Mińsk Mazowiecki - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Mińsku Mazowieckim

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Mińsku Mazowieckim

Cennik skupu kabli w Mińsku Mazowieckim z pewnością przyśpieszy oszacowanie kosztów i ewentualnych zysków. Warto pamiętać o tym, że skupy kabli w izolacji w Mińsku Mazowieckim działają po to, aby wykorzystać ponownie cenne surowce, zatem oddając swoje odpady do tych placówek, postępujesz ekologicznie. Poniżej umieszczamy spis cen skupu kabli w Mińsku Mazowieckim, który został stworzony w oparciu o bieżące dane – nie zapomnij o tym, że rynek się zmienia, a wraz z nim koszty skupu okablowania!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,6 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,2 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,3 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,2 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,7 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,8 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,6 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Dlaczego ceny w skupach kabli w Mińsku Mazowieckim ulegają wahaniom?

Dzieje się tak, ponieważ ceny na przykład na złomie kabli miedzianych w Mińsku Mazowieckim są uzależnione od sytuacji gospodarczej. Główną przyczyną zauważalnych wahań wysokości cen w skupach, jest właśnie zmieniający się rynek metali. Jak wiadomo, skupy po przetworzeniu i odzyskaniu np. miedzi, chcą ją sprzedać. Jeżeli sytuacja na rynku jest nieopłacalna, muszą to zrobić po niższych cenach, co wpływa na wygląd cennika takiej placówki. Warto zobrazować tę sytuację na przykładzie. Otóż w 2021 roku, zgodnie z naszym raportem cenowym, za wiązkę miedzianych kabli samochodowych otrzymałbyś ok. 16 zł/kg netto. Obecnie jednak (prawdopodobnie w związku z inflacją lub kryzysem energetycznym) jest to już tylko 11-14 zł/kg netto. Zatem spadek jest znaczący. Jeżeli nie masz czasu na śledzenie zmian na rynku - WasteMaster jest idealnym rozwiązaniem! Zajmiemy się za Ciebie określeniem najlepszej okazji na sprzedaż okablowania! Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat - zapraszamy na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Recykling kabli na złomie w Mińsku Mazowieckim

Jest to niezwykle efektywny proces. Na złom kabli miedzianych w Mińsku Mazowieckim trafia Twój odpad, który jest rozcinany i obierany z izolacji. W stosunkowo prosty sposób otrzymujemy granulat miedzi, który jest niemalże tak samo wydajny, jak pierwotna miedź. W ten sposób materiał wraca do obiegu, a Ty ograniczasz wydobycie np. miedzi. I w dodatku otrzymasz za to pieniądze! Jeśli chcesz zorganizować sprzedaż lub przewóz przewodów do skupu kabli w Mińsku Mazowieckim, nie zwlekaj! Skorzystaj z naszej pomocy, a wskażemy Ci najkorzystniejsze opcje w Twojej okolicy!

Co najlepiej sprzedać w skupie kabli w Mińsku Mazowieckim?

Największe zyski wygeneruje sprzedaż kabli miedzianych. Obojętne, jak wygląda cennik danego skupu kabli w izolacji w Mińsku Mazowieckim - najdroższa zawsze będzie miedź. Dzieje się tak, ponieważ jest to najlepszy dostępny materiał - nawet ten z odzysku! Zatem warto określić orientacyjne ceny sprzedaży tego typu przewodów na złomie kabli miedzianych w Mińsku Mazowieckim. Za wiązkę samochodową możemy dostać od 11 do 14 zł/kg netto, a za sam kabel od 3 do 7 zł/kg netto. Aluminium jest dużo tańsze - od 1 do 3 zł/kg netto. Aby dowiedzieć się, ile zarobisz na swoich przewodach - skontaktuj się z naszymi specjalistami!

Co przyjmie od Ciebie skup kabli w Mińsku Mazowieckim?

Oczywiście przewody! Jednak jakie konkretnie? W jaki sposób są zbudowane i jakie ma to znaczenie w kontekście przekaznia do skupu kabli w Mińsku Mazowieckim? Otóż przewód zbudowany jest z żyły i izolacji. Wyróżniamy okablowanie jednożyłowe i wielożyłowe - poszczególne wiązki są oddzielone warstwą np. polwinitu. To, ile żył posiada kabel, wpływa na cenę jego sprzedaży - im więcej, tym lepszą kwotę otrzymamy na złomie kabli w Mińsku Mazowieckim. Przykładowe przewody, które zostaną kupione to: wiązki samochodowe, druty budowlane, energetyczne, okablowanie typu AGD, a nawet lampki choinkowe! Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedze na temat skupów kabli w Mińsku Mazowieckim - zapraszamy do lektury!

W jaki sposób zorganizować wywóz okablowania na złom kabli w Mińsku Mazowieckim?

Jeżeli masz w posiadaniu duże ilości okablowania, którego nie jesteś w stanie na własną rękę przewieźć np. do skupu kabli miedzianych w Mińsku Mazowieckim - musisz zrealizować wywóz tych odpadów. WasteMaster może Ci w tym pomóc! Bezpłatnie znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze skupy kabli w izolacji w Mińsku Mazowieckim! Nasi specjaliści są doświadczeni na tym polu, wyszukają dla Ciebie oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Jedynym Twoim zadaniem jest wybór konkretnej placówki. Jedyne na co musisz zwrócić uwagę to na tzw. minimum logistyczne. Dla większości skupów kabli w izolacji w Mińsku Mazowieckim to 200-300 kg. Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem posiadającym gospodarstwo powyżej 75 ha - musisz wypełnić KPO i oddać go kierowcy, który wywozi odpady do skupu kabli miedzianych w Mińsku Mazowieckim. Osoby prywatne nie muszą tego robić - wystarczy pokazać dowód osobisty.

Rodzaje kabli w skupie w Mińsku Mazowieckim - jak można je podzielić?

Podział okablowania na rodzaje jest raczej umowny - każdy skup może dowolnie go przekształcać. Jednak robi to zazwyczaj w obrębie dwóch kategorii: zawartości oraz wykorzystania. Ze względu na zawartość wyróżniamy głównie okablowanie miedziane i aluminiowe. Stąd wzięły się wyspecjalizowane placówki, takie jak skup kabli miedzianych w Mińsku Mazowieckim lub skup kabli aluminiowych w Mińsku Mazowieckim. Oprócz tego pojawiają się placówki podkreślające przetwórstwo przewodów o określonych zastosowaniach: skupy kabli samochodowych w Mińsku Mazowieckim czy skupy kabli elektrycznych w Mińsku Mazowieckim. Inne rodzaje wg. kategorii wykorzystania to: przewody telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe, sygnalizacyjne oraz specjalne. Jeśli masz kłopot z określeniem rodzaju swojego okablowania - skontaktuj się z WasteMaster!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Same pozytywne doświadczenia. To nie pierwszy raz, jak współpracuję z WasteMaster przy organizacji transportu do złomu kabli w Mińsku Mazowieckim. 5 na 5 gwiazdek!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Warto korzystać - zwłaszcza zabiegani przedsiębiorcy będą zadowolenia z usług tej firmy. Bez otrzymania żadnych opłat przekopali dla mnie cały internet w poszukiwaniu dobrego złomu kabli w Mińsku Mazowieckim. Jestem rzeczywiście zadowolony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Znaleźli dla mnie faktycznie tani skup kabli elektrycznych w Mińsku Mazowieckim - nie spodziewałam się, że tak sprawnie działają!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W moim warsztacie produkujemy siłą rzeczy mnóstwo kabli samochodowych. Pracownik z WasteMaster podsunął mi naprawdę korzystne oferty. Jestem zadowolony i z pewnością skorzystam z ich usług raz jeszcze!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat