przewód będący osobnym urządzeniem, a 17 04 10 to ten sam kabel, tylko o właściwościach niebezpiecznych. Więcej kodów wyszukasz w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku.

W jaki sposób dzielimy kable w skupie w Łukowie?

Podziały są raczej umowne, każdy skup może w zasadzie podać swoje autorskie kategorie, jednak wszystkie korzystają z podstawowego rozdziału - ze względu na metal zwarty w żyle oraz ze względu na wykorzystanie. Do pierwszej grupy zaliczamy głównie okablowanie miedziane oraz aluminium - z tego powodu powstały specjalistyczne skupy kabli miedzianych w Łukowie lub skupy kabli aluminiowych w Łukowie. Kolejna grupa jest niezwykle pojemna, a w związku z tym, że technika nieustannie się rozwija - ciągle się rozszerza. Zatem w kategorii "zastosowanie" mieszczą się kable telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, energetyczne, sygnalizacyjne oraz tzw. specjalne. Tak samo jak w przypadku aluminium i miedzi, tutaj także mamy do czynienia ze specjalistycznymi placówkami. Są to między innymi skupy kabli samochodowych w Łukowie lub skupy kabli elektrycznych w Łukowie. Jeśli potrzebujesz pomocy w określeniu rodzaju swojego okablowania - zgłoś się do WasteMaster - nasze konsultacje także są darmowe!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Miałem do wywalenia sporo kabli samochodowych, ale nie byłem pewien, co z nimi zrobić. Zadzwoniłem do WasteMaster, a oni nie tylko wyjaśnili mi, gdzie powinienem je oddać, to jeszcze znaleźli dla mnie całkiem korzystny skup kabli w Łukowie. Polecam serdecznie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłem przekonany, czy bezpłatne usługi staną na wysokości zadania. Całe szczęście nie miałem racji! W WasteMaster postarali się, żebym został kompleksowo obsłużony i oprócz znalezienia skupu kabli samochodowych w Łukowie, wyszukali dla mnie skup oleju silnikowego!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo przydatna rzecz. Szybko i sprawnie zorganizowali transport mojego okablowania do skupu kabli miedzianych w Łukowie. Polecam serdecznie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki nim znalazłam skup kabli w izolacji w Łukowie, któremu mogę zaufać - wiem, że prowadzą legalny biznes, a kable są rzeczywiście poddawane recyklingowi - warto!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat