Złom kablowy - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Ustce

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jak dzielimy kable w skupie w Ustce?

Kable można dzielić na przeróżne kategorie, jednak podstawowy rozdział to ten na zastosowanie i zawartość. Dwa najczęściej wykorzystywane metale to miedź i aluminium. W związku z tym wyspecjalizowały się skupy kabli miedzianych w Ustce i skupy kabli aluminiowych w Ustce. Oprócz zawartości jest także wykorzystanie. Wyróżniamy m.in. przewody telekomunikacyjne, energetyczne, światłowodowe, sieciowe, komputerowe oraz tzw. specjalne. Z kolei w ramach tej kategorii wyspecjalizowały się m.in. skupy kabli samochodowych w Ustce oraz skupy kabli elektrycznych w Ustce. Są to dość umowne podziały, jednak pomagają porządkować infomacje na temat odpadu. Jeśli masz problemy z określeniem swoich kabli - skontaktuj się z nami!

Jak wygląda recykling kabli na złomie w Ustce? Czy ma on rację bytu?

Oczywiście, że ma! W ramach recyklingu realizowanego w skupach kabli w Ustce można otrzymać cenne substancje. Po przywiezieniu przewodów np. na złom kabli miedzianych w Ustce, są one cięte na kawałki i pozbaiwane izolacji. Potem mechanicznie przekształca się pozyskany surowiec w granulat miedzi. Jest on tak samo wydajne jak nieprzetworzony metal! Oddając okablowanie do skupów, ograniczasz wydobycie, a także sprzyjasz rozwojowi lokalnych przedsiębiorstw. A w dodatku możesz na tym zyskać! Zgłoś do nas, a wyszukamy dla Ciebie najlepsze oferty!

Jak się korzysta z naszych usług?

Zamówić nasze usługi można na parę sposobów. Można wykonać telefon do naszych konsultantów, wysłać formularz zgłoszeniowy lub samodzielnie zamieścić ogłoszenie w aplikacji WasteMaster. Numer telefonu i formularz można wyszukać na naszej witrynie, po naciśnięciu w interesującą Cię ofertę złomu kabli w Ustce. W czasie rozmowy lub podczas wypełniania formularza, musisz udzielić nam informacji o swoich przewodach oraz preferencjach. Przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta odeśle Ci wycenę oraz najkorzystniejsze oferty skupów w okolicy. Jeżeli podejmiesz decyzję o samodzielnym korzystaniu z aplikacji - sytuacja jest równie łatwa - otwierasz ją w przeglądarce lub ściągasz na telefon, dodajesz zdjęcia i informacje na temat posiadanych kabli i to wszystko! Opiekun Klienta będzie opiekował się Twoim zleceniem i kierował do Ciebie tylko oferty od opłacalnych skupów kabli aluminiowych w Ustce. Możesz pozostawić sprawę wyszukania najlepszej placówki WasteMaster - wszystkim się zajmiemy i to absolutnie za darmo!

Jak najsprawniej zorganizować wywózkę kabli na złom w Ustce?

Jeżeli nie masz możliwości samodzielnego wywozu okablowania do skupu kabli w izolacji w Ustce - skorzystaj z opcji organizacji odbioru ładunku z podanej lokalizacji! Jak najprościej tego dokonać? Wystarczy użyć WasteMaster! Za darmo wyszukamy i zorganizujemy dla Ciebie transport przewodów do skupu kabli w izolacji w Ustce. Udziel nam informacji o swoim odpadzie, a my zajmiemy się resztą! Jednak pamiętaj o dokładnym udzielaniu informacji. Wiele np. skupów kabli miedzianych w Ustce zastrzega sobie tzw. minimum logistyczne (zazwyczaj 200-300 kg), więc jeśli podasz nam chociażby błędną masę - zorganizowanie wywozu może się skomplikować. Dodatkowo jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem posiadającym gospodarstwo rolne powyżej 75 ha - miej na uwadze dodatkowe dokumenty, jak np. KPO. Jeśli potrzebujesz jakiegokolwiek wsparcia w organizacji transportu przewodów i wywozu do skupu kabli miedzianych w Ustce - pamiętaj, że nasze usługi są całkowicie bezpłatne!

Koszt sprzedaży kabli w skupie w Ustce

Ceny sprzedaży przewodów w skupach kabli w izolacji w Ustce są bardzo niejednolite. To, jaki materiał chcemy sprzedać gra główną rolę. Najbardziej opłaca się sprzedawać materiały miedziane, które ze względu na swoje właściwości oraz szerokie wykorzystanie, osiąga najwyższe ceny. Za wiązkę samochodową bez skrzynek bezpiecznikowych, dostaniemy na złomie kabli miedzianych w Ustce ok. 11-14 zł/kg netto. Sam kabel zawierający miedź to koszt rzędu 3-7 zł/kg netto, a za aluminium możemy dostać 1-3 zł/kg netto. Ceny różnią się nawet w zależności od województwa! Żeby dowiedzieć się, ile kosztuje przewód w Twojej lokalizacji - skontaktuj się z WasteMaster!

Dlaczego ceny w skupach kabli w Ustce ulegają wahaniom?

Dzieje się tak, ponieważ ceny na przykład na złomie kabli miedzianych w Ustce są uzależnione od stanu gospodarki. Główną przyczyną zauważalnych wahań wysokości cen w skupach, jest właśnie zmienny rynek metali. Jak wiadomo, skupy po przerobieniu i odzyskaniu np. miedzi, chcą ją sprzedać. Jeżeli sytuacja na rynku jest niekorzystna, muszą to zrobić po niższych cenach, co wpływa na wysokość kwoty w cenniku takiej placówki. Warto zobrazować tę sytuację na konkretnym przykładzie. Otóż w 2021 roku, zgodnie z naszymi danymi, za wiązkę miedzianych kabli samochodowych otrzymałbyś ok. 16 zł/kg netto. Obecnie jednak (być może w związku z inflacją lub kryzysem energetycznym) jest to już tylko 11-14 zł/kg netto. Zatem spadek jest znaczący. Jeżeli nie masz czasu na kontrolowanie zmian na rynku - WasteMaster jest idealnym rozwiązaniem! Zajmiemy się za Ciebie wyborem najlepszej okazji na sprzedaż okablowania! Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat - zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Miałem dużo zmieszanych kabli miedzianych, ołowianych, komputerowych itd. Bałem się, że skup kabli w Ustce będzie wymagał jakiejś segregacji, a ja się zupełnie na tym nie znam! Zadzwoniłem w związku z tym do WasteMaster, a oni powiedzieli mi co mam uczynić. Naprawdę pomocne usługi!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałam, jak znaleźć złom kabli miedzianych w Ustce, więc skontaktowałam się z WasteMaster, w krótki czasie mi pomogli i dzięki nim wiem, że nie przepłaciłam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo użyteczna rzecz. Szybko i sprawnie zorganizowali wywóz mojego okablowania do skupu kabli miedzianych w Ustce. Polecam serdecznie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Znalazłam dzięki ich aplikacji, naprawdę korzystny skup kabli w mojej okolicy! Nie sądziłam, że znajdę cokolwiek, a tu takie zaskoczenie!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat