Augustów - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Augustowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Augustowie – jak się kształtują?

Jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego o cenach skupu kabli w Augustowie warto zapoznać się z tabelką poniżej. Zamieściliśmy w niej aktualny cennik skupu kabli w Augustowie, uwzględniający wahania na rynku handlu odpadami. Został on skonstruowany na podstawie transakcji przeprowadzanych w naszej aplikacji oraz przewidywań ekspertów z WasteMaster. Miej świadomość, że sprzedając zużyte okablowanie do skupu kabli w izolacji w Augustowie postępujesz ekologicznie i ograniczasz wydobycie np. miedzi.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 17,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 14,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,1 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,5 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,5 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,5 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,0 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,9 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,3 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Rola recyklingu na złomie kabli w Augustowie

Rola recyklingu w ramach działania np. złomów kabli miedzianych w Augustowie jest bardzo istotna. Za pomocą prostych zabiegów i niskiego zużycia energii, te placówki są w stanie odzyskać metale, które są w zasadzie "jak nowe". Ponadto, oddając okablowanie do skupów kabli w Augustowie redukujesz wydobycie i wspierasz lokalne biznesy, a przy tym - sam zarabiasz gotówkę! A jeśli skorzystasz z usług WasteMaster przy organizacji całego procesu - oszczędzisz mnóstwo czasu!

Co przyjmie od Ciebie skup kabli w Augustowie?

Oczywiście przewody! Jednak jakie konkretnie? W jaki sposób są zbudowane i jakie ma to znaczenie w kontekście sprzedaży do skupu kabli w Augustowie? Otóż przewód zbudowany jest z żyły i izolacji. Wyróżniamy okablowanie jednożyłowe i wielożyłowe - poszczególne wiązki są oddzielone warstwą np. polwinitu. To, ile żył posiada kabel, wpływa na wyokość jego sprzedaży - im więcej, tym lepszą kwotę otrzymamy na złomie kabli w Augustowie. Przykładowe przewody, które zostaną kupione to: wiązki samochodowe, druty budowlane, energetyczne, okablowanie typu AGD, a nawet lampki choinkowe! Jeśli chcesz poszerzyć swoją bazę wiedzy na temat skupów kabli w Augustowie - zapraszamy do lektury!

Jakie zmienne wpływają na ceny kabli w izolacji w skupie w Augustowie?

Ceny na złomie kabli miedzianych w Augustowie ( i nie tylko!) ulegają ciągłym zmianom. Głównie jest to wina rynku metali. Sprzedajemy bowiem kabel, jednak jego najważniejszą częścią jest oczywiście metalowa żyła. To ile go jest oraz jaki rodzaj chcesz upłynnić także ma znaczenie, jednak zauważalne wahania powoduje właśnie uzależnienie od rynku handlu metalami. Dla zobrazowania: w 2021 roku za wiązkę samochodową skup zapłaciłby ok. 16-16,50 zł/kg netto, a teraz to już tylko 11-14 zł/kg netto. To z kolei może zależeć od aktualnego kryzysu energetycznego lub inflacji. Dla własnej wygody użyj WasteMaster, jesteśmy doświadczeni w badaniu rynku! Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Wywózka kabli na złom w Augustowie - jak ją zorganizować?

Jeżeli nie wiesz jak przetransportować swoje przewody do skupu kabli miedzianych w Augustowie lub też nie masz odpowiedniego sprzętu do wywózki - koniecznie musisz zrealizować odbiór przewodów ze swojej okolicy. Aby ułatwić sobie ten proces, warto skorzystać z usług WasteMaster. Nasi specjaliści z łatwością wyszukają skupy kabli w izolacji w Augustowie, które realizują także usługi transportowe. Ty jedynie musisz podać nam parametry swojego odpadu oraz adres - reszta jest naszym zadaniem! Pamiętaj jednak o precyzyjnym dookreśleniu swoich przewodów, zwłaszcza waga jest istotna w kontekście wywozu na skup kabli w izolacji w Augustowie. Część firm zastrzega sobie tzw. minimum logistyczne, które może wynosić np. 200-300 kg - zamówień poniżej tych wartości się po prostu nie obsługuje. Ponadto, jeżeli jesteś właścicielem firmy lub posiadasz gospodarstwo rolne powyżej 75 ha - pamiętaj o uzupełnieniu i przekazaniu KPO. Ten dokument zapewnia legalny transport do placówki utylizacyjnej. Osoby fizyczne muszą jedynie okazać dowód tożsamości

Rodzaje kabli w skupie w Augustowie - jak można je podzielić?

Podział okablowania na rodzaje jest raczej umowny - każdy skup może dowolnie go przekształcać. Jednak robi to zazwyczaj w obrębie dwóch kategorii: zawartości oraz zastosowania. Ze względu na zawartość wyróżniamy głównie kable miedziane i aluminiowe. Stąd wzięły się wyspecjalizowane placówki, takie jak skup kabli miedzianych w Augustowie lub skup kabli aluminiowych w Augustowie. Oprócz tego pojawiają się placówki podkreślające przetwórstwo przewodów o konkretnych zastosowaniach: skupy kabli samochodowych w Augustowie czy skupy kabli elektrycznych w Augustowie. Inne rodzaje wg. kategorii wykorzystania to: przewody telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe, sygnalizacyjne oraz specjalne. Jeśli masz problem z określeniem rodzaju swojego okablowania - skontaktuj się z WasteMaster!

Jakie przewody najbardziej się opłaca sprzedać do skupu kabli w Augustowie?

Najbardziej opłacalnym materiałem w skupach kabli w izolacji w Augustowie jest miedź. Ze względu na swoje właściwości i łatwość poddawania się utylizacji, jest ona najbardziej pożądana w placówkach utylizujących. Aby pokazać, jak bardzo jest to opłacalny metal do sprzedaży, warto zestawić ją z dużo tańszym (i bardzo popularnym) aluminium. Za wiązkę miedzianych przewodów samochodowych na złomie kabli miedzianych w Augustowie można otrzymać 11-14 zł/kg netto. Za sam kabel - 3-7 zł/kg netto. A z kolei za okablowanie aluminiowe 1-3 zł/kg netto. Zatem różnice są znaczące. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o swoim okablowaniu, nie czekaj - skontaktuj się z naszymi ekspertami!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Warto korzystać z aplikacji, nawet nie musiałam nic pobierać! Szybko otrzymałam fedback na mój formularz zgłoszeniowy i równie szybko dostałam listę wartościowych skupów kabli elektrycznych w Augustowie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam przekonana, czy najbliższy złom kabli w Augustowie jest najtańszy, więc zwróciłam się do konsultantów z WasteMaster - nie zawiedli mnie! Znaleźli dla mnie prawdziwą perełkę!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Cenna usługa. Jestem usatysfakcjonowana - skup kabli w Augustowie, który dla mnie znalazł uprzejmy Pan Rafał, jest w sam raz!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie będę się bezsensu rozwodził, powiem jedno - naprawdę opłaca się korzystać z WasteMaster!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon