Wałcz - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Wałczu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Od czego zależą ceny skupu kabli w Wałczu?

Wchodząc na rynek handlu odpadami, miej na uwadze, że ceny skupu kabli w Wałczu, ale i innych pozostałości ulegają zmianie. Wszystko zależy od podaży i popytu na dane materiały odzyskiwane w skupach kabli w izolacji w Wałczu. W przypadku okablowania, najcenniejszymi metalami są miedź i mosiądz. Nasi eksperci w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie skonstruowali poniższy cennik skupu kabli w Wałczu, który zawiera najświeższe dane. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,4 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,0 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,5 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,6 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Przetransportowanie kabli na złom w Wałczu

Samodzielna wywózka przewodów do skupu kabli w izolacji w Wałczu nie zawsze jest możliwa. Jeśli posiadasz zbyt wielkie ilości odpadów, najlepszym rozwiązaniem będzie zorganizowanie wywozu do miejsca utylizacji. WasteMaster znacznie Ci to ułatwi! Za darmo wyszukamy najlepsze oferty wywozu w okolicy i pomożemy w sfinalizowaniu umowy. Twoim zadaniem będzie tylko wybór konkretnego skupu kabli w izolacji w Wałczu, który realizuje także odbiór przewodów. Naszym zadaniem będzie znaleźć dla Ciebie konkretną placówkę - część np. skupów kabli miedzianych w Wałczu zastrzega sobie tzw. minimum logistyczne. Jeżeli chcesz przewieźć poniżej 200-300 kg kabli, to usługa nie zostanie wykonana. Ale to nie Twój kłopot! Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem mającym powyżej 75 ha gruntów - pamiętaj o wypełnieniu KPO, które musisz przekazać kierowcy pojazdu wywożącego Twoje odpady do skupu kabli miedzianych w Wałczu.

Jakie okablowanie możemy sprzedać w skupie kabli w Wałczu?

Skup kabli w Wałczu przyjmie od Ciebie najróżniejsze materiały. Jednak zanim sprzedasz okablowanie na złom - warto dowiedzieć się więcej o tym odpadzie. Jest on zbudowany z metalowych żył i izolacji, warto wiedzieć, że im więcej żył posiada przewód - tym wyższą cenę w skupie kabli w Wałczu otrzymasz. A jakie faktycznie materiały możemy oddać do placówek tego rodzaju? Z pewnością wiązki kabli samochodowych, druty budowlane, przewody pochodzące z urządzeń RTV i AGD, a nawet światełka choinkowe! Nie za wszystko można otrzymać dużo gotówki, jednak każdy z wymienionych materiałów zostanie przyjęty na złomie kabli w Wałczu. Chciałbyś wiedzieć więcej? Doczytaj poniższy tekst do końca!

Metody korzystania z naszych usług

Staramy się jak najlepiej dopasować do naszych klientów, dlatego opracowaliśmy różne sposoby zamawiania naszych usług. Można wykonać rozmowę telefoniczną, wypełnić formularz lub samodzielnie dodać ogłoszenie do naszej aplikacji. Pierwsze dwa sposoby znajdziesz na naszej stronie, po kliknięciu w ogłoszenie dotyczące złomu kabli w Wałczu. Po rozmowie lub wypełnieniu formularza, zostanie nadesłana wycena kabli oraz (po krótkim czasie) lista najkorzystniejszych ofert np. skupów kabli aluminiowych w Wałczu. Jeśli chcesz sam dodać ogłoszenie w aplikacji WasteMaster - wystarczy otworzyć ją w przeglądarce lub pobrać ją na telefon. Zamieść zdjęcie, wybierz preferencję i województwo - i to tyle! Twój Opiekun Klienta przekieruje do Ciebie najlepsze oferty. Wart zaznaczyć, że nasze usługi są całkowicie darmowe!

Formalności, których musisz dopełnić

W związku z przepisami dotyczącymi odpadów, wymaga się od wytwórców śmieci dopełnienia konkretnych formalności. W przypadku przedsiębiorców i wyżej wymienionej grupy rolników, konieczne jest prowadzenie BDO. WasteMaster może Cię w tym wesprzeć! Osoby prywatne nie są do tego zobligowane, jednak tak jak reszta grup, muszą wypełnić KEO, które stanowi dowód podczas kontroli. Ponadto otrzymają one od skupu kabli w izolacji w Wałczu FPO. Formularz Przekazania Odpadu stanowi świadectwo zawarcia transakcji. Wszystkie te druki wykorzystują system numerów, wprowadzony prze Ministra Środowiska. Przykładowym kodem jest 17 04 11 - oznacza przewód będący osobnym urządzeniem. Bardzo istotnym jest, abyś wiedział o swoich obowiązkach. Sprzedaż okablowania do np. skupu kabli samochodowych w Wałczu to nie wszystko!

Rodzaje kabli w skupie w Wałczu - jak można je podzielić?

Podział okablowania na rodzaje jest najczęściej umowny - każdy skup może dowolnie go przekształcać. Jednak robi to zazwyczaj w obrębie dwóch kategorii: zawartości oraz wykorzystania. Ze względu na zawartość wyróżniamy głównie okablowanie miedziane i aluminiowe. Stąd wzięły się specjalizacje, takie jak skup kabli miedzianych w Wałczu lub skup kabli aluminiowych w Wałczu. Oprócz tego pojawiają się placówki podkreślające przetwórstwo przewodów o określonych zastosowaniach: skupy kabli samochodowych w Wałczu czy skupy kabli elektrycznych w Wałczu. Inne rodzaje wg. kategorii wykorzystania to: przewody telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe, sygnalizacyjne oraz specjalne. Jeśli masz kłopot z określeniem rodzaju swojego okablowania - zadzowń do WasteMaster!

Czy recykling miedzi na złomie kabli w Wałczu ma sens?

Oczywiście! Na złomie kabli miedzianych w Wałczu dzieje się prawdziwa magia! W prosty i efektywny sposób, za pomocą maszyn, można otrzymać bardzo wydajny granulat miedziany. Sprzedając okablowanie do skupów kabli w Wałczu nie tylko zarobisz, ale i w pewnym stopniu zreadukujesz wydobycie tego metalu. Placówki tego rodzaju zużywają bardzo mało energii w porównaniu do kopalni miedzi czy boksytu. Dodatkowo sprzedając kable do skupu, wspierasz okoliczne biznesy! WasteMaster zajmie się za Ciebie organizacją całego procesu - naprawdę się na tym znamy!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Cenna usługa. Jestem usatysfakcjonowana - skup kabli w Wałczu, który dla mnie wyszukał uprzejmy Pan Rafał, jest w sam raz!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Miałem do wywalenia sporo kabli samochodowych, ale nie byłem przekonany, co z nimi zrobić. Zadzwoniłem do WasteMaster, a oni nie dość, że wyjaśnili mi, gdzie powinienem je przekazać, to jeszcze znaleźli dla mnie całkiem dobry skup kabli w Wałczu. Polecam serdecznie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto użyć ich aplikacji, nawet nie musiałam nic pobierać! Szybko otrzymałam fedback na mój formularz zgłoszeniowy i równie szybko dostałam listę tanich skupów kabli elektrycznych w Wałczu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo pomocna usługa - w parę minut wycenili moje okablowanie i w kolejne kilka przysłali listę ofert złomu kabli miedzianych w Wałczu. Niesamowite!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat