Kościerzyna - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Kościerzynie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Od czego zależą ceny skupu kabli w Kościerzynie?

Wchodząc na rynek handlu odpadami, miej na uwadze, że ceny skupu kabli w Kościerzynie, ale i innych pozostałości ulegają zmianie. Wszystko zależy od podaży i popytu na określone materiały odzyskiwane w skupach kabli w izolacji w Kościerzynie. W przypadku okablowania, najcenniejszymi metalami są miedź i mosiądz. Nasi eksperci w oparciu o własną wiedzę i doświadczenie skonstruowali poniższy cennik skupu kabli w Kościerzynie, który zawiera bieżące dane. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 16,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 14,3 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,8 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,8 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,8 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,3 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,3 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,9 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jakie korzyści płyną z recyklingu kabli na złomie w Kościerzynie?

Oddawanie przewodów na np. złom kabli miedzianych w Kościerzynie niesie za sobą mnóstwo korzyści. Przede wszystkim ograniczasz wydobycie miedzi oraz aluminium. Dodatkowo placówki tego rodzaju zużywają relatywnie niewiele energii. No i jedna z kluczowych korzyści - możesz zadbać o planetę! W skupie kabli w Kościerzynie obywa się obróbka okablowania, w wyniku której powstaje bardzo wydajny granulat miedzi - jest on szeroko wykorzystywany. Nie gromadź swoich kabli - oddawaj je do skupów! WasteMaster pomoże Ci w wyborze najbardziej opłacalnego z nich! Zapraszamy do współpracy!

Jak najkorzystniej zrealizować wywózkę na złom kabli w Kościerzynie?

W momencie, kiedy dysponujesz wielkimi ilościami zużytego okablowania i nie jesteś w stanie go przewieźć do skupu kabli w izolacji w Kościerzynie - musisz zorganizować jego wywózkę. W jaki sposób ją zrealizować, ponosząc przy tym minimalny koszt? Ze wsparciem od WasteMaster! Za darmo wyszukamy dla Ciebie najlepsze usługi wywozu do np. skupu kabli miedzianych w Kościerzynie. Jedyne co musisz zrobić, to zdradzić nam swoje preferencje i dokładne dane na temat pozostałości. To Ty podejmujesz decyzje - my jedynie sugerujemy! Należy jednak pamiętać o tzw. minimum logistycznym, które jest inne dla każdego skupu kabli w izolacji w Kościerzynie oferującego transport do placówki. Może to być 200-300 kg. Dodatkowo, jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (z powyżej 75 ha ziemi) - pamiętaj o wypełnieniu KPO. Osoby prywatne okazują tylko dowód osobisty. Jeśli potrzebujesz wsparcia w realizacji transportu do skupu kabli miedzianych w Kościerzynie - zapraszamy do kontaktu!

Co wpływa na zmienność cen kabli w izolacji w skupach w Kościerzynie?

Niezwykle ciężko określić dokładne ceny pojawiające się np. na złomie kabli miedzianych w Kościerzynie. Są to bardzo zmienne wartości, które na przestrzeni kilku miesięcy mogą rosnąć lub maleć. Dlaczego tak się dzieje? Głównym winowajcą jest sytuacja na rynku metali. Ponieważ najważniejszym elementem okablowania jest żyła - to jej rodzaj generuje prawdziwy zysk. Niezmienna jest jedynie zależność głosząca, że to miedziane żyły sprzedaje się po najlepszych cenach. Inne rodzaje - aluminium - są dużo tańsze. Oczywiście ilość dostarczanych do skupów kabli ma znaczenie. W kontekście zmian na rynku warto przytoczyć casus wiązek samochodowych, które rok temu można było spieniężyć za 16,50-16 zł/kg netto, teraz jest to przedział cenowy 11-14 zł/kg netto. Ma to związek z zmianami w gospodarce i np. inflacją czy kryzysem energetycznym. Jeżeli chcesz wiedzieć od czego zależą kwoty pojawiające się w skupach, zapraszamy na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Ile zapłaci skup za kable w Kościerzynie?

Jest to dość skomplikowane zagadnienie. Na ceny przewodów w skupach kabli w izolacji w Kościerzynie wpływa bardzo dużo czynników, dlatego nie da się określić na zawsze i ostatecznie, ile otrzymasz pieniędzy za dany metal zawarty w okablowaniu. Warto podkreślić, że za miedź uzyskasz najwięcej, aluminium jest znacznie tańsze. Za przykład może posłużyć wiązka samochodowa bez skrzynek bezpiecznikowych, za którą skup zapłaci ok. 11-14 zł/kg netto. Sam przewód na złomie kabli miedzianych w Kościerzynie to koszt 3-7 zł/kg netto (w zależności od ilości żył). A okablowanie aluminiowe to kwota ok. 1-3 zł/kg netto. WasteMaster precyzyjnie określi to, za ile sprzedasz dany materiał w swojej lokalizacji!

W jaki sposób możesz zamówić usługę WasteMaster?

Można zamówić je na dwa sposoby. Za pomocą rozmowy telefonicznej lub formularza zgłoszeniowego albo samodzielnie używając aplikacji WasteMaster. Numery do naszych konsultantów (jak i formularz) znajdziesz na stronie, po kliknięciu w ofertę złomu kabli w Kościerzynie, którą chcesz zrealizować. Podczas kontaktowania się z naszymi ekspertami, czy to poprzez formularz czy rozmowę telefoniczną, udziel nam najważniejszych informacji o swoich przewodach, a także zdradź swoje wymagania. Nasi eksperci bezpłatnie wycenią Twój przewód oraz prześlą Ci drogą mailową najkorzystniejsze skupy kabli aluminiowych w Kościerzynie. W momencie, jeśli samodzielnie korzystasz z naszej aplikacji - jest to równie proste. Pobierz ją na telefon lub otwórz w przeglądarce, dodaj swoje zlecenie (wraz ze zdjęciem oraz informacjami o kablach) i czekaj na informację zwrotną! Przydzielony z góry Opiekun Klienta, przekieruje do Ciebie najkorzystniejsze ogłoszenia. Pamiętaj, że nasza pomoc jest całkowicie bezpłatna!

Jakie okablowanie możemy sprzedać w skupie kabli w Kościerzynie?

Skup kabli w Kościerzynie przyjmie od Ciebie najróżniejsze materiały. Jednak zanim sprzedasz okablowanie na złom - warto dowiedzieć się więcej o tym odpadzie. Jest on zbudowany z metalowych żył i izolacji, warto wiedzieć, że im więcej żył posiada przewód - tym większą cenę w skupie kabli w Kościerzynie otrzymasz. A jakie konkretnie materiały możemy oddać do placówek tego rodzaju? Z pewnością wiązki kabli samochodowych, druty budowlane, przewody pochodzące z urządzeń RTV i AGD, a nawet światełka choinkowe! Nie za wszystko można dostać dużo gotówki, jednak każdy z powyższych materiałów zostanie przyjęty na złomie kabli w Kościerzynie. Chciałbyś wiedzieć więcej? Doczytaj poniższy atykuł do końca!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki tej firmie zaskakująco szybko pozbyłem się kabli energetycznych. Zorganizowali nawet wywóz do skupu kabli aluminiowych w Kościerzynie. Warto korzystać z takich usług!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wyszukałam dzięki ich aplikacji, naprawdę korzystny skup kabli w mojej okolicy! Nie sądziłam, że znajdę cokolwiek, a tu taka niespodzianka!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Naprawdę polecam! Usługi na najwyższym poziomie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłem przekonany, czy darmowe usługi staną na wysokości zadania. Całe szczęście nie miałem racji! W WasteMaster postarali się, żebym został kompleksowo obsłużony i oprócz znalezienia skupu kabli samochodowych w Kościerzynie, wyszukali dla mnie skup oleju silnikowego!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon