Słupsk - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Słupsku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w Słupsku – za ile co sprzedamy?

Ceny skupu kabli w Słupsku to kluczowe informacje dla przedsiębiorców i nie tylko. Z pomocą naszych ekspertów i pracowników WasteMaster, stworzyliśmy cennik skupu kabli w Słupsku, który ma za zadanie zobrazować różnice cenowe między poszczególnymi kablami. Najbardziej się opłaca sprzedawać miedź, która jest pożądanym surowcem w skupach kabli w izolacji w Słupsku. Pamiętaj, że oddając kable do placówek tego typu ograniczasz wydobycie metali.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,9 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,5 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,5 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,5 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,0 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,1 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,7 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Co wpływa na zmienność cen kabli w izolacji w skupach w Słupsku?

Niezwykle trudno określić dokładne ceny panujące np. na złomie kabli miedzianych w Słupsku. Są to bardzo niestałe wartości, które na przestrzeni miesięcy mogą rosnąć lub maleć. Z jakiej przyczyny tak się dzieje? Głównym winowajcą jest sytuacja na rynku metali. Bowiem najważniejszym elementem okablowania jest żyła - to jej typ generuje prawdziwy zysk. Niezmienna jest jedynie zależność mówiąca, że to miedziane żyły sprzedaje się po najkorzystniejszych cenach. Inne kategorie - aluminium - są dużo tańsze. Oczywiście masa dostarczanych do skupów kabli ma znaczenie. W kontekście zmian na rynku warto przytoczyć casus wiązek samochodowych, które rok temu można było spieniężyć za 16,50-16 zł/kg netto, aktualnie jest to przedział cenowy 11-14 zł/kg netto. Ma to związek z zmianami gospodarczymi i np. inflacją czy kryzysem energetycznym. Jeżeli chciałbyś wiedzieć od czego zależą kwoty pojawiające się w skupach, zapraszamy na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Jakie przewody najbardziej się opłaca sprzedać do skupu kabli w Słupsku?

Najdroższym materiałem w skupach kabli w izolacji w Słupsku jest miedź. Ze względu na swoją charakterystykę i łatwość poddawania się utylizacji, jest ona najchętniej nabywana przez placówki utylizujące. Aby zobrazować, jak bardzo jest to opłacalny metal do sprzedaży, warto porównać ją z dużo tańszym (i bardzo popularnym) aluminium. Za wiązkę miedzianych przewodów samochodowych na złomie kabli miedzianych w Słupsku można otrzymać 11-14 zł/kg netto. Za pojedynczy kabel - 3-7 zł/kg netto. A z kolei za okablowanie aluminiowe 1-3 zł/kg netto. Zatem różnice są zauważalne. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o swoim okablowaniu, nie czekaj - skontaktuj się z naszymi pracowanikami!

Rola recyklingu na złomie kabli w Słupsku

Rola recyklingu w ramach działania np. złomów kabli miedzianych w Słupsku jest bardzo ważna. Za pomocą prostych zabiegów i niskiego zużycia energii, te placówki są w stanie odzyskać metale, które są w zasadzie "jak nowe". Ponadto, oddając okablowanie do skupów kabli w Słupsku redukujesz wydobycie i wspierasz lokalne biznesy, a przy tym - sam zarabiasz gotówkę! A jeśli skorzystasz z usług WasteMaster przy organizacji całego procesu - oszczędzisz mnóstwo czasu!

Rodzaje kabli w skupie w Słupsku - jak można je podzielić?

Podział okablowania na rodzaje jest raczej umowny - każdy skup może dowolnie go przekształcać. Jednak robi to zazwyczaj w obrębie dwóch kategorii: zawartości oraz zastosowania. Ze względu na zawartość wyróżniamy głównie kable miedziane i aluminiowe. Stąd wzięły się wyspecjalizowane placówki, takie jak skup kabli miedzianych w Słupsku lub skup kabli aluminiowych w Słupsku. Oprócz tego pojawiają się placówki podkreślające przetwórstwo przewodów o określonych zastosowaniach: skupy kabli samochodowych w Słupsku czy skupy kabli elektrycznych w Słupsku. Inne typy wg. kategorii wykorzystania to: przewody telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe, sygnalizacyjne oraz specjalne. Jeśli masz kłopot z określeniem rodzaju swojego okablowania - zadzowń do WasteMaster!

Jakie dokumenty musisz wypełnić? Czy procedura wygląda tak samo w przypadku osób fizycznych?

Procedury różnią się w przypadku osób prywatnych i grupy rolników i przedsiębiorców wymienionych wcześniej. Osoba prywatna jest zwolniona z prowadzenia ewidencji w BDO, ponadto, jeśli organizuje wywóz przewodów do skupu kabli w izolacji w Słupsku, nie musi uzupełniać KPO - wystarczy pokazanie dowodu osobistego. Jednak musi, tak samo jak przedsiębiorcy i rolnicy, wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która stanowi dowód w razie inspekcji. Jednak osoba fizyczna dodatkowo otrzyma Formularz Przekazania Odpadów. Pamiętaj o karach za nieprzestrzeganie powyższych procedur. Zostały one stworzone po to, aby zapobiegać bezprawnemu wywozowi m.in. kabli, a także przeciw zakładaniu dzikich wysypisk. Dodatkowo druki konieczne podczas współpracy np. ze skupami kabli samochodowych w Słupsku, wykorzystują system kodów i oznaczeń numerycznych określonych Rozporządzeniem Ministra Środowiska.

Jak używać WasteMaster?

Usługi, które oferujemy, można zamówić w różny sposób - chodzi nam o dopasowanie się do potrzeb naszych użytkowników. Zatem możesz do nas zadzwonić albo wypełnić formularz zgłoszeniowy. I numer telefonu i formularz znajduje się w interesującej Cię ofercie. Za pośrednictwem powyższych wariantów, możesz przekazać nam swoje preferencje i dane odpadu. Twój Opiekun Klienta wyceni go oraz stworzy listę korzystnych złomów kabli w Słupsku. Możesz także na własną rękę znaleźć interesujące oferty, używając naszej aplikacji. Jest ona dostępna na telefon, można jednak używać jej na poziomie przeglądarki. Z góry przydzielony Opiekun Klienta, pomoże Ci w dokończeniu transakcji. Nasze wsparcie przy szukaniu najbardziej opłacalnych skupów kabli aluminiowych w Słupsku jest kompletnie bezpłatne!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie będę się bezsensu rozwodził, powiem jedno - naprawdę opłaca się używać WasteMaster!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cierpliwi konsultanci załatwili dla mnie wywóz do skupu kabli miedzianych w Słupsku oraz wycenę mojego okablowania. Warto było skorzystać z ich usług!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Znajomy polecił mi aplikację WasteMaster, ale nie byłem w 100% przekonany. Zadzwoniłem do konsultanta i w kilka chwil otrzymałem na maila listę interesujących skupów kabli aluminiowych w Słupsku. Zaskakujące!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zaskakująco skuteczna aplikacja! Nie sądziłem, że darmowe usługi mogą być tak dobrej jakości - ale nie mam na co narzekać! Szybko znaleźli dla mojej firmy skup kabli aluminiowych w Słupsku. Wiem, że tutaj wrócę!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon