Środa Wielkopolska - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Środzie Wielkopolskiej

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Środzie Wielkopolskiej – jakie są ceny?

Zamieszczony niżej cennik skupu kabli w Środzie Wielkopolskiej ma służyć pomocą we wstępnym szacowaniu kosztów kupna i sprzedaży okablowania. Podane wartości są najświeższe i zgodne z bieżącymi wahaniami na rynku, zatem można śmiało brać je pod uwagę. Ceny skupu kabli w Środzie Wielkopolskiej nie są stałe, ponieważ zmieniają się zależności podaży i popytu na dany surowiec. Z tego powodu, warto regularnie kontaktować się z naszymi konsultantami, aby nic nas nie zaskoczyło w skupie kabli w izolacji w Środzie Wielkopolskiej!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,6 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,2 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,3 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,2 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,7 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,8 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,6 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Zmienność cen kabli w izolacji w skupach w Środzie Wielkopolskiej - gdzie leży przyczyna?

W związku z tym, że ciężko jest określić precyzyjnie wysokość cen np. na złomie kabli miedzianych w Środzie Wielkopolskiej, warto się zastanowić, co powoduje taki stan rzeczy. To, jaką ilość kabla dostarczysz oraz jakiego będzie on rodzaju ma duży wpływ. Jednak najważniejszym elementem są zmiany na rynku metali. To miedziane i aluminiowe żyły sprzedajesz - zatem jest to jakaś część tej gałęzi gospodarki. Aby zobrazować wpływ tych zależności na wysokość cen, warto podać przykład wiązek samochodowych, które w 2021 roku sprzedawały się po około 16,50 zł/kg netto. Teraz są to kwoty o wiele niższe: 11-14 zł/kg netto. Ma to prawodpodobny związek z inflacją lub zmianami gospodarczymi. Z tego powodu, warto zwracać się do nas - eksperci od WasteMaster naprawdę znają się na rzeczy! Jeśli chcesz wiedzieć więcej o kwotach na złomie kabli - zerknij na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

W jaki sposób możesz zamówić usługę WasteMaster?

Można zamówić je na dwa sposoby. Za pośrednictem rozmowy telefonicznej lub formularza zgłoszeniowego albo samodzielnie wykorzystując aplikację WasteMaster. Numery do naszych konsultantów (jak i formularz) znajdziesz na stronie, po kliknięciu w ofertę złomu kabli w Środzie Wielkopolskiej, którą chcesz zrealizować. Podczas kontaktowania się z naszymi ekspertami, czy to poprzez formularz czy rozmowę telefoniczną, udziel nam najważniejszych informacji o swoich przewodach, a także zdradź swoje wymagania. Nasi eksperci bezpłatnie wycenią Twój przewód oraz prześlą Ci na skrzynkę mailową najkorzystniejsze skupy kabli aluminiowych w Środzie Wielkopolskiej. W przypadku, jeśli samodzielnie korzystasz z naszej aplikacji - jest to równie proste. Ściągnij ją na telefon lub otwórz w przeglądarce, zamieść swoje zlecenie (razem ze zdjęciem oraz informacjami o kablach) i czekaj na odpowiedzi! Przydzielony z góry Opiekun Klienta, przekieruje do Ciebie najkorzystniejsze ofert. Pamiętaj, że nasza pomoc jest całkowicie bezpłatna!

Co musisz wiedzieć o skupach kabli w Środzie Wielkopolskiej?

Skup kabli w Środzie Wielkopolskiej oczywiście odbierze od Ciebie okablowanie. Jednak co konkretnie? Np. wiązki samochodowe, druty budowlane, przewody AGD i RTV, energetyczne, ale i nawet lampki choinkowe. Są to jedynie arbitralnie wybrane przykłady, jednak dobrze obrazują zróżnicowanie tej grupy odpadów. Warto także podkeślić, że cena, którą podyktuje nam skup kabli w Środzie Wielkopolskiej jest również zależna od ilości żył w przewodzie. Inaczej mówiąc - od ilości metalu, który znajduje się pod izolacją. Chcesz wiedzieć więcej o kwotach w skupie? A może o recyklingu? Doczytaj do końca podany tekst o złomie kabli w Środzie Wielkopolskiej i dowiedz się wszystkiego!

Podział w skupie kabli w Środzie Wielkopolskiej - jakie kategorie wyróżniamy?

Kategorie podziału okablowania są raczej umowne - każda placówka może losowo podzielić swoje kable. Jednak głównie kategorie są związane z zawartością danego okablowania oraz jego zastosowaniem. Do pierwszego rodzaju zaliczamy głównie przewody aluminiowe oraz miedziane. W związku z tym pojawiły się na rynku wyspecjalizowane skupy kabli miedzianych w Środzie Wielkopolskiej oraz skupy kabli aluminiowych w Środzie Wielkopolskiej. Grupa kolejnego nieustannie się powiększa, w związku z rozwijającymi się technologiami. Jest nią kategoria zastosowania. W jej ramach wyróżniamy: przewody telekomunikacyjne, światłowodowe, sygnalizacyjne, sieciowe, komputerowe oraz tzw. specjalne. Oprócz tego wyróżniamy przewody, które można sprzedać w skupie kabli samochodowych w Środzie Wielkopolskiej czy skupie kabli aluminiowych w Środzie Wielkopolskiej. Jeżeli nie wiesz czym charakteryzuje się Twój przewód - warto się z nami skontaktować, ponieważ jest to bardzo istotne w kontekście sprzedaży!

Jak wygląda recykling kabli na złomie w Środzie Wielkopolskiej?

Przetwarzanie przewodów w skupie kabli w Środzie Wielkopolskiej wygląda następująco: przywieziony ładunek jest umieszczany w maszynie, która tnie okablowanie na drobne części, następnie oczyszcza je z izolacji i "wydobywa" metal. W placówkach złomu kabli miedzianych w Środzie Wielkopolskiej w ten sposób wytwarza się granulat miedzi. Uzyskane w ten sposób surowce są równie efektywne, co przed zabiegiem recyklingu. Spieniężając swoje przewody w skupie, ograniczasz wydobycie metali i eksploatację środowiska. A przy okazji możesz zarobić! WasteMaster znajdzie dla Ciebie najkorzystniejsze opcje w okolicy - zachęcamy do korzystania z naszych usług!

Strona formalna sprzedaży kabli

Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha ziemi - musisz pamiętać o bieżącym uzupełnianiu BDO. Za niedopełnienie tego obowiązku grożą wysokie grzywny. Osoby fizyczne nie muszą prowadzić konta w Bazie Danych Odpadowych, jednak muszą wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej - która jest dowodem na właściwe przekazania odpadów do skupu kabli w izolacji w Środzie Wielkopolskiej. Dodatkowo takie podmioty otrzymają Formularz Przekazania Odpadu - udokumentowanie transakcji. Warto zaznaczyć, że wszystkie powyższe dokumenty wykorzystują system kodów odpadów. Są to oznaczenia określone w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku. Pamiętaj o powyższych powinnościach, jeśli zamierzasz współpracować np. ze skupem kabli samochodowych w Środzie Wielkopolskiej.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Warto korzystać - zwłaszcza zapracowani przedsiębiorcy będą zadowolenia z usług tej firmy. Bez otrzymania żadnych opłat przekopali dla mnie cały internet w poszukiwaniu dobrego złomu kabli w Środzie Wielkopolskiej. Jestem rzeczywiście zadowolony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W moim serwisie produkujemy siłą rzeczy mnóstwo kabli samochodowych. Pracownik z WasteMaster podsunął mi naprawdę korzystne oferty. Jestem zadowolony i z pewnością skorzystam z ich usług raz jeszcze!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam pewna, jak znaleźć złom kabli miedzianych w Środzie Wielkopolskiej, więc skontaktowałam się z WasteMaster, w krótki czasie mi pomogli i dzięki nim wiem, że nie przepłaciłam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo przydatna rzecz. Szybko i sprawnie zorganizowali transport mojego okablowania do skupu kabli miedzianych w Środzie Wielkopolskiej. Polecam serdecznie!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat