Radomsko - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Radomsku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Radomsku – od czego zależą?

Ciężko określić ceny skupu kabli w Radomsku, ponieważ zależą one od wielu elementów, w tym najbardziej zmiennego popytu na metale zawarte w okablowaniu. Nasi specjaliści stworzyli poniższy cennik skupu kabli w Radomsku, który zawiera aktualne informacje na temat kosztów kupna i sprzedaży. Ma on służyć temu, aby ewentualny klient mógł się zorientować, jak przedstawiają się koszty w skupie kabli w izolacji w Radomsku. Pamiętaj, że wywożąc okablowanie do skupu, zmniejszasz wydobycie, tym samym chroniąc planetę!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,4 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,0 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,5 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,6 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Kategorie, na które dzielimy kable w skupie w Radomsku

Kable dzielimy na dwie, najprostsze kategorie: ze względu na zawartość oraz zastosowanie. Według tych dwóch grup przewodów placówki skupujące się specjalizują. Jeśli chodzi o pierwszy rodzaj, to wyróżniamy przewody aluminiowe oraz miedziane. W nawiązaniu do tego postały skupy kabli miedzianych w Radomsku oraz skupy kabli aluminiowych w Radomsku. Drugi rodzaj, ze względu na wykorzystanie, obejmuje przewody telekomunikacyjne, komputerowe, sieciowe, sygnalizacyjne, światłowodowe energetyczne czy specjalne. Analogicznie kolejne typy przewodów spowodowały powstanie skupów kabli samochodowych i skupów kabli elektrycznych w Radomsku. Jeżeli nie jesteś pewien, jakim okablowaniem dysponujesz - śmiało zwróć się do naszych ekspertów!

Co przyjmie od Ciebie skup kabli w Radomsku?

Oczywiście kable! Jednak jakiego rodzaju konkretnie? W jaki sposób są zbudowane i jakie ma to znaczenie w kontekście przekaznia do skupu kabli w Radomsku? Otóż przewód zbudowany jest z żyły i izolacji. Wyróżniamy okablowanie jednożyłowe i wielożyłowe - pojedyncze wiązki są oddzielone warstwą np. polwinitu. To, jak wiele żył posiada kabel, wpływa na cenę jego sprzedaży - im więcej, tym lepszą kwotę otrzymamy na złomie kabli w Radomsku. Przykładowe przewody, które zostaną przyjęte to: wiązki samochodowe, druty budowlane, energetyczne, okablowanie typu AGD, a nawet sznury lampek choinkowych! Jeśli chcesz poszerzyć swoją bazę wiedzy na temat skupów kabli w Radomsku - zapraszamy do lektury!

Cena w skupie kabli w Radomsku - jak wygląda? Co najbardziej opłaca się sprzedać?

Najbardziej opłaca się sprzedawać kable zawierające miedź. Jest to zasada, która jest zawsze aktualna, nieważne jakie zmiany zaszły w skupach kabli w izolacji w Radomsku. Trudno określić konkretną wysokość kwoty, za którą sprzedasz swoje materiały. Niestety charakter tej gałęzi handlu jest taki, że ceny zmieniają się czasem na przestrzeni miesięcy. Jednak aby zobrazować orientacyjne wysokości możemy określić np. koszt sprzedaży wiązek samochodowych, czyli 11-14 zł/kg netto. Samo okablowanie na złomie kabli miedzianych w Radomsku to ok. 3-7 zł/kg netto. Aluminium jest dużo tańsze, choć wciąż opłacalne: 1-3 zł/kg netto. Zgłoś się do nas jeśli zależy Ci na precyzyjnej wycenie!

Zmienność cen kabli w izolacji w skupach w Radomsku - gdzie leży przyczyna?

W związku z tym, że trudno jest określić precyzyjnie wysokość cen np. na złomie kabli miedzianych w Radomsku, warto się zastanowić, co powoduje taki stan rzeczy. To, jaką ilość kabla dostarczysz oraz jakiego będzie on rodzaju ma duży wpływ. Jednak kluczowym elementem są zmiany na rynku metali. To miedziane i aluminiowe żyły spieniężasz - zatem jest to jakaś część tej gałęzi gospodarki. Aby pokazać wpływ tych zależności na wysokość cen, warto podać przykład wiązek samochodowych, które w 2021 roku sprzedawały się po ok. 16,50 zł/kg netto. Teraz są to kwoty o wiele niższe: 11-14 zł/kg netto. Ma to prawodpodobny związek z inflacją lub zmianami gospodarczymi. Z tej przyczyny, warto zwracać się do nas - pracownicy od WasteMaster serio znają się na rzeczy! Jeśli chcesz wiedzieć więcej o kwotach na złomie kabli - zerknij na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Jak możesz skorzystać z WasteMaster?

Nasze usługi są dostosowane do potrzeb wszystkich klientów. Możesz zamówić je za pomocą formularza zgłoszeniowego, rozmowy telefonicznej lub samodzielnie znaleźć złom kabli w Radomsku, używając naszej aplikacji. Pierwsze dwie opcje polegają na tym, że udzielasz nam danych o okablowaniu, a nasi eksperci przygotowują wycenę oraz listę ofert. Numer telefonu i formularz znajdziesz po kliknięciu w interesującą Cię ofertę. Twój Opiekun Klienta doda w Twoim imieniu zlecenie w naszej aplikacji i prześle Ci najlepsze zgłoszenia. Jeśli wolisz samodzielnie dodać ofertę, również jest to możliwe. Aplikacja jest dostępna do pobrania, jak i do otwarcia w przeglądarce. I w tym przypadku, przydzielony z góry Opiekun Klienta, dopasuje do Ciebie oferty najlepszych skupów kabli aluminiowych w Radomsku i przekieruje je do Ciebie. Nasi pracownicy będą także koordynować finalizację Twojego zlecenia. I to wszystko całkowicie za darmo!

Wywóz przewodów na złom kabli w Radomsku

Jeśli posiadasz za dużo starych przewodów, najrozsądniejszym rozwiązaniem tego problemu będzie zorganizowanie wywozu do skupu kabli w izolacji w Radomsku. WasteMaster w krótkim czasie zorganizuje cały proces za Ciebie! Bez pobierania opłat wyszukamy odpowiednią ofertę skupu kabli w izolacji w Radomsku, który realizuje także usługi transportowe. Musisz jedynie podać nam dane swojego odpadu oraz określić swoje wymagania. W kontekście wywozu odpadów pamiętaj o tzw. minimum logistyczne. Jest to minimalna waga, jaką firmy mogą wywieźć np. do skupu kabli miedzianych w Radomsku. Często jest to 200-300 kg. Ponadto, jeżeli jesteś przedsiębiorcą albo rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha ziemi - musisz wypełnić i przekazać kierowcy KPO. Jednak z tym wszystkim pomoże Ci WasteMaster - znajdziemy dla Ciebie taki skup kabli miedzianych w Radomsku, w którym nie przepłacisz za transport!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Bardzo pomocna usługa - w parę minut wycenili moje kable i w kolejne kilka przysłali listę ofert złomu kabli miedzianych w Radomsku. Godne podziwu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dopiero rozpoczęłam współpracę, ale wiem, że to nie moje ostatnie zlecenie dla WasteMaster. Za darmo wyszukali dla mnie tani skup kabli - naprawdę polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Znajomy pokazał mi aplikację WasteMaster, ale nie byłem przekonany. Zadzwoniłem do konsultanta i w parę chwil otrzymałem na maila listę korzystnych skupów kabli aluminiowych w Radomsku. Zaskakujące!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki nim wyszukałam skup kabli w izolacji w Radomsku, któremu mogę zaufać - wiem, że prowadzą zgodny z prawem biznes, a kable są rzeczywiście poddawane recyklingowi - polecam!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat