Nowy Targ - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Nowym Targu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Nowym Targu – od czego zależą?

Trudno określić ceny skupu kabli w Nowym Targu, ponieważ zależą one od wielu czynników, w tym najbardziej zmiennego popytu na metale znajdujące się w okablowaniu. Nasi specjaliści stworzyli poniższy cennik skupu kabli w Nowym Targu, który zawiera aktualne informacje na temat kosztów kupna i sprzedaży. Ma on służyć temu, aby potencjalny klient mógł się zorientować, jak przedstawiają się koszty w skupie kabli w izolacji w Nowym Targu. Pamiętaj, że wywożąc okablowanie do skupu, zmniejszasz wydobycie, tym samym dbasz o planetę!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 16,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 14,4 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,9 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,9 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,9 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,4 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,4 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,0 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Przetwarzanie kabli na złomie w Nowym Targu

Przetwarzanie materiałów w skupie kabli w Nowym Targu wygląda podobnie w przypadku każdego rodzaju przewodu. Maszyna tnie okablowanie na drobne elementy, a następnie obiera je z izolacji. Za pomocą wstrząsów, kształtowany jest tzw. granulat miedzi. Pozyskiwane w ten sposób metale są równie wydajne, co w pierwotnej formie. Warto podkreślić, że złomy kabli miedzianych w Nowym Targu zużywają mało energii w porównaniu do np. kopalni miedzi. A dodatkowo oddając okablowanie do skupu ograniczasz wydobycie. WasteMaster pomoże Ci przyśpieszyć cały proces organizacyjny - i to kompletnie bezpłatnie!

Jak dzielimy kable w skupie w Nowym Targu?

Kable można dzielić na przeróżne kategorie, jednak podstawowy podział to ten na zastosowanie i zawartość. Dwa najchętniej wykorzystywane metale to miedź i aluminium. W związku z tym wytworzyły się specjalizacje, takie jak: skupy kabli miedzianych w Nowym Targu i skupy kabli aluminiowych w Nowym Targu. Oprócz zawartości jest także wykorzystanie. Wyróżniamy m.in. przewody telekomunikacyjne, energetyczne, światłowodowe, sieciowe, komputerowe oraz tzw. specjalne. Z kolei w ramach tej kategorii wyspecjalizowały się m.in. skupy kabli samochodowych w Nowym Targu oraz skupy kabli elektrycznych w Nowym Targu. Są to dość luźne podziały, jednak pomagają porządkować dane na temat odpadu. Jeśli masz problemy z określeniem swoich kabli - skontaktuj się z nami!

Co powoduje gwałtowny wzrost i obniżanie się cen w skupie kabli w Nowym Targu?

Na ceny przewodów np. na złomie kabli miedzianych w Nowym Targu wpływają bardzo różne czynniki. To ile okablowania przywieziesz, jakiego będzie rodzaju, a jeśli realizujesz odbiór - także to, jaka jest Twoja lokalizacja. Jednak najwięcej zamieszenia wprowadza zmieniający się rynek metali. Sprzedaje się bowiem żyła, czyli czysty metal. W zależności od zmian na rynku, tak będą kształtować się ceny w skupie. Przykładowo: w 2021 roku za wiązki kabli samochodowych skupy zapłaciłyby 16-16,50 zł/kg netto, podczas gdy teraz jest to już 11-14 zł/kg netto. Nie musisz monitorować zmian na rynku - powierz nam swoje zobowiązania! Jeśli interesuje Cię powyższy temat, zerknij na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Jak najkorzystniej zrealizować wywózkę na złom kabli w Nowym Targu?

W momencie, kiedy dysponujesz wielkimi ilościami zużytego okablowania i nie jesteś w stanie go przewieźć do skupu kabli w izolacji w Nowym Targu - musisz zorganizować jego wywózkę. W jaki sposób ją zrealizować, ponosząc przy tym minimalny koszt? Ze wsparciem od WasteMaster! Za darmo wyszukamy dla Ciebie najlepsze usługi transportu do np. skupu kabli miedzianych w Nowym Targu. Jedyne co musisz zrobić, to zdradzić nam swoje preferencje i dokładne dane na temat pozostałości. To Ty podejmujesz decyzje - my jedynie sugerujemy! Należy jednak pamiętać o tzw. minimum logistycznym, które jest inne dla każdego skupu kabli w izolacji w Nowym Targu oferującego transport do placówki. Może to być 200-300 kg. Dodatkowo, jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (z powyżej 75 ha ziemi) - pamiętaj o wypełnieniu KPO. Osoby prywatne okazują tylko dowód osobisty. Jeśli potrzebujesz wsparcia w realizacji transportu do skupu kabli miedzianych w Nowym Targu - zapraszamy do kontaktu!

Jakie kable w skupie w Nowym Targu najlepiej sprzedawać?

Najwyższe ceny osiąga zawsze miedź. Ze względu na swoją charakterystykę, bardziej opłaca się ją sprzedawać niż aluminium. Ceny w skupach w izolacji w Nowym Targu są najróżniejsze i niestałe - mogą się różnić między sobą w obrębie województw. Z tego powodu trudno precyzyjnie określić to, ile pieniędzy zyskasz na złomie kabli miedzianych w Nowym Targu. Za wiązki samochodowe 11-14 zł/kg netto, a za sam kabel miedziany 3-7 zł/kg netto. Z kolei aluminium generuje zysk rzędu 1-3 zł/kg netto. Są to dość duże rozpiętości, dlatego jeśli chcesz precyzyjnie wycenić swoje przewody - zapraszamy do współpracy!

Jak się korzysta z naszych usług?

Zamówić nasze usługi można na kilka sposobów. Można wykonać telefon do naszych pracowników, wysłać formularz zgłoszeniowy lub samodzielnie zamieścić ogłoszenie w aplikacji WasteMaster. Numer telefonu i formularz można znaleźć na naszej witrynie, po naciśnięciu w interesującą Cię ofertę złomu kabli w Nowym Targu. W czasie rozmowy lub podczas uzupełniania formularza, musisz udzielić nam informacji o swoich przewodach oraz preferencjach. Przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta odeśle Ci wycenę oraz najkorzystniejsze oferty skupów w okolicy. Jeżeli podejmiesz decyzję o samodzielnym korzystaniu z aplikacji - sytuacja jest równie prosta - otwierasz ją w przeglądarce lub ściągasz na telefon, dodajesz zdjęcia i informacje na temat posiadanych kabli i to wszystko! Opiekun Klienta będzie czuwał nad Twoim zleceniem i kierował do Ciebie tylko oferty od opłacalnych skupów kabli aluminiowych w Nowym Targu. Możesz pozostawić sprawę wyszukania najlepszej placówki WasteMaster - wszystkim się zajmiemy i to absolutnie bezpłatnie!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie byłam pewna, jak znaleźć złom kabli miedzianych w Nowym Targu, więc skontaktowałam się z WasteMaster, w krótki czasie mi pomogli i dzięki nim wiem, że nie przepłaciłam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Naprawdę polecam! Usługi na najwyższym poziomie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie mam do czego się przyczepić. Spełnili wszystko, do czego się zobowiązali na swojej stronie. Dzięki nim znalazłem rzeczywiście korzystny skup kabli aluminiowych:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wartościowa usługa. Jestem usatysfakcjonowana - skup kabli w Nowym Targu, który dla mnie wyszukał uprzejmy Pan Rafał, jest w sam raz!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat