Śrem - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Śremie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Śremie – od czego zależą?

Trudno określić ceny skupu kabli w Śremie, ponieważ zależą one od wielu czynników, w tym najbardziej zmiennego popytu na metale zawarte w okablowaniu. Nasi specjaliści stworzyli ten cennik skupu kabli w Śremie, który zawiera aktualne dane na temat kosztów kupna i sprzedaży. Ma on służyć temu, aby ewentualny klient mógł się zorientować, jak przedstawiają się koszty w skupie kabli w izolacji w Śremie. Pamiętaj, że wywożąc okablowanie do skupu, zmniejszasz wydobycie, tym samym dbasz o planetę!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,9 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,5 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,5 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,5 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,0 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,0 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,7 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Rodzaje kabli w skupie w Śremie - jak można je podzielić?

Podział okablowania na rodzaje jest raczej umowny - każdy skup może dowolnie go przekształcać. Jednak robi to zazwyczaj w obrębie dwóch kategorii: zawartości oraz zastosowania. Ze względu na zawartość wyróżniamy głównie okablowanie miedziane i aluminiowe. Stąd wzięły się wyspecjalizowane placówki, takie jak skup kabli miedzianych w Śremie lub skup kabli aluminiowych w Śremie. Oprócz tego pojawiają się placówki podkreślające przetwórstwo przewodów o określonych zastosowaniach: skupy kabli samochodowych w Śremie czy skupy kabli elektrycznych w Śremie. Inne typy wg. kategorii wykorzystania to: przewody telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe, sygnalizacyjne oraz specjalne. Jeśli masz kłopot z określeniem rodzaju swojego okablowania - zadzowń do WasteMaster!

Dokumenty niezbędne do legalnej sprzedaży kabli

Jak już wyżej zostało wspomniane, właściciele przedsiębiorstw i niektórzy rolnicy są zobowiązani do wypełniania nieco innych formalności niż osoby fizyczne. To właśnie oni muszą prowadzić aktualną ewidencję w BDO. Osoby prywatne nie muszą tego robić, a w przypadku realizacji wywozu do skupu kabli w izolacji w Śremie, muszą jedynie posiadać dokument osobisty. jednak muszą uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadów, która będzie służyć, jako udokumentowanie legalnego przeprowadzenia utylizacji i sprzedaży okablowania. Także te podmioty dostaną np. od placówki skupu kabli samochodowych w Śremie FPO - dowód na przeprowadzenie transakcji. Dodatkowo, warto wspomnieć, że wszystkie te dokumenty operują kodami odpadów. Odnajdziesz je w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku, dotyczącego katalogowania pozostałości.

Przyczyna zmienności cen w skupie kabli w Śremie

Jak już wcześniej zostało zauważone: ceny na np. złomie kabli miedzianych w Śremie, są bardzo zmienne i trudno je precyzyjnie określić. Dlaczego tak jest? Cena przewodu w skupie zależy od jego ilości, rodzaju, ale i od bieżącej sytuacji na rynku metali. W końcu najważniejszymi materiałami zawartymi w okablowaniu są właśnie miedź i aluminium. Zatem w związku z sytuacją gospodarczą, inflacją, kryzysem energetycznym - ceny będą się dynamicznie zmieniać. Przykładem może być cena za miedzianą wiązkę samochodową w 2021 - 16-16,50 zł/kg netto, podczas gdy w 2022 to już 11-14 zł/kg netto. Sytuacja na rynku jest przyczyną szybkich zmian cen w skupach kabli. Jeśli nie chcesz zaprzątać sobie nią głowy - zadzwoń do nas - za darmo pomożemy Ci w wycenie kabli. Więcej o kosztach spieniężania okablowania w skupie na blogu WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Recykling kabli na złomie w Śremie

Jest to niezwykle efektywny proces. Na złom kabli miedzianych w Śremie trafia Twój odpad, który jest cięty i obierany z izolacji. W stosunkowo prosty sposób otrzymujemy granulat miedzi, który jest niemalże tak samo wydajny, jak pierwotna miedź. W ten sposób surowiec wraca do obiegu, a Ty zmniejszasz wydobycie np. miedzi. I w dodatku otrzymasz za to pieniądze! Jeśli chcesz zorganizować sprzedaż lub przewóz przewodów do skupu kabli w Śremie, nie zwlekaj! Skorzystaj z naszej pomocy, a wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze opcje w Twojej okolicy!

Co najlepiej sprzedać w skupie kabli w Śremie?

Największe zyski spowoduje sprzedaż kabli miedzianych. Obojętne, jak wygląda cennik danego skupu kabli w izolacji w Śremie - najdroższa zawsze będzie miedź. Dzieje się tak, ponieważ jest to najlepszy dostępny materiał - nawet ten pochodzący z recyklingu! Zatem warto podać orientacyjne ceny sprzedaży tego rodzaju przewodów na złomie kabli miedzianych w Śremie. Za wiązkę samochodową możemy otrzymać od 11 do 14 zł/kg netto, a za sam kabel od 3 do 7 zł/kg netto. Aluminium jest zdecydowanie tańsze - od 1 do 3 zł/kg netto. Aby dowiedzieć się, ile zyskasz na swoich przewodach - skontaktuj się z naszymi specjalistami!

Przetransportowanie kabli na złom w Śremie

Samodzielna wywózka okablowania do skupu kabli w izolacji w Śremie nie zawsze jest możliwa. Jeśli posiadasz zbyt wielkie ilości odpadów, najlepszym rozwiązaniem będzie zorganizowanie wywozu do miejsca utylizacji. WasteMaster znacznie Ci to ułatwi! Za darmo znajdziemy najlepsze oferty wywozu w okolicy i pomożemy w sfinalizowaniu umowy. Twoim zadaniem będzie tylko wybór danego skupu kabli w izolacji w Śremie, który organizuje także odbiór przewodów. Naszym zadaniem będzie znaleźć dla Ciebie konkretną placówkę - część np. skupów kabli miedzianych w Śremie zastrzega sobie tzw. minimum logistyczne. Jeżeli chcesz przewieźć poniżej 200-300 kg kabli, to usługa nie zostanie wykonana. Ale to nie Twój kłopot! Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem mającym powyżej 75 ha gruntów - pamiętaj o uzupełnieniu KPO, które musisz przekazać kierowcy auta wywożącego Twoje odpady do skupu kabli miedzianych w Śremie.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki nim wyszukałam skup kabli w izolacji w Śremie, któremu mogę zaufać - wiem, że prowadzą zgodny z prawem biznes, a kable są rzeczywiście poddawane recyklingowi - polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłem przekonany, czy darmowe usługi staną na wysokości zadania. Całe szczęście się myliłem! W WasteMaster postarali się, żebym został dokładnie obsłużony i oprócz znalezienia skupu kabli samochodowych w Śremie, znaleźli dla mnie skup oleju silnikowego!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster znalazłem porządny skup kabli w Śremie, z którym udało mi się nawiązać dłuższą współpracę. Sam zysk!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałem do wywalenia sporo kabli samochodowych, ale nie byłem przekonany, co z nimi zrobić. Zadzwoniłem do WasteMaster, a oni nie dość, że wyjaśnili mi, gdzie powinienem je przekazać, to jeszcze znaleźli dla mnie całkiem korzystny skup kabli w Śremie. Polecam mocno!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat