Grajewo - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Grajewie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Grajewie – jakie są ceny?

Zamieszczony niżej cennik skupu kabli w Grajewie ma służyć pomocą we wstępnym określaniu kosztów kupna i sprzedaży okablowania. Podane wartości są aktualne i zgodne z bieżącymi wahaniami na rynku, zatem można śmiało brać je pod uwagę. Ceny skupu kabli w Grajewie nie są stałe, ponieważ zmieniają się zależności podaży i popytu na dany surowiec. Z tej przyczyny, warto regularnie kontaktować się z naszymi konsultantami, aby nic nas nie zaskoczyło w skupie kabli w izolacji w Grajewie!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 16,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 14,3 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,8 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,8 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,8 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,3 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,3 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,9 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jak najkorzystniej zrealizować wywózkę na złom kabli w Grajewie?

W momencie, kiedy dysponujesz dużymi ilościami zużytego okablowania i nie jesteś w stanie go przetransportować do skupu kabli w izolacji w Grajewie - musisz zorganizować jego wywózkę. W jaki sposób ją zorganizować, ponosząc przy tym minimalny koszt? Ze wsparciem od WasteMaster! Za darmo wyszukamy dla Ciebie najlepsze usługi wywozu do np. skupu kabli miedzianych w Grajewie. Jedyne co musisz zrobić, to zdradzić nam swoje preferencje i dokładne dane na temat odpadu. To Ty podejmujesz decyzje - my jedynie sugerujemy! Należy jednak pamiętać o tzw. minimum logistycznym, które jest inne dla każdego skupu kabli w izolacji w Grajewie oferującego transport do placówki. Może to być 200-300 kg. Dodatkowo, jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (z powyżej 75 ha ziemi) - nie zapomnij o wypełnieniu KPO. Osoby prywatne okazują tylko dowód osobisty. Jeśli potrzebujesz wsparcia w organizacji transportu do skupu kabli miedzianych w Grajewie - zapraszamy do kontaktu!

Dokumenty i formalności dla różnych podmiotów

Przepisy w Polsce wymuszają zarówno na przedsiębiorcach, jak i osobach fizycznych, przestrzeganie formalności dotyczących utylizacji odpadów. Wyżej wspomniana grupa właścicieli firm i rolników, musi ewidencjonować np. kable w BDO. Osoby fizyczne sprzedające przewodu skupom kabli w izolacji w Grajewie są zwolnine z tego obowiązku. Muszą jedynie (jak wszyscy) wypełnić Kartę Ewidencji Odpadów i zachować ją na wypadek kontroli. Także prywatne osoby otrzymają od skupu kabli samochodowych w Grajewie i nie tylko, Formularz Przekazania Odpadu, który stanowi dowód przeprowadzenia transakcji. Całość powyższej biurokracji ma zapobiegać nielegalnemu wywożeniu czy sprzedawaniu okablowania. Wszystkie powyższe druki operują systemem oznaczeń numerycznych pochodzących z Rozporządzenia Ministra Środowiska - warto się z nimi zapoznać i być na bieżąco!

Jak używać WasteMaster?

Usługi, które oferujemy, można zamówić w różny sposób - chodzi nam o dopasowanie się do preferencji naszych użytkowników. Zatem możesz z nami porozmawiać albo wypełnić formularz zgłoszeniowy. I numer telefonu i formularz znajdziesz w interesującej Cię ofercie. Za pośrednictwem podanych wariantów, możesz przekazać nam swoje preferencje i dane odpadu. Twój Opiekun Klienta wyceni go oraz stworzy listę korzystnych złomów kabli w Grajewie. Możesz także na własną rękę znaleźć interesujące oferty, używając naszej aplikacji. Jest ona dostępna na telefon, można jednak używać jej na poziomie przeglądarki. Z góry przydzielony Opiekun Klienta, pomoże Ci w dokończeniu transakcji. Nasze wsparcie przy wyszukiwaniu najbardziej opłacalnych skupów kabli aluminiowych w Grajewie jest całkowicie bezpłatne!

Zmienna cena kabla w izolacji w skupie w Grajewie

Cena przewodów np. na złomie kabli miedzianych w Grajewie jest wyjątkowo zmienna. Zależy od takich oczywistości, jak ilość czy rodzaj metalu, który posiada okablowanie. Jednak nie tylko. W związku z tym, że najważniejsza w kablu jest metalowa żyła - cena będzie się kształtować zgodnie ze zmianami na rynku metali. W związku z obecnymi wydarzeniami geopolitycznymi, a także inflacją, ceny na rynku znacząco spadły. Rok temu za wiązkę samochodową otrzymałbyś ok. 16-16,50 zł/kg, a teraz to jedynie wyżej wymienione 11-14 zł/kg netto. Jeśli jesteś zainteresowany podjętym zagadnieniem, odsyłamy do bloga na stronie WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla. Pamiętaj, że dzięki naszej pomocy, nie musisz zgłębiać tajemnic rynku - zdaj się na specjalistów!

Recykling miedzi na złomie kabli w Grajewie - kto na nim zyska?

Praktycznie każdy! Ty, sprzedając swoje okablowanie do skupu kabli w Grajewie otrzymujesz oczywisty zysk w postaci pieniędzy. Czy to wszystko? Przeprowadzając tego typu transakcję, przyczyniasz się do zreadukowania wydobycia np. miedzi. Zatem zyskujesz podwójnie, a wraz z Tobą środowisko. Ponadto zyska również złom kabli miedzianych w Grajewie - po wytworzeniu granulatu miedzi, uzyska gotówkę od kolejnych podmiotów* w wyniku sprzedaży odzyskanego metalu. Zatem jest to następny argument za sprzedawaniem starego okablowania do skupów! WasteMaster bezpłatnie wyszuka dla Ciebie najkorzystniejsze oferty. Z naszą pomocą możesz zmaksymalizować swoje zyski i sprawnie pozbyć się przewodów - nie zwlekaj - skontaktuj się z nami!

Przykłady materiałów, które zostaną przyjęte w skupie kabli w Grajewie

Oczywistym jest, że skupy kabli w Grajewie przyjmą od Ciebie okablowanie. Jednak jest to tak szeroka grupa, że warto wymienić parę przykładów tego, co weźmie od Ciebie skup kabli w Grajewie. Wiązki samochodowe, przewody z urządzeń RTV i AGD, druty budowlane, okablowanie komputerowe, energetyczne, czy sznury lampek choinkowych! To tylko ułamek, tego za co faktycznie zapłaci złom kabli w Grajewie. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wysokie są ceny w skupach, jak wygląda recykling czy jakie typy przewodów wyróżniamy - czytaj do końca!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Warto było spróbować! Z WasteMaster już nie martwię się, jak zrealizuje wywózkę miedzianego okablowania!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto korzystać - zwłaszcza zapracowani przedsiębiorcy będą zadowolenia z usług tej firmy. Bez otrzymania żadnych opłat przekopali dla mnie cały internet w poszukiwaniu dobrego złomu kabli w Grajewie. Jestem rzeczywiście zadowolony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Naprawdę polecam! Usługi na najwyższym poziomie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Mam skup kabli w izolacji, który mógł się rozwinąć dopiero po rozpoczęciu współpracy z WasteMaster. Zyskałem całkiem dużo klientów!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon