Suwałki - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Suwałkach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Suwałkach

Cennik skupu kabli w Suwałkach z pewnością przyśpieszy oszacowanie kosztów i ewentualnych zysków. Należy pamiętać o tym, że skupy kabli w izolacji w Suwałkach działają po to, aby wykorzystać ponownie wartościowe surowce, zatem oddając swoje śmieci do tych placówek, postępujesz ekologicznie. Poniżej zamieszczony został spis cen skupu kabli w Suwałkach, który został stworzony w oparciu o bieżące dane – nie zapomnij o tym, że rynek się zmienia, a wraz z nim koszty skupu okablowania!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 18,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 15,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,5 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,9 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,9 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,9 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,4 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 12,3 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,5 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

W jaki sposób dzielimy kable w skupie w Suwałkach?

Podziały są raczej umowne, każdy skup może w zasadzie podać swoje własne kategorie, jednak wszystkie korzystają z podstawowego rozdziału - ze względu na metal zwarty w żyle oraz ze względu na wykorzystanie. Do pierwszej grupy zaliczamy głównie okablowanie miedziane oraz aluminium - z tego powodu powstały specjalistyczne skupy kabli miedzianych w Suwałkach lub skupy kabli aluminiowych w Suwałkach. Kolejna grupa jest bardzo pojemna, a w związku z tym, że technika nieustannie się rozwija - ciągle się rozszerza. Zatem w grupie "zastosowanie" mieszczą się kable telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, energetyczne, sygnalizacyjne oraz tzw. specjalne. Tak jak w przypadku aluminium i miedzi, tutaj także mamy do czynienia ze specjalistycznymi placówkami. Są to między innymi skupy kabli samochodowych w Suwałkach lub skupy kabli elektrycznych w Suwałkach. Jeśli potrzebujesz wsparcia w określeniu rodzaju swojego okablowania - zgłoś się do WasteMaster - nasze konsultacje także są bezpłatne!

Formalności, których musisz dopełnić

W związku z prawem dotyczącym odpadów, wymaga się od wytwórców śmieci dopełnienia konkretnych formalności. W przypadku przedsiębiorców i wyżej wymienionych rolników, konieczne jest prowadzenie BDO. WasteMaster może Ci w tym pomóc! Osoby prywatne nie są do tego zobligowane, jednak tak jak reszta grup, muszą wypełnić KEO, które stanowi dowód podczas kontroli. Oprócz tego otrzymają one od skupu kabli w izolacji w Suwałkach FPO. Formularz Przekazania Odpadu stanowi świadectwo zawarcia transakcji. Wszystkie te druki wykorzystują system numerów, wprowadzony prze Ministra Środowiska. Przykładowym kodem jest 17 04 11 - oznacza kabel będący osobnym urządzeniem. Bardzo ważnym jest, abyś wiedział o swoich obowiązkach. Sprzedanie okablowania do np. skupu kabli samochodowych w Suwałkach to nie wszystko!

Dlaczego ceny kabli w skupie w Suwałkach są tak zmienne?

Ceny przewodów na złomie kabli miedzianych w Suwałkach są zależne nie tylko od rodzaju okablowania, jaki dostarczysz. Jako, że skupy zarabiają na sprzedaży odzyskanych metali, sytuacja na rynku tych surowców gra kluczową rolę. A ze względy na bieżące problemy gospodarcze, inflację, etc. - ceny z pewnością będą się gwałtowanie zmieniać. Dla przedstawienia tej kwestii, warto podać przykład: za wiązkę samochodową rok temu otrzymałbyś 16,50 zł/kg netto, a obecnie będzie to 11-14 zł/kg netto. Jeśli przerasta Cię codzienne obserwowanie zmian na rynku metali - zleć to zadanie WasteMaster - z chęcią Cię wyręczymy! Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o cenach kabli - wejdź na naszą stronę: https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Jak wyglądają ceny kabli w skupie w Suwałkach?

Np. na złomie kabli miedzianych w Suwałkach ceny są niezwykle różnorodne. Wszystko tak naprawdę zależy, jaki typ przewodu chcemy sprzedać. Najbardziej opłaca się sprzedawać miedziane okablowanie. W zależności od miejsca (wbrew pozorom województwa nie mają identycznych cen) np. za miedzianą wiązkę samochodową możemy dostać od 11 do 14 zł/kg netto, a za sam przewód miedziany w izolacji od 3 do 7 zł/kg netto. Jeśli chodzi o aluminium – cena może wynieść od 1 do 3 zł/kg netto. Zatem sam widzisz – przedziały cenowe w konkretnych skupach kabli w izolacji w Suwałkach są dość szerokie.

Przetwarzanie kabli na złomie w Suwałkach

Przetwarzanie materiałów w skupie kabli w Suwałkach wygląda podobnie w przypadku każdego rodzaju przewodu. Maszyna tnie okablowanie na drobne elementy, a następnie obiera je z izolacji. Za pomocą drgań, kształtowany jest tzw. granulat miedzi. Odzyskiwane w ten sposób metale są równie wydajne, co w "oryginalnej" formie. Warto podkreślić, że złomy kabli miedzianych w Suwałkach zużywają mało energii w porównaniu do np. kopalni miedzi. A dodatkowo oddając okablowanie do skupu redukujesz wydobycie. WasteMaster pomoże Ci przyśpieszyć cały proces organizacyjny - i to całkiem za darmo!

Przykłady materiałów, które zostaną przyjęte w skupie kabli w Suwałkach

Oczywistym jest, że skupy kabli w Suwałkach wezmą od Ciebie okablowanie. Jednak jest to tak zróżnicowana grupa, że warto wymienić kilka przykładów tego, co weźmie od Ciebie skup kabli w Suwałkach. Wiązki samochodowe, przewody z urządzeń RTV i AGD, druty budowlane, kable komputerowe, energetyczne, czy sznury lampek choinkowych! To tylko ułamek, tego za co faktycznie zapłaci złom kabli w Suwałkach. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wysokie są ceny w skupach, jak wygląda recykling czy jakie rodzaje przewodów wyróżniamy - czytaj do końca!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

WasteMaster to nie jedynie aplikacja dla przedsiębiorców. Prywatnie znaleźli dla mnie super skup kabli samochodowych w Suwałkach - jestem pozytywnie zaskoczony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto korzystać - zwłaszcza zapracowani przedsiębiorcy będą zadowolenia z usług WasteMaster. Bez otrzymania żadnych opłat przekopali dla mnie cały internet w poszukiwaniu dobrego złomu kabli w Suwałkach. Jestem rzeczywiście zadowolony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Moim zdaniem 5/5 gwiazdek. Za darmo wyszukują korzystne oferty skupów kabli samochodowych w Suwałkach. Warto!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Świetna obsługa - na pewno jeszcze kiedyś wrócę do aplikacji WasteMaster!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon