Koszalin - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Koszalinie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Koszalinie – jak się kształtują?

Jeśli chcesz wiedzieć wszystko o cenach skupu kabli w Koszalinie warto zapoznać się z tabelką poniżej. Zamieściliśmy w niej aktualny cennik skupu kabli w Koszalinie, uwzględniający wahania na rynku handlu odpadami. Został on stworzony na podstawie transakcji przeprowadzanych w naszej aplikacji oraz wyliczeń ekspertów z WasteMaster. Miej świadomość, że oddając zużyte okablowanie do skupu kabli w izolacji w Koszalinie postępujesz ekologicznie i ograniczasz wydobywanie np. miedzi.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 14,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 14,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 12,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 12,7 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,4 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,5 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,4 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 10,9 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,0 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,1 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Dokumenty niezbędne do legalnej sprzedaży kabli

Jak już wcześniej zostało wspomniane, właściciele przedsiębiorstw i niektórzy rolnicy są zobligowani do wypełniania nieco innych dokumentów niż osoby fizyczne. To właśnie oni muszą prowadzić aktualną ewidencję w BDO. Osoby prywatne nie muszą tego robić, a w przypadku organizacji wywozu do skupu kabli w izolacji w Koszalinie, muszą jedynie posiadać dokument osobisty. jednak muszą uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadów, która będzie służyć, jako udokumentowanie legalnego przeprowadzenia utylizacji i sprzedaży okablowania. Także te podmioty dostaną np. od miejsca skupu kabli samochodowych w Koszalinie FPO - dowód na przeprowadzenie transakcji. Dodatkowo, warto dodać, że wszystkie te dokumenty wykorzystują kody odpadów. Znajdziesz je w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku, dotyczącego katalogowania śmieci.

Odzyskiwanie kabli na złomie w Koszalinie

Organizacja i przeprowadzenie odzysku, to główne zadania skupów kabli w Koszalinie. Jak przebiega ten proces? Kable są cięte mechanicznie na małe kawałki, z których zdziera się warstwę izolacyjną. Następnie pod wpływem drgań np. na złomie kabli miedzianych w Koszalinie powstaje plastyczny granulat miedziany. Takie placówki zużywają niewiele energii, a ich praca redukuje wydobycie metali, które są niemal w 100% tak samo sprawne jak w "oryginale". Sprzedając kable dbasz o swoje fundusze i naturę! Zapraszamy do współpracy z WasteMaster - pomożemy Ci usprawnić organizację całego procesu!

Cena w skupie kabli w Koszalinie - jak wygląda? Co najbardziej opłaca się sprzedać?

Najbardziej opłaca się sprzedawać kable zawierające miedź. Jest to zasada, która jest zawsze prawdziwa, nieważne jakie zmiany zachodzą w skupach kabli w izolacji w Koszalinie. Trudno określić właściwą wysokość kwoty, za którą sprzedasz swoje okablowanie. Niestety specyfika tej gałęzi handlu odpadami jest taka, że ceny zmieniają się czasem na przestrzeni miesięcy. Jednak aby pokazać orientacyjne wysokości możemy podać np. koszt sprzedaży wiązek samochodowych, czyli 11-14 zł/kg netto. Sam przewód na złomie kabli miedzianych w Koszalinie to ok. 3-7 zł/kg netto. Aluminium jest dużo tańsze, choć wciąż opłaca się go sprzedawać: 1-3 zł/kg netto. Zgłoś się do nas jeśli zależy Ci na precyzyjnej wycenie!

Typy przewodów w skupach kabli w Koszalinie

Okablowanie dzielimy ze względu na to, z jakich metali zbudowane są żyły oraz ze względu na ich zastosowanie. Z tego powodu wyróżniamy skupy kabli miedzianych w Koszalinie oraz skupy kabli aluminiowych w Koszalinie. Jeżeli chodzi o kategorie zastosowania, można wyróżnić przewody telekomunikacyjne, sygnalizacyjne, energetyczne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe oraz tzw. specjalne. Oprócz tego istnieje jeszcze rodzaj przewodów wykorzystywanych w warsztatach i w elektryce - stąd skupy kabli samochodowych w Koszalinie oraz skupy kabli elektrycznych w Koszalinie. Należy zaznaczyć, że każdy skup może dowolnie wprowadzać własne kategorie, jednak ten podstawowy rozdział zostaje zachowany - dlatego warto go zachować także w pamięci!

Co weźmie od nad skup kabli w Koszalinie?

Oczywiście skup kabli w Koszalinie zabierze od Ciebie właśnie przewody. Jednak, jak przedstawia się ich budowa? Co konkretnie zostanie przyjęte? Definicja kabla twierdzi, że jest to jednożyłowy lub wielożyłowy przewód służący do przewodzenia prądu elektrycznego, a każda z żył oddzielona jest od siebie warstwą izolacyjną. Ilość żył wpływa na cenę - co jest dość cenną informacją! Zatem, co weźmie od nas złom kabli w Koszalinie? Na pewno przewody pochodzące ze sprzętów AGD, wiązki samochodowe, druty budowlane, energetyczne czy światełka choinkowe! Są to wybrane przykłady mające zobrazować, jakie dokładnie elementy przyjmie od nas skup kabli w Koszalinie. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj do końca!

W jaki sposób najkorzystniej zrealizować wywózkę kabli na złom w Koszalinie?

Czasami nie mamy szansy na samodzielny wywóz okablowania do np. skupu kabli miedzianych w Koszalinie. Czy to ze względu na ilość naszych pozostałości, czy to z powodu braku właściwego pojazdu. W takim wypadku najlepiej zorganizować odbiór przewodów z danej lokalizacji i wywóz do skupu kabli w izolacji w Koszalinie za pośrednictwem firmy z zewnątrz. W jaki sposób się do tego zabrać? Najlepiej za pomocą WasteMaster! Za darmo wyszukamy dla Ciebie placówki oferujące wywózkę do placówek utylizacji oraz precyzyjnie wycenimy Twój odpad. Pamiętaj jedynie o dokładnym opisie przewodów. Jest to istotne w kontekście realizacji transportu na skup kabli w izolacji w Koszalinie - często firmy zastrzegają sobie tzw. minimum logistyczne. Zazwyczaj nie obsługują ładunków poniżej 200-300 kg. Dodatkowo, jeżeli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha ziemi, musisz pamiętać o oddaniu kierowcy Karty Przekazania Odpadu - gwarancji legalnego przewozu śmieci do miejsc skupu.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Zaskakująco skuteczna aplikacja! Nie sądziłem, że darmowe usługi mogą być tak dobrej jakości - ale nie mam na co narzekać! Szybko wyszukali dla mojej firmy skup kabli aluminiowych w Koszalinie. Wiem, że do nich wrócę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Moim zdaniem 5/5 gwiazdek. Za darmo wyszukują wartościowe oferty skupów kabli samochodowych w Koszalinie. Polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałam na zakładzie sporo kabli miedzianych, ale nie chciałam żeby się zmarnowały. Zadzwoniłam do WasteMaster, a oni już zajęli się wszystkim, w tym znalezieniem dobrego skupu kabli miedzianych w Koszalinie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cierpliwi konsultanci załatwili dla mnie transport do skupu kabli miedzianych w Koszalinie oraz wycenę mojego okablowania. Warto było skorzystać z ich usług!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat