Wieluń - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Wileuniu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w Wileuniu – za ile co sprzedamy?

Ceny skupu kabli w Wileuniu to kluczowe informacje dla przedsiębiorców i nie tylko. Z pomocą naszych specjalistów i pracowników WasteMaster, stworzyliśmy cennik skupu kabli w Wileuniu, który ma za zadanie odmalować różnice cenowe między poszczególnymi kablami. Najbardziej się opłaca sprzedawać miedź, która jest pożądanym surowcem w skupach kabli w izolacji w Wileuniu. Pamiętaj, że wywożąc kable do placówek tego rodzaju ograniczasz wydobycie metali.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,9 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,5 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,5 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,5 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,0 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,0 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,7 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Przetwarzanie kabli na złomie w Wileuniu

Przetwarzanie surowców w skupie kabli w Wileuniu wygląda podobnie w przypadku każdego rodzaju przewodu. Maszyna tnie okablowanie na drobne elementy, a następnie obiera je z izolacji. Za pomocą wstrząsów, kształtowany jest tzw. granulat miedzi. Pozyskiwane w ten sposób metale są równie wydajne, co w pierwotnej formie. Warto zaznaczyć, że złomy kabli miedzianych w Wileuniu zużywają mało energii w porównaniu do np. kopalni miedzi. A dodatkowo oddając okablowanie do skupu redukujesz wydobycie. WasteMaster pomoże Ci przyśpieszyć cały proces organizacyjny - i to kompletnie bezpłatnie!

Co konkretnie możemy oddać do skupu kabli w Wileuniu?

Do skupów kabli w Wileuniu oddajemy oczywiście kable. W tym momencie warto przytoczyć ich definicję, ponieważ obrazuje nieco budowę tych przedmiotów. Kabel to przewód jednożyłowy lub wielożyłowy, posiadający izolację pomiędzy poszczególnymi żyłami, służy do przewodzenia prądu elektrycznego i jest przygotowany do środowiska, w którym ma funkcjonować. Zatem, jakie właściwie przewody możemy sprzedać na złom kabli w Wileuniu? Chociażby kable AGD, wiązki samochodowe, sznury lampek choinkowych, druty budowlane, przewody energetyczne etc. W zależności od tego, w jakim skupie kabli w izolacji w Wileuniu się znajdziesz, tego rodzaju odpad możesz w nim zostawić. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenach panujących obecnie w skupach kabli w Wileuniu, recyklingu tych materiałów, a także formalnościach niezbędnych do wypełnienia – czytaj dalej!

Jak najkorzystniej zrealizować wywózkę na złom kabli w Wileuniu?

W momencie, kiedy dysponujesz wielkimi ilościami zużytego okablowania i nie jesteś w stanie go przetransportować do skupu kabli w izolacji w Wileuniu - musisz zorganizować jego wywózkę. W jaki sposób ją zrealizować, ponosząc przy tym minimalny koszt? Z pomocą WasteMaster! Za darmo znajdziemy dla Ciebie najlepsze usługi transportu do np. skupu kabli miedzianych w Wileuniu. Jedyne co musisz zrobić, to zdradzić nam swoje preferencje i dokładne dane na temat pozostałości. To Ty podejmujesz decyzje - my jedynie sugerujemy! Należy jednak pamiętać o tzw. minimum logistycznym, które jest inne dla każdego skupu kabli w izolacji w Wileuniu oferującego transport do placówki. Może to być 200-300 kg. Dodatkowo, jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (z powyżej 75 ha ziemi) - pamiętaj o wypełnieniu KPO. Osoby prywatne okazują tylko dowód osobisty. Jeśli potrzebujesz wsparcia w realizacji transportu do skupu kabli miedzianych w Wileuniu - zapraszamy do współpracy!

Ceny kabli w skupie w Wileuniu

W skupach kabli w izolacji w Wileuniu ceny potrafią być bardzo zróżnicowane. Finalna kwota jest uzależniona od tego, jaki materiał chcemy sprzedać. Najwyższe kwoty (nie tylko na złomie kabli miedzianych w Wileuniu) są elementy wykonane z miedzi. Nawet one różnią się cenowo w zależności od województwa, rodzaju etc. Np. za miedzianą wiązkę samochodową bez skrzynek bezpiecznikowych skup zapłaci 11-14 zł/kg netto. Za pojedynczy miedziany kabel 3-7 zł/kg netto. Z kolei aluminium osiąga dużo niższe ceny, rozpiętość kwot to 1-3 zł/kg netto. Jak łatwo zauważyć podejmy szerokie przedziały cenowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile skup zapłaci za Twój kabel - skontaktuj się z nami!

Co powoduje gwałtowny wzrost i obniżanie się cen w skupie kabli w Wileuniu?

Na ceny przewodów np. na złomie kabli miedzianych w Wileuniu wpływają bardzo różne czynniki. To ile okablowania przywieziesz, jakiego będzie rodzaju, a jeśli realizujesz odbiór - także to, jak daleko się znajdujesz od skupu. Jednak najwięcej zamieszenia wprowadza zmieniający się rynek metali. Sprzedaje się bowiem żyła, czyli czysty metal. W zależności od zmian na rynku, tak będą kształtować się ceny w skupie. Przykład: w 2021 roku za wiązki kabli samochodowych skupy zapłaciłyby 16-16,50 zł/kg netto, podczas gdy teraz jest to już 11-14 zł/kg netto. Nie musisz monitorować zmian na rynku - powierz nam swoje zobowiązania! Jeśli interesuje Cię powyższy temat, zerknij na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Kwestie formalne

Jako, że w Polsce panuje surowe prawo dotyczące kontroli utylizacji odpadów - zdecydowanie lepiej go przestrzegać. Zwłaszcza jeśli przynależysz do wyżej wymienionej grupy rolników i przedsiębiorców - kary potrafią być bardzo bolesne. Należy przede wszystkim nie zapominać o aktualnej ewidencji śmieci w BDO. Osoby prywatne są z tego zwolnione. Jednak są zobowiązane do wypełnienia Karty Ewidencji Odpadów, która jest świadectwem na korzystanie z usług skupu kabli w izolacji w Wileuniu w razie kontroli. Także osoby z tej grupy otrzymają FPO, który będzie udokumentowaniem transakcji. Wszystkie powyższe formularze posługują się systemem kodów i oznaczeń numerycznych wprowadzonych przez Rozporządzenie Ministra Środowiska. Przykładowy kod to 17 04 10 oznaczający przewody (jako osobne urządzenia) o właściwościach niebezpiecznych. Pamiętaj o zapoznaniu się z wszystkimi formalnościami jeszcze przed *rozpoczęciem współpracy np. ze skupami kabli samochodowych w Wileuniu!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

WasteMaster to nie jedynie aplikacja dla przedsiębiorców. Prywatnie znaleźli dla mnie super skup kabli samochodowych w Wileuniu - jestem miło zaskoczony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Naprawdę przydatna rzecz! Polecam wszystkim właścicielom przedsiębiorstw!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster szybko zorientowałam się, co muszę zrobić z drutami budowlanymi, znaleźli dla mnie skup kabli w Wileuniu, z którym nawiązałam regularną współpracę. Jestem zadowolona!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałam w firmie sporo kabli miedzianych, ale nie chciałam żeby się zmarnowały. Wykonałam telefon do WasteMaster, a oni już zajęli się wszystkim, w tym wyszukaniem dobrego skupu kabli miedzianych w Wileuniu!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat