Giżycko - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Giżycku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w izolacji w Giżycku

Opłaca się być zorientowanym w kwestii cen skupu kabli w Giżycku, bo choć są one stosunkowo zmienne, dają ogląd sytuacji na rynku odpadowym. Nasi eksperci w oparciu o transakcje wykonywane w aplikacji WasteMaster, skonstruowali poniższy cennik skupu kabli w Giżycku, który stanowi aktualne spojrzenie na koszt kupna i sprzedaży okablowania. Jeżeli nie pojawił się tutaj Twój odpad – skontaktuj się z nami, z pewnością znajdziemy dla Ciebie bieżące ceny w skupach kabli w izolacji w Giżycku!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,4 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,0 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,5 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,6 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Zmienna cena kabla w izolacji w skupie w Giżycku

Cena przewodów np. na złomie kabli miedzianych w Giżycku jest wyjątkowo zmienna. Zależy od takich elementów, jak ilość czy rodzaj metalu, który posiada okablowanie. Jednak nie tylko. W związku z tym, że najważniejsza w kablu jest metalowa żyła - cena będzie się kształtować zgodnie ze zmianami na rynku metali. W związku z obecnymi wydarzeniami geopolitycznymi, a także inflacją, ceny na rynku znacząco spadły. Rok temu za wiązkę samochodową otrzymałbyś ok. 16-16,50 zł/kg, a teraz to jedynie wyżej wymienione 11-14 zł/kg netto. Jeśli jesteś zainteresowany podjętym tematem, odsyłamy do bloga na stronie WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla. Pamiętaj, że dzięki naszym usługom, nie musisz zgłębiać tajemnic rynku - zdaj się na ekspertów!

W jaki sposób najkorzystniej zrealizować wywózkę kabli na złom w Giżycku?

Czasami nie mamy możliwości samodzielnego wywozu okablowania do np. skupu kabli miedzianych w Giżycku. Czy to ze względu na masę naszych pozostałości, czy to z powodu braku odpowiedniego pojazdu. W takim wypadku najlepiej zorganizować odbiór przewodów z danej lokalizacji i wywóz do skupu kabli w izolacji w Giżycku za pośrednictwem firmy zewnętrznej. Jak się do tego zabrać? Najlepiej za pomocą WasteMaster! Za darmo znajdziemy dla Ciebie placówki oferujące wywózkę do placówek utylizacji oraz wstępnie wycenimy Twój odpad. Jedyne o czym musisz pamiętać, to o dokładnym opisie przewodów. Jest to istotne w kontekście realizacji przewozu na skup kabli w izolacji w Giżycku - często firmy określają tzw. minimum logistyczne. Zazwyczaj nie obsługują ładunków poniżej 200-300 kg. Dodatkowo, jeżeli jesteś właścicielem firmy lub rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha ziemi, musisz pamiętać o oddaniu kierowcy Karty Przekazania Odpadu - gwarancji legalnego przewozu śmieci do miejsc utylizacji.

Przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli w Giżycku

Wiadomo, że skupy kabli w Giżycku zabierają i przerabiają właśnie przewody. Są one zbudowane z żył (możemy wyróżnić wielożyłowe i jednożyłowe) oraz izolacji. Ich ilość znacząco wpływa na wysokość ceny w złomie kabli w Giżycku. Materiałami, które przyjmą takie placówki są chociażby wiązki samochodowe, kable AGD, sznury choinkowe, okablowanie energetyczne lub druty budowlane. To tylko kilka przykładów, co ma związek z postępem technologicznym. Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Jak znaleźć idealny skup kabli w Giżycku? Ile możesz zarobić? Jak wygląda recykling? Czytaj do końca, a dowiesz się wszystkiego!

Jak się korzysta z naszych usług?

Zamówić nasze usługi można na parę sposobów. Można wykonać telefon do naszych konsultantów, wysłać formularz zgłoszeniowy lub samodzielnie zamieścić ogłoszenie w aplikacji WasteMaster. Numer telefonu i formularz można wyszukać na naszej witrynie, po kliknięciu w interesującą Cię ofertę złomu kabli w Giżycku. W czasie rozmowy lub podczas wypełniania formularza, musisz udzielić nam informacji o swoich przewodach oraz preferencjach. Przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta odeśle Ci wycenę oraz najkorzystniejsze oferty skupów w okolicy. Jeżeli podejmiesz decyzję o używaniu aplikacji indywidualnie - sytuacja jest równie prosta - otwierasz ją w przeglądarce lub ściągasz na telefon, dodajesz zdjęcia i informacje na temat posiadanych kabli i to wszystko! Opiekun Klienta będzie opiekował się Twoim zleceniem i kierował do Ciebie tylko oferty od korzystnych skupów kabli aluminiowych w Giżycku. Możesz pozostawić sprawę wyszukania najlepszej placówki WasteMaster - wszystkim się zajmiemy i to absolutnie bezpłatnie!

Jakie dokumenty musisz wypełnić? Czy procedura wygląda tak samo w przypadku osób fizycznych?

Procedury różnią się w przypadku osób prywatnych i grupy rolników i przedsiębiorców wymienionych wyżej. Osoba prywatna jest zwolniona z prowadzenia ewidencji w BDO, ponadto, jeśli organizuje wywóz przewodów do skupu kabli w izolacji w Giżycku, nie musi uzupełniać KPO - wystarczy pokazanie dowodu osobistego. Jednak musi, tak samo jak przedsiębiorcy i rolnicy, wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która stanowi dowód w razie inspekcji. Jednak osoba fizyczna dodatkowo dostanie Formularz Przekazania Odpadów. Pamiętaj o karach za nieprzestrzeganie powyższych procedur. Zostały one stworzone po to, aby zapobiegać nielegalnemu wywozowi m.in. kabli, a także przeciw zakładaniu dzikich wysypisk. Dodatkowo druki konieczne podczas współpracy np. ze skupami kabli samochodowych w Giżycku, wykorzystują system kodów i oznaczeń numerycznych określonych Rozporządzeniem Ministra Środowiska.

Przetwarzanie kabli na złomie w Giżycku

Przetwarzanie surowców w skupie kabli w Giżycku wygląda podobnie w przypadku każdego typu przewodu. Maszyna rozcina okablowanie na niewielkie elementy, a następnie obiera je z izolacji. Za pomocą wstrząsów, kształtowany jest tzw. granulat miedzi. Pozyskiwane w ten sposób metale są równie wydajne, co w pierwotnej formie. Warto podkreślić, że złomy kabli miedzianych w Giżycku zużywają niewiele energii w porównaniu do np. kopalni miedzi. A dodatkowo oddając okablowanie do skupu ograniczasz wydobycie. WasteMaster pomoże Ci przyśpieszyć cały proces organizacyjny - i to kompletnie bezpłatnie!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Miałem dużo zmieszanych kabli miedzianych, ołowianych, komputerowych itd. Bałem się, że skup kabli w Giżycku będzie wymagał jakiejś segregacji, a ja się kompletnie na tym nie znam! Zadzwoniłem w tej sprawie do WasteMaster, a oni powiedzieli mi co mam uczynić. Naprawdę wartościowe usługi!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Ode mnie 5/5 gwiazdek. Za darmo wyszukują wartościowe oferty skupów kabli samochodowych w Giżycku. Warto!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Znajomy pokazał mi aplikację WasteMaster, ale nie byłem w 100% przekonany. Zadzwoniłem do konsultanta i w parę chwil otrzymałem na maila listę korzystnych skupów kabli aluminiowych w Giżycku. Jestem zaskoczony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze, że ktoś pokazał mi tę aplikację. Jeszcze nigdy tak sprawnie nie pozbyłam się swoich kabli telekomunikacyjnych i komputerowych! Nawet moja pracodawczyni była pod wrażeniem!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat