Złom kabli w Skawinie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO Standard - 199 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO i 10 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Abonament BDO - Premium 399 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO i 25 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w Skawinie

Nie jest łatwo określić samodzielnie ceny skupu kabli w izolacji w Skawinie, ponieważ zależą one od bardzo wielu zmiennych. Przede wszystkim zawartość chemiczna okablowania wpływa na wysokość ceny skupu kabli w Skawinie. Aby ułatwić naszym klientom orientację na rynku odpadowym, skonstruowaliśmy poniższy, aktualny cennik skupu kabli w Skawinie. Oparliśmy go nie tylko na wcześniejszych transakcjach, ale i na podstawie zdania ekspertów z dziedziny handlu odpadami.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 12,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 12,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 10,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 11,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 11,0 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 9,9 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 9,1 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 9,9 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 9,5 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 8,8 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 5,3 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jak wygląda recykling kabli na złomie w Skawinie? Czy ma on rację bytu?

Oczywiście, że ma! W ramach recyklingu realizowanego w skupach kabli w Skawinie można otrzymać cenne substancje. Po przywiezieniu przewodów np. na złom kabli miedzianych w Skawinie, są one cięte na części i pozbaiwane izolacji. Potem mechanicznie przekształca się pozyskany surowiec w granulat miedzi. Jest on tak samo wydajne jak nieprzetworzony metal! Oddając okablowanie do skupów, ograniczasz wydobycie, a także sprzyjasz rozwojowi okolicznych przedsiębiorstw. A w dodatku możesz na tym zyskać! Zgłoś do nas, a wyszukamy dla Ciebie najlepsze oferty!

W jaki sposób można zamówić usługi od WasteMaster?

Z naszych usług można korzystać na kilka sposobów, dopasowanych do różnych preferencji klientów. Istnieje opcja rozmowy telefonicznej, wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz użycia naszej aplikacji na własną rękę. Na naszej stronie znajdziesz numer telefonu do naszego konsultanta oraz plik zgłoszeniowy. Udziel danych o swoim odpadzie i pozostaw nam resztę. Nasi konsultanci wycenią Twoje przewody oraz stworzą wykaz najlepszych złomu kabli w Skawinie. Jeżeli wolisz sam dodać zlecenie w naszej aplikacji, również istnieje taka możliwość. Znajduje się ona na naszej stronie - możesz jej używać bez ściągania! W takim wypadku, Twój Opiekun Klienta będzie kierował do Ciebie najlepsze oferty np. skupów kabli aluminiowych w Skawinie, a Ty możesz swobobnie wybrać tę, która Ci najbardziej odpowiada. Nasze usługi są całkowicie za darmo - liczy się dla nas tylko Twoja satysfakcja!

Jakie można wyróżnić rodzaje kabli w skupach w Skawinie?

Kable zazwyczaj dzielimy ze względu na zawartość oraz wykorzystanie. W ramach pierwszej grupy wyróżnimy głównie okablowanie miedziane i aluminiowe. W związku z tym, naturalnie wytworzyły się wyspecjalizowane skupy kabli miedzianych w Skawinie oraz skupy kabli aluminiowych w Skawinie. Do kolejnej kategorii możemy zaklasyfikować wszelkie przewody telekomunikacyjne, sygnalizacyjne, energetyczne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe oraz specjalne. Również w tym przypadku można wyróżnić najrozmaitsze specjalizacje, takie jak np. skupy kabli samochodowych w Skawinie czy skupy kabli elektrycznych w Skawinie. Warto podkreślić, że placówki same ustalają własne podziały, jednak warto wiedzieć, jak określać przewody, które chcemy spieniężyć. W zależności od tego, jakim odpadem dysponujesz, tyle możesz uzyskać w skupie!

Co musisz wiedzieć o skupach kabli w Skawinie?

Skup kabli w Skawinie oczywiście odbierze od Ciebie okablowanie. Jednak co konkretnie? Np. wiązki samochodowe, druty budowlane, przewody AGD i RTV, energetyczne, ale i nawet lampki choinkowe. Są to jedynie wybrane wybrane przykłady, jednak adekwatnie obrazują zróżnicowanie tej grupy odpadów. Warto także podkeślić, że cena, którą podyktuje nam skup kabli w Skawinie jest również zależna od ilości żył w przewodzie. Inaczej mówiąc - od masy metalu, który znajduje się pod izolacją. Chcesz wiedzieć więcej o cenach w skupie? A może o odzyskiwaniu metali? Doczytaj do końca poniższy tekst o złomie kabli w Skawinie i dowiedz się wszystkiego!

W jaki sposób zorganizować wywóz okablowania na złom kabli w Skawinie?

Jeżeli masz w posiadaniu spore ilości okablowania, którego nie jesteś w stanie na własną rękę przewieźć np. do skupu kabli miedzianych w Skawinie - musisz zrealizować wywóz tych odpadów. WasteMaster Ci w tym pomoże! Bezpłatnie znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze skupy kabli w izolacji w Skawinie! Nasi specjaliści są doświadczeni w tym zakresie, wyszukają dla Ciebie oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Jedynym Twoim zadaniem jest wybór określonej placówki. Musisz mieć tylko na uwadze tzw. minimum logistyczne. Dla części skupów kabli w izolacji w Skawinie to 200-300 kg. Jeśli jesteś przedsiebiorcą lub rolnikiem posiadającym gospodarstwo powyżej 75 ha - musisz wypełnić KPO i oddać go kierowcy, który zawozi odpady do skupu kabli miedzianych w Skawinie. Osoby prywatne nie muszą tego robić - wystarczy pokazać dowód tożsamości.

Dlaczego ceny kabli w skupie w Skawinie są tak zmienne?

Ceny przewodów na złomie kabli miedzianych w Skawinie zależą nie tylko od rodzaju okablowania, jaki dostarczysz. Jako, że skupy zarabiają na sprzedaży odzyskanych metali, sytuacja na rynku tych surowców gra kluczową rolę. A ze względy na bieżące problemy gospodarcze, inflację, etc. - ceny z pewnością będą się gwałtowanie zmieniać. Dla zobrazowania tej kwestii, warto podać przykład: za wiązkę samochodową rok temu otrzymałbyś 16,50 zł/kg netto, a obecnie będzie to 11-14 zł/kg netto. Jeśli przerasta Cię częste obserwowanie zmian na rynku metali - zleć to zadanie WasteMaster - z chęcią się tym zajmiemy! Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o cenach kabli - wejdź na naszego firmowego bloga: https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.
Nie znalazłeś oferty jakiej potrzebujesz?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość nie jest Ci obojętna - skontauj się z nami. W aplikacji WasteMaster znajdziesz skup złomu w Skawinie, który spełni oba te oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

co to jest recykling - planeta ziemia na obrazku oraz znak recyklingu
15-05-2023
Co to jest recykling?

Recykling to proces polegający na przekształcaniu odpadów i  pozyskiwaniu z nich cennych materiałów, a następnie produkowaniu z pozyskanych surowców nowych produktów. Recyk...

Więcej -->

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Zdjęcie przedstawia warzywa na jutowej torbie z napisem "Recycle, Reuse, Reduce" i ma stanowić ilustracje do bloga o temacie: "Symbole na opakowaniach i ich znaczenie".
22-05-2023
Symbole na opakowaniach i ich znaczenie

Zazwyczaj, kupując produkty w supermarkecie, czy specjalistycznym sklepie, nie zwracamy uwagi na symbole znajdujące się na opakowaniach. Interesuje nas przecież sam produkt! Jed...

Więcej -->
Infografika przestawiająca hierarchię postępowania z odpadami - w koło wpisany jest etap recyklingu, wykorzystania ponownego i produkowania z odpadu nowych materiałów. Obrazki przedstawiają fabrykę, pojemniki na odpady oraz plastikowe butelki.
05-05-2023
Hierarchia postępowania z odpadami

W ciągu roku, każda z gospodarek europejskich produkuje niewyobrażalne ilości odpadów. Przykładowo, dane Głównego Urzędu Statystycznego z 2021 roku głoszą, że wyprodukowaliśmy o...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master