Lębork - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Lęborku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Lęborku – od czego zależą?

Ciężko określić ceny skupu kabli w Lęborku, ponieważ zależą one od wielu czynników, w tym najbardziej zmiennego popytu na metale znajdujące się w okablowaniu. Nasi specjaliści stworzyli ten cennik skupu kabli w Lęborku, który zawiera aktualne dane na temat kosztów kupna i sprzedaży. Ma on służyć temu, aby ewentualny klient mógł się zorientować, jak przedstawiają się koszty w skupie kabli w izolacji w Lęborku. Pamiętaj, że oddając okablowanie do skupu, zmniejszasz wydobycie, tym samym dbasz o planetę!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,8 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,3 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,4 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,3 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,9 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,9 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,6 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Rodzaje kabli w skupie w Lęborku

Kable w skupie możemy podzielić ze względu na zawartość oraz zastosowanie. Jak już na pewno zauważyłeś, główne metale wykorzystywane do produkcji okablowania to Cu i Al. Stąd wytworzyły się specjalistyczne skupy kabli miedzianych w Lęborku oraz skupy kabli aluminiowych w Lęborku. Oprócz tego wyróżniamy także różne zastosowania przewodów. Mogą być telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, energetyczne, sygnalizacyjne, budowlane, komputerowe oraz specjalne. Są to wybrane specjalności. W nawiązaniu do nich, powstały także skupy kabli elektrycznych w Lęborku i skupy kabli samochodowych w Lęborku, zajmujących się oczywistymi rodzajami przewodów. Pamiętaj o dokładnym określeniu swojego typu okablowania – od tego zależy kwota, którą uzyskasz!

Wywózka kabli na złom w Lęborku - jak ją zorganizować?

Jeżeli nie wiesz jak przetransportować swoje przewody do skupu kabli miedzianych w Lęborku lub też nie masz odpowiedniego sprzętu do wywózki - koniecznie musisz zorganizować odbiór przewodów ze swojej okolicy. Aby ułatwić sobie ten proces, warto korzystać z usług WasteMaster. Nasi specjaliści z łatwością wyszukają skupy kabli w izolacji w Lęborku, które realizują także usługi wywozowe. Ty jedynie musisz podać nam parametry swojego odpadu oraz adres - reszta jest naszym zadaniem! Pamiętaj jednak o precyzyjnym opisaniu swoich przewodów, zwłaszcza waga jest istotna w kontekście wywozu na skup kabli w izolacji w Lęborku. Część firm określa tzw. minimum logistyczne, które może wynosić np. 200-300 kg - zamówień poniżej tych wartości się po prostu nie obsługuje. Ponadto, jeżeli jesteś właścicielem firmy lub posiadasz gospodarstwo rolne powyżej 75 ha - pamiętaj o wypełnieniu i przekazaniu KPO. Ten dokument zapewnia zgodny z prawem transport do placówki utylizacyjnej. Osoby prywatne muszą jedynie okazać dowód tożsamości

Czy recykling miedzi na złomie kabli w Lęborku ma sens?

Jak najbardziej! Na złomie kabli miedzianych w Lęborku dzieje się prawdziwa magia! W łatwy i efektywny sposób, za pomocą maszyn, można otrzymać bardzo wydajny granulat miedziany. Sprzedając przewody do skupów kabli w Lęborku nie tylko zarobisz, ale i w pewnym stopniu ograniczysz wydobycie tego metalu. Placówki tego typu zużywają bardzo mało energii w porównaniu do kopalni miedzi czy boksytu. Ponadto sprzedając kable do skupu, wspierasz okoliczne biznesy! WasteMaster zajmie się za Ciebie organizacją całego procesu - naprawdę się na tym znamy!

Co powoduje gwałtowny wzrost i obniżanie się cen w skupie kabli w Lęborku?

Na ceny przewodów np. na złomie kabli miedzianych w Lęborku wpływają bardzo różne czynniki. To ile okablowania przywieziesz, jakiego będzie typu, a jeśli realizujesz odbiór - także to, jak daleko się znajdujesz od skupu. Jednak najwięcej zamieszenia wprowadza zmienny rynek metali. Sprzedaje się bowiem żyła, czyli czysty metal. W zależności od zmian na rynku, tak będą kształtować się ceny w skupie. Przykład: w 2021 roku za wiązki kabli samochodowych skupy zapłaciłyby 16-16,50 zł/kg netto, podczas gdy obecnie jest to już 11-14 zł/kg netto. Nie musisz śledzić zmian na rynku - powierz nam swoje zobowiązania! Jeśli interesuje Cię ten temat, zerknij na bloga WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Co najbardziej się opłaca sprzedawać w skupie kabli w Lęborku?

Najbardziej opłaca się spieniężać miedź w skupie kabli w izolacji w Lęborku. Jest ona zawsze najdroższa, ponieważ jest najlepszym i jednym z najpopularniejszych metali zawartych w okablowaniu. Za miedziane wiązki samochodowe możemy otrzymać na złomie kabli miedzianych w Lęborku od 11 do 14 zł/kg netto. Z kolei za sam przewód miedziany (w zależności od tego ile żył posiada) od 3 do 7 zł/kg netto. Aluminium jest o wiele tańsze: od 1 do 3 zł/kg netto. Jak sam widzisz, można wyróżnić duże przedziały cenowe. Dlatego jeśli potrzebujesz wsparcia i wyceny okablowania - nie zwlekaj i zgłoś się do nas!

Sposoby na skorzystanie z usługi od WasteMaster

Można korzystać z naszych usług za pośrednictwem najróżniejszych metod. Możesz zadzwonić (numer znajdziesz po naciśnięciu w ofertę) albo wypełnić formularz zgłoszeniowy (również go znajdziesz klikając w ogłoszenie), ewentualnie korzystając samodzielnie z aplikacji. Jeśli wybierzesz dwa pierwsze sposoby - zajmą się Tobą nasi eksperci. Wyszukają dla Ciebie najkorzystniejsze złomy kabli w Lęborku oraz dokonają precyzyjnej wyceny. Jeśli zdecydujesz się na samodzielne korzystanie z aplikacji - Twój indywidualny Opiekun Klienta zajmie się kierowaniem do Ciebie trafnych ogłoszeń od skupów kabli aluminiowych w Lęborku. Wszystkim się zajmiemy - Ty jedynie musisz podjąć decyzję! Nasze usługi są kompletnie bezpłatne - liczy się dla nas głównie Twoje zadowolenie!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Super obsługa - na pewno jeszcze kiedyś wrócę do aplikacji WasteMaster!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

WasteMaster to nie jedynie aplikacja dla przedsiębiorców. Prywatnie znaleźli dla mnie super skup kabli samochodowych w Lęborku - jestem pozytywnie zaskoczony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Znaleźli dla mnie faktycznie tani skup kabli elektrycznych w Lęborku - nie spodziewałam się, że tak szybko działają!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie będę się bezsensu rozpisywał, powiem jedno - naprawdę opłaca się korzystać z WasteMaster!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat