Sanok - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Sanoku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

aktualne ceny skupu kabli w Sanoku

Jeśli jesteś zainteresowany wywozem okablowania do skupu kabli w izolacji w Sanoku – zapoznaj się z poniższą tabelką. Zawarliśmy w niej bieżące ceny skupu kabli w Sanoku, które wynikają z obecnej sytuacji na rynku odpadowym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej albo w poniższym cenniku skupu kabli w Sanoku nie zawarliśmy Twojego typu okablowania – zadzwoń do nas, konsultacja jest całkowicie za darmo, a z pewnością pomoże Ci w zdobyciu wiedzy o rynku handlu odpadami!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 18,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 15,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,7 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 14,1 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 13,0 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 14,1 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,5 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 12,4 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,6 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Czy recykling miedzi na złomie kabli w Sanoku ma sens?

Jak najbardziej! Na złomie kabli miedzianych w Sanoku dzieje się naprawdę dużo! W prosty i efektywny sposób, za pomocą maszyn, można uzyskać bardzo wydajny granulat miedziany. Sprzedając przewody do skupów kabli w Sanoku nie tylko zarobisz, ale i w pewnym stopniu ograniczysz wydobycie tego metalu. Placówki tego rodzaju zużywają bardzo mało energii w porównaniu do kopalń miedzi czy boksytu. Dodatkowo sprzedając kable do skupu, wspierasz lokalne biznesy! WasteMaster zajmie się za Ciebie realizacją całego procesu - naprawdę się na tym znamy!

Jak dzielimy kable w skupie w Sanoku?

Kable można dzielić na najróżniejsze kategorie, jednak podstawowy rozdział to ten na zastosowanie i zawartość. Dwa najczęściej wykorzystywane metale to miedź i aluminium. W związku z tym wyspecjalizowały się skupy kabli miedzianych w Sanoku i skupy kabli aluminiowych w Sanoku. Oprócz zawartości jest także zastosowanie. Wyróżniamy m.in. przewody telekomunikacyjne, energetyczne, światłowodowe, sieciowe, komputerowe czy tzw. specjalne. Z kolei w ramach tej grupy wyspecjalizowały się m.in. skupy kabli samochodowych w Sanoku oraz skupy kabli elektrycznych w Sanoku. Są to dość luźne podziały, jednak pomagają porządkować infomacje na temat odpadu. Jeśli masz problemy z określeniem swoich kabli - zadzwoń do nas!

Metody korzystania z naszych usług

Staramy się jak najlepiej dopasować do naszych klientów, dlatego opracowaliśmy różne metody zamawiania naszych usług. Można wykonać rozmowę telefoniczną, wypełnić formularz lub na własną rękę dodać ogłoszenie do naszej aplikacji. Pierwsze dwa sposoby znajdziesz na naszej stronie, po kliknięciu w ogłoszenie dotyczące złomu kabli w Sanoku. Po rozmowie lub wypełnieniu formularza, zostanie nadesłana wycena kabli oraz (po krótkim czasie) lista najbardziej opłacalnych ofert np. skupów kabli aluminiowych w Sanoku. Jeśli chciałbyś sam dodać ogłoszenie w aplikacji WasteMaster - wystarczy otworzyć ją w przeglądarce lub ściągnąć ją na telefon. Zamieść zdjęcie, wybierz preferencję i lokalizację - i to tyle! Twój Opiekun Klienta przekieruje do Ciebie najlepsze ogłoszenia. Wart podkreślić, że nasze usługi są całkowicie darmowe!

Cena w skupie kabli w Sanoku - jak wygląda? Co najbardziej opłaca się sprzedać?

Najbardziej opłaca się sprzedawać kable posiadające w swoim składzie miedź. Jest to zasada, która jest zawsze aktualna, nieważne jakie zmiany zaszły w skupach kabli w izolacji w Sanoku. Trudno określić konkretną wysokość kwoty, za którą sprzedasz swoje materiały. Niestety charakter tej gałęzi handlu jest taki, że ceny zmieniają się czasem na przestrzeni miesięcy. Jednak aby pokazać orientacyjne wysokości możemy podać np. koszt sprzedaży wiązek samochodowych, czyli 11-14 zł/kg netto. Sam przewód na złomie kabli miedzianych w Sanoku to ok. 3-7 zł/kg netto. Aluminium jest dużo tańsze, choć wciąż opłacalne: 1-3 zł/kg netto. Zgłoś się do nas jeśli zależy Ci na precyzyjnej wycenie!

Co musisz wiedzieć o skupach kabli w Sanoku?

Skup kabli w Sanoku oczywiście przyjmie od Ciebie okablowanie. Jednak co konkretnie? Np. wiązki samochodowe, druty budowlane, przewody AGD i RTV, energetyczne, ale i nawet lampki choinkowe. Są to jedynie wybrane wybrane przykłady, jednak adekwatnie obrazują zróżnicowanie tej grupy odpadów. Warto także podkeślić, że cena, którą poda nam skup kabli w Sanoku jest również zależna od ilości żył w przewodzie. Inaczej mówiąc - od ilości metalu, który znajduje się pod izolacją. Chcesz wiedzieć więcej o cenach w skupie? A może o odzyskiwaniu metali? Doczytaj do końca podany tekst o złomie kabli w Sanoku i dowiedz się wszystkiego!

Co wpływa na zmienność cen kabli w izolacji w skupach w Sanoku?

Niezwykle trudno określić dokładne ceny pojawiające się np. na złomie kabli miedzianych w Sanoku. Są to bardzo zmienne wartości, które na przestrzeni kilku miesięcy mogą rosnąć lub maleć. Z jakiej przyczyny tak się dzieje? Głównym winowajcą jest sytuacja na rynku metali. Ponieważ najważniejszym elementem okablowania jest żyła - to jej rodzaj generuje prawdziwy zysk. Niezmienna jest jedynie zależność mówiąca, że to miedziane żyły sprzedaje się po najkorzystniejszych cenach. Inne rodzaje - aluminium - są dużo tańsze. Oczywiście masa dostarczanych do skupów kabli ma znaczenie. W kontekście zmieniającego się rynku warto przytoczyć casus wiązek samochodowych, które rok temu można było sprzedać za 16,50-16 zł/kg netto, teraz jest to przedział cenowy 11-14 zł/kg netto. Ma to związek z zmianami w gospodarce i np. inflacją czy kryzysem energetycznym. Jeżeli chcesz wiedzieć od czego zależą kwoty dyktowane przez skupy, zapraszamy na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster szybko zorientowałam się, co muszę zrobić z drutami budowlanymi, znaleźli dla mnie skup kabli w Sanoku, z którym nawiązałam stałą współpracę. Jestem zadowolona!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto było spróbować! Z WasteMaster już nie martwię się, jak zrealizuje wywózkę miedzianego okablowania!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki nim wyszukałam skup kabli w izolacji w Sanoku, któremu mogę zaufać - wiem, że prowadzą zgodny z prawem biznes, a kable są rzeczywiście poddawane recyklingowi - polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Same pozytywne doświadczenia. To nie pierwszy raz, jak współpracuję z WasteMaster przy organizacji transportu do złomu kabli w Sanoku. 5 na 5 punktów!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon