Piła - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Pile

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w izolacji w Pile

Opłaca się być zorientowanym w kwestii cen skupu kabli w Pile, bo choć są one dość zmienne, dają ogląd sytuacji na rynku odpadowym. Nasi specjaliści w oparciu o transakcje wykonywane w aplikacji WasteMaster, skonstruowali poniższy cennik skupu kabli w Pile, który stanowi aktualne spojrzenie na koszt kupna i sprzedaży okablowania. Jeżeli nie pojawił się tutaj Twój odpad – skontaktuj się z nami, z pewnością wyszukamy dla Ciebie bieżące ceny w skupach kabli w izolacji w Pile!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,3 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,9 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,0 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,9 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,5 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,6 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Ile zapłaci skup za kable w Pile?

Jest to dość skomplikowane pytanie. Na ceny przewodów w skupach kabli w izolacji w Pile wpływa bardzo wiele czynników, dlatego nie da się określić w każdym przypadku i ostatecznie, ile otrzymasz pieniędzy za określony metal zawarty w okablowaniu. Warto podkreślić, że za miedź uzyskasz najwięcej, aluminium jest znacznie tańsze. Przykładem może być wiązka samochodowa bez skrzynek bezpiecznikowych, za którą skup zapłaci ok. 11-14 zł/kg netto. Sam przewód na złomie kabli miedzianych w Pile to dla skupu wydatek rzędu 3-7 zł/kg netto (w zależności od ilości żył). A okablowanie aluminiowe to kwota ok. 1-3 zł/kg netto. WasteMaster trafnie określi to, za ile sprzedasz dany materiał w swojej okolicy!

Jakie formalności należy spełnić?

Jeśli zamierzasz tylko sprzedać swoje przewody do skupu kabli w izolacji w Pile i tak musisz spełnić kilka formalności. Jak już wyżej zostało wspomniane, trochę inne zasady dotyczą przedsiębiorców i wybranych rolników. Oni muszą prowadzić bieżącą ewidencję w BDO, ponieważ do tego zobowiązują ich przepisy. Osoby fizyczne są z tego zwolnione, muszą jedynie wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej (podobnie jak przedsiębiorcy oraz rolnicy), która stanowi świadectwo legalnego sprzedania odpadów do np. skupu kabli samochodowych w Pile. W zamian dostają Formularz Przekazania Odpadu, który jest dowodem przeprowadzenia usługi. Wszystkie powyższe dokumenty stosują system kodów wprowadzony przez Ministra Środowiska, dlatego warto znać niektóre z nich: 17 04 11 to przewód będący osobnym urządzeniem, a 17 04 10 to ten sam kabel, tylko o właściwościach niebezpiecznych. Więcej kodów wyszukasz w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku.

Odzysk kabli na złomie w Pile i jego rola

Odzysk metali z przewodów na złomie kabli miedzianych w Pile jest niezwykle ważny. Za pomocą relatywnie niewielkiego zużycia energii, otrzymujemy wydajne surowce. Dzięki sprzedaży okablowania do skupów kabli w Pile nie tylko zarobisz, ale i przyczynisz się do zreadukowania wydobycia miedzi i boksytu (z którego produkuje się aluminium). Nie wahaj się - skorzystaj z usług WasteMaster i znajdź najlepsze oferty!

Przykłady materiałów, które zostaną przyjęte w skupie kabli w Pile

Oczywistym jest, że skupy kabli w Pile wezmą od Ciebie okablowanie. Jednak jest to tak zróżnicowana grupa, że warto wymienić parę przykładów tego, co weźmie od Ciebie skup kabli w Pile. Wiązki samochodowe, przewody z urządzeń RTV i AGD, druty budowlane, kable komputerowe, energetyczne, czy sznury lampek na choinkę! To tylko ułamek, tego za co faktycznie zapłaci złom kabli w Pile. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wysokie są ceny w skupach, jak wygląda recykling czy jakie typy przewodów wyróżniamy - czytaj do końca!

Różne sposoby korzystania z naszych usług

Dlatego, że chcemy się jak najlepiej dopasować do preferencji klienta, stworzyliśmy kilka rodzajów zamawiania naszych usług, a właściwie kontaktowania się z naszymi pracowikami. Możesz to zrobić za pośrednictwem rozmowy telefonicznej lub formularza dostępnego na stronie (i on, i numer znajdziesz w ofercie dot. np. złomu kabli w Pile). W ten sposobu udzielisz nam informacji o Twoim indywidualnym przypadku, a nasi eksperci wycenią okablowanie i stworzą listę opłacających się skupów. Jeśli chcesz samodzielnie umieścić swoje zlecenie w aplikacji, jest też taka możliwość. Możesz w każdej chwili zwócić się do Opiekuna Klienta! Pamiętaj, że za naszą pomoc w wyszukaniu najbardziej opłacalnego skupu kabli aluminiowych w Pile nie zapłacisz ani grosza!

Jak dzielimy kable w skupie w Pile?

Kable można dzielić na najróżniejsze kategorie, jednak podstawowy podział to ten na zastosowanie i zawartość. Dwa najczęściej wykorzystywane metale to miedź i aluminium. W związku z tym wytworzyły się specjalizacje, takie jak: skupy kabli miedzianych w Pile i skupy kabli aluminiowych w Pile. Oprócz zawartości jest także wykorzystanie. Wyróżniamy m.in. przewody telekomunikacyjne, energetyczne, światłowodowe, sieciowe, komputerowe oraz tzw. specjalne. Z kolei w ramach tej kategorii wyspecjalizowały się m.in. skupy kabli samochodowych w Pile oraz skupy kabli elektrycznych w Pile. Są to dość luźne podziały, jednak pomagają porządkować infomacje na temat odpadu. Jeśli masz problemy z określeniem swoich kabli - skontaktuj się z nami!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Wyszukałam dzięki ich aplikacji, naprawdę korzystny skup kabli w mojej okolicy! Nie myślałam, że znajdę cokolwiek, a tu taka niespodzianka!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wielka oszczędność czasu! Nie sądziłem, że w tak niedługim czasie zorganizuję transport samochodowego okablowania do złomu kabli w Pile.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Doskonała rzecz! Wygodnie i szybko znaleźli dla mnie skup kabli w Pile, który przyjąłby 500 kg mixu okablowań. Jestem pod wrażeniem i polecam wszystkim!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałam, jak najefektywniej pozbyć się okablowania samochodowego, ale całe szczęście znalazłam w necie WasteMaster. Szybko wycenili moje śmieci i znaleźli dla mnie tani skup kabli samochodowych w Pile. Jestem pod wrażeniem!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon