Jasło - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Jaśle

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Jaśle – poznaj cenę!

Poniżej umieszczony został cennik skupu kabli w Jaśle oparty o aktualne dane i wyliczenia specjalistów z zakresu handlu odpadami. Oczywiście nie są to wartości niezmienne, dlatego warto na bieżąco monitorować ceny skupu kabli w Jaśle za pomocą naszej aplikacji. Jednak na ten moment, koszt skupu kabli w izolacji w Jaśle wygląda w ten sposób. Nie zapominaj, że to od zawartości chemicznej okablowania zależy kwota jego kupna i sprzedaży!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,6 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,2 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,3 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,2 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,7 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,8 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,6 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

W jaki sposób dzielimy kable w skupie w Jaśle?

Podziały są raczej umowne, każdy skup może w zasadzie podać swoje autorskie kategorie, jednak wszystkie korzystają z podstawowego podziału - ze względu na metal zwarty w żyle oraz ze względu na wykorzystanie. Do pierwszej grupy zaliczamy głównie okablowanie miedziane oraz aluminium - dlatego powstały specjalistyczne skupy kabli miedzianych w Jaśle lub skupy kabli aluminiowych w Jaśle. Kolejna grupa jest bardzo pojemna, a w związku z tym, że technika nieustannie się rozwija - ciągle się poszerza. Zatem w kategorii "zastosowanie" mieszczą się kable telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, energetyczne, sygnalizacyjne oraz tzw. specjalne. Tak jak w przypadku aluminium i miedzi, tutaj także mamy do czynienia z wyspecjalizowanymi placówkami. Są to na przykład skupy kabli samochodowych w Jaśle lub skupy kabli elektrycznych w Jaśle. Jeśli potrzebujesz wsparcia w określeniu typu swojego okablowania - zgłoś się do WasteMaster - nasze konsultacje także są bezpłatne!

Jakie korzyści płyną z recyklingu kabli na złomie w Jaśle?

Oddawanie przewodów na np. złom kabli miedzianych w Jaśle niesie za sobą mnóstwo korzyści. Przede wszystkim ograniczasz wydobycie miedzi oraz aluminium. Dodatkowo placówki tego typu zużywają relatywnie niewiele energii. No i jedna z kluczowych korzyści - możesz zadbać o planetę! W skupie kabli w Jaśle obywa się obróbka okablowania, w wyniku której powstaje bardzo wydajny granulat miedzi - jest on szeroko wykorzystywany. Nie gromadź swoich kabli - oddawaj je do skupów! WasteMaster pomoże Ci w wyborze najbardziej opłacalnego z nich! Zapraszamy do współpracy!

Organizacja odbioru przewodów i ich wywozu na złom kabli w Jaśle

W momencie, kiedy nie masz możliwości wywozu przewodów np. do skupu kabli miedzianych w Jaśle, warto zrealizować usługę odbioru z podanej lokalizacji. Jak najlepiej to zorganizować? Wykorzystać usługi WasteMaster! Nasi eksperci wyszukają dla Ciebie najtrafniejsze oferty wywozu do skupów kabli w izolacji w Jaśle. Weźmiemy pod uwagę Twoje preferencje i parametry odpadu - Ty nie musisz się niczym martwić. Jednak zwróć uwagę na przekazanie nam precyzyjnych danych o pozostałościach. Część skupów kabli w izolacji w Jaśle nie organizuje wywózki dla odpadów poniżej tzw. minimum logistycznego. Dodatkowo - jeśli posiadasz gospodarstwo rolne powyżej 75 ha lub jesteś przedsiębiorcą - nie zapomnij o przekazaniu KPO kierowcy, który zabierze Twoje przewody - to bardzo istotne!

Formalności, których musisz dopełnić

W związku z prawem dotyczącym odpadów, wymaga się od wytwórców śmieci dopełnienia określonych formalności. W przypadku przedsiębiorców i wyżej wymienionej grupy rolników, konieczne jest prowadzenie BDO. WasteMaster może Ci w tym pomóc! Osoby prywatne nie są do tego zobligowane, jednak tak jak reszta grup, muszą wypełnić KEO, które stanowi dowód podczas kontroli. Ponadto otrzymają one od skupu kabli w izolacji w Jaśle FPO. Formularz Przekazania Odpadu stanowi świadectwo zawarcia transakcji. Wszystkie te druki wykorzystują system numerów, wprowadzony prze Ministra Środowiska. Przykładowym kodem jest 17 04 11 - oznacza kabel będący osobnym urządzeniem. Bardzo ważnym jest, abyś wiedział o swoich obowiązkach. Sprzedanie okablowania do np. skupu kabli samochodowych w Jaśle to nie wszystko!

Cena w skupie kabli w Jaśle - jak wygląda? Co najbardziej opłaca się sprzedać?

Najbardziej opłaca się sprzedawać kable posiadające w swoim składzie miedź. Jest to zasada, która jest zawsze prawdziwa, nieważne jakie zmiany zachodzą w skupach kabli w izolacji w Jaśle. Trudno określić właściwą wysokość kwoty, za którą sprzedasz swoje okablowanie. Niestety charakter tej gałęzi handlu jest taki, że ceny zmieniają się czasem na przestrzeni miesięcy. Jednak aby zobrazować orientacyjne wysokości możemy określić np. koszt sprzedaży wiązek samochodowych, czyli 11-14 zł/kg netto. Samo okablowanie na złomie kabli miedzianych w Jaśle to ok. 3-7 zł/kg netto. Aluminium jest dużo tańsze, choć wciąż opłaca się go sprzedawać: 1-3 zł/kg netto. Zgłoś się do nas jeśli zależy Ci na precyzyjnej wycenie!

Jakie materiały przyjmą ona nas skupy kabli w Jaśle?

Wiadomym jest, że do skupów kabli w Jaśle oddajemy właśnie kable. Aby rozjaśnić nieco to powszechnie występujące pojęcie, warto pokazać jego definicję. Jest to przewód jednożyłowy lub wielożyłowy, służący do przewodzenia prądu elektrycznego. Wszystkie żyły są poodzielane od siebie za pomocą izolacji. Więc, jakie konkretnie materiały zostaną przyjęte na złomie kabli w Jaśle? Wszystkie wiązki samochodowe, okablowanie AGD, druty budowlane, lampki choinkowe, kable energetyczne itd. To, z jakim skupem kabli w izolacji w Jaśle chciałbyś robić interesy ma znaczenie. Nie wszędzie możesz przekazać każdy rodzaj przewodów. Jeżeli chcesz pogłębić swoją wiedzę na temat cen, recyklingu i innych rzeczy powiażanych ze skupem kabli w Jaśle, zapraszamy do lektury!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Moim zdaniem 5/5 gwiazdek. Za darmo wyszukują korzystne oferty skupów kabli samochodowych w Jaśle. Warto!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Znaleźli dla mnie faktycznie tani skup kabli elektrycznych w Jaśle - nie spodziewałam się, że tak szybko działają!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałem do wywalenia sporo kabli samochodowych, ale nie byłem przekonany, co z nimi zrobić. Zadzwoniłem do WasteMaster, a oni nie tylko wyjaśnili mi, gdzie powinienem je przekazać, to jeszcze znaleźli dla mnie całkiem dobry skup kabli w Jaśle. Polecam mocno!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Znajomy polecił mi aplikację WasteMaster, ale nie byłem przekonany. Zadzwoniłem do konsultanta i w kilka chwil otrzymałem na maila listę interesujących skupów kabli aluminiowych w Jaśle. Jestem zaskoczony!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat