Skawina - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Skawinie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w Skawinie

Nie jest łatwo określić samodzielnie ceny skupu kabli w izolacji w Skawinie, ponieważ zależą one od bardzo wielu zmiennych. Przede wszystkim zawartość chemiczna okablowania wpływa na wysokość ceny skupu kabli w Skawinie. Aby ułatwić naszym klientom orientację na rynku odpadowym, skonstruowaliśmy poniższy, aktualny cennik skupu kabli w Skawinie. Oparliśmy go nie tylko na wcześniejszych transakcjach, ale i na podstawie zdania ekspertów z dziedziny handlu odpadami.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 14,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 13,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 11,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 12,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 12,1 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 10,8 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,0 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 10,8 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 10,4 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 9,6 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 5,8 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jak wygląda recykling kabli na złomie w Skawinie? Czy ma on rację bytu?

Oczywiście, że ma! W ramach recyklingu realizowanego w skupach kabli w Skawinie można otrzymać cenne substancje. Po przywiezieniu przewodów np. na złom kabli miedzianych w Skawinie, są one cięte na części i pozbaiwane izolacji. Potem mechanicznie przekształca się pozyskany surowiec w granulat miedzi. Jest on tak samo wydajne jak nieprzetworzony metal! Oddając okablowanie do skupów, ograniczasz wydobycie, a także sprzyjasz rozwojowi okolicznych przedsiębiorstw. A w dodatku możesz na tym zyskać! Zgłoś do nas, a wyszukamy dla Ciebie najlepsze oferty!

W jaki sposób można zamówić usługi od WasteMaster?

Z naszych usług można korzystać na kilka sposobów, dopasowanych do różnych preferencji klientów. Istnieje opcja rozmowy telefonicznej, wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz użycia naszej aplikacji na własną rękę. Na naszej stronie znajdziesz numer telefonu do naszego konsultanta oraz plik zgłoszeniowy. Udziel danych o swoim odpadzie i pozostaw nam resztę. Nasi konsultanci wycenią Twoje przewody oraz stworzą wykaz najlepszych złomu kabli w Skawinie. Jeżeli wolisz sam dodać zlecenie w naszej aplikacji, również istnieje taka możliwość. Znajduje się ona na naszej stronie - możesz jej używać bez ściągania! W takim wypadku, Twój Opiekun Klienta będzie kierował do Ciebie najlepsze oferty np. skupów kabli aluminiowych w Skawinie, a Ty możesz swobobnie wybrać tę, która Ci najbardziej odpowiada. Nasze usługi są całkowicie za darmo - liczy się dla nas tylko Twoja satysfakcja!

Jakie można wyróżnić rodzaje kabli w skupach w Skawinie?

Kable zazwyczaj dzielimy ze względu na zawartość oraz wykorzystanie. W ramach pierwszej grupy wyróżnimy głównie okablowanie miedziane i aluminiowe. W związku z tym, naturalnie wytworzyły się wyspecjalizowane skupy kabli miedzianych w Skawinie oraz skupy kabli aluminiowych w Skawinie. Do kolejnej kategorii możemy zaklasyfikować wszelkie przewody telekomunikacyjne, sygnalizacyjne, energetyczne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe oraz specjalne. Również w tym przypadku można wyróżnić najrozmaitsze specjalizacje, takie jak np. skupy kabli samochodowych w Skawinie czy skupy kabli elektrycznych w Skawinie. Warto podkreślić, że placówki same ustalają własne podziały, jednak warto wiedzieć, jak określać przewody, które chcemy spieniężyć. W zależności od tego, jakim odpadem dysponujesz, tyle możesz uzyskać w skupie!

Co musisz wiedzieć o skupach kabli w Skawinie?

Skup kabli w Skawinie oczywiście odbierze od Ciebie okablowanie. Jednak co konkretnie? Np. wiązki samochodowe, druty budowlane, przewody AGD i RTV, energetyczne, ale i nawet lampki choinkowe. Są to jedynie wybrane wybrane przykłady, jednak adekwatnie obrazują zróżnicowanie tej grupy odpadów. Warto także podkeślić, że cena, którą podyktuje nam skup kabli w Skawinie jest również zależna od ilości żył w przewodzie. Inaczej mówiąc - od masy metalu, który znajduje się pod izolacją. Chcesz wiedzieć więcej o cenach w skupie? A może o odzyskiwaniu metali? Doczytaj do końca poniższy tekst o złomie kabli w Skawinie i dowiedz się wszystkiego!

W jaki sposób zorganizować wywóz okablowania na złom kabli w Skawinie?

Jeżeli masz w posiadaniu spore ilości okablowania, którego nie jesteś w stanie na własną rękę przewieźć np. do skupu kabli miedzianych w Skawinie - musisz zrealizować wywóz tych odpadów. WasteMaster Ci w tym pomoże! Bezpłatnie znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze skupy kabli w izolacji w Skawinie! Nasi specjaliści są doświadczeni w tym zakresie, wyszukają dla Ciebie oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Jedynym Twoim zadaniem jest wybór określonej placówki. Musisz mieć tylko na uwadze tzw. minimum logistyczne. Dla części skupów kabli w izolacji w Skawinie to 200-300 kg. Jeśli jesteś przedsiebiorcą lub rolnikiem posiadającym gospodarstwo powyżej 75 ha - musisz wypełnić KPO i oddać go kierowcy, który zawozi odpady do skupu kabli miedzianych w Skawinie. Osoby prywatne nie muszą tego robić - wystarczy pokazać dowód tożsamości.

Dlaczego ceny kabli w skupie w Skawinie są tak zmienne?

Ceny przewodów na złomie kabli miedzianych w Skawinie zależą nie tylko od rodzaju okablowania, jaki dostarczysz. Jako, że skupy zarabiają na sprzedaży odzyskanych metali, sytuacja na rynku tych surowców gra kluczową rolę. A ze względy na bieżące problemy gospodarcze, inflację, etc. - ceny z pewnością będą się gwałtowanie zmieniać. Dla zobrazowania tej kwestii, warto podać przykład: za wiązkę samochodową rok temu otrzymałbyś 16,50 zł/kg netto, a obecnie będzie to 11-14 zł/kg netto. Jeśli przerasta Cię częste obserwowanie zmian na rynku metali - zleć to zadanie WasteMaster - z chęcią się tym zajmiemy! Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o cenach kabli - wejdź na naszego firmowego bloga: https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że znalazłem tę firmę, naprawdę rzetelnie podeszli do mojego przypadku. Pozbyłem się mixu kabli w zaledwie kilka dni!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie będę się bezsensu rozwodził, powiem jedno - naprawdę opłaca się korzystać z WasteMaster!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto było spróbować! Z WasteMaster już nie martwię się, jak zrealizuje wywózkę miedzianego okablowania!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki apce od WasteMaster mogłem cały czas śledzić oferty od skupów kabli miedzianych w Skawinie - wielki plus!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat