Zakopane - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Zakopanem

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Zakopanem – bieżące ceny

Wywożenie okablowania do skupu kabli w izolacji w Zakopanem jest bardzo ważne w kontekście ekologii – w ten sposób zmniejszasz np. wydobycie miedzi. Warto podkreślić, że jest ona najbardziej pożądanym składnikiem, więc im jej większa ilość tym cena skupu kabli w Zakopanem będzie rosła. Poniższy cennik skupu kabli w Zakopanem zawiera aktualne informacje, oparte na wyliczniach naszych ekspertów, ale jeśli masz więcej pytań, nie wahaj się – tylko zadzwoń!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,4 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,0 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,5 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,6 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Ile zapłaci skup za kable w Zakopanem?

Jest to dość skomplikowane zagadnienie. Na ceny przewodów w skupach kabli w izolacji w Zakopanem wpływa bardzo wiele czynników, dlatego nie da się określić na zawsze i ostatecznie, ile otrzymasz pieniędzy za określony metal zawarty w okablowaniu. Warto podkreślić, że za miedź uzyskasz najwięcej, aluminium jest dużo tańsze. Za przykład może posłużyć wiązka samochodowa bez skrzynek bezpiecznikowych, za którą skup zapłaci ok. 11-14 zł/kg netto. Sam przewód na złomie kabli miedzianych w Zakopanem to koszt 3-7 zł/kg netto (w zależności od ilości żył). A okablowanie aluminiowe to zysk ok. 1-3 zł/kg netto. WasteMaster precyzyjnie określi to, za ile sprzedasz dany materiał w swojej okolicy!

Jak można skorzystać z naszych usług?

Z naszych usług można skorzystać na kilka sposobów. Jednym z nich jest rozmowa telefoniczna. Zadzwoń do naszego eksperta, udziel mu najważniejszych informacji o tym, jaki złom kabli w Zakopanem Cię interesuje, a on wyśle na Twojego e-maila wycenę razem z listą potencjalnych ofert. Numer telefonu znajdziesz po kliknięciu w ofertę na naszej stronie. Tam także jest formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu opuścisz etap rozmowy. Możesz także samodzielnie skorzystać z naszej aplikacji do wyszukania najbardziej opłacalnego Twoim zdaniem skupu kabli aluminiowych w Zakopanem. We wszystkich przypadkach otrzymasz Opiekuna Klienta, który będzie czuwał nad Twoim zleceniem i pomagał w finalizowaniu umowy. Nasze usługi są kompletnie darmowe - możesz z nich korzystać bez oporów!

Wywózka kabli na złom w Zakopanem - jak ją zorganizować?

Jeżeli nie wiesz jak przewieźć swoje przewody do skupu kabli miedzianych w Zakopanem lub też nie posiadasz odpowiedniego sprzętu do wywózki - koniecznie musisz zorganizować odbiór przewodów ze swojej okolicy. Aby ułatwić sobie ten proces, warto skorzystać z usług WasteMaster. Nasi specjaliści z łatwością znajdą skupy kabli w izolacji w Zakopanem, które realizują także usługi transportowe. Ty jedynie musisz podać nam dane swojego odpadu oraz adres - reszta jest naszym zadaniem! Pamiętaj jednak o precyzyjnym opisaniu swoich przewodów, zwłaszcza waga jest istotna w kontekście transportu na skup kabli w izolacji w Zakopanem. Część firm określa tzw. minimum logistyczne, które może wynosić np. 200-300 kg - zamówień poniżej tych "widełek" się zwyczajnie nie obsługuje. Ponadto, jeżeli jesteś właścicielem firmy lub posiadasz gospodarstwo rolne powyżej 75 ha - pamiętaj o uzupełnieniu i przekazaniu KPO. Ten dokument zapewnia zgodny z prawem transport do placówki utylizacyjnej. Osoby fizyczne muszą jedynie okazać dowód tożsamości

Co musisz wiedzieć o skupach kabli w Zakopanem?

Skup kabli w Zakopanem oczywiście przyjmie od Ciebie okablowanie. Jednak co konkretnie? Np. wiązki samochodowe, druty budowlane, przewody AGD i RTV, energetyczne, ale i nawet światełka choinkowe. Są to jedynie arbitralnie wybrane przykłady, jednak adekwatnie obrazują zróżnicowanie tej grupy odpadów. Warto także dodać, że cena, którą podyktuje nam skup kabli w Zakopanem jest również uzależniona od ilości żył w przewodzie. Inaczej mówiąc - od ilości metalu, który znajduje się pod izolacją. Chcesz wiedzieć więcej o cenach w skupie? A może o recyklingu? Doczytaj do końca poniższy tekst o złomie kabli w Zakopanem i dowiedz się najważniejszego!

Zmienność cen kabli w izolacji w skupach w Zakopanem - gdzie leży przyczyna?

W związku z tym, że trudno jest określić precyzyjnie wysokość cen np. na złomie kabli miedzianych w Zakopanem, warto się zastanowić, co powoduje taki stan rzeczy. To, jaką ilość kabla dostarczysz oraz jakiego będzie on rodzaju ma duży wpływ. Jednak kluczowym elementem są zmiany na rynku metali. To miedziane i aluminiowe żyły spieniężasz - zatem jest to jakaś część tej gałęzi gospodarki. Aby pokazać wpływ tych zależności na wysokość cen, warto przywołać przykład wiązek samochodowych, które w 2021 roku sprzedawały się po około 16,50 zł/kg netto. Teraz są to kwoty sporo niższe: 11-14 zł/kg netto. Ma to prawodpodobny związek z inflacją lub zmianami gospodarczymi. Z tej przyczyny, warto zwracać się do nas - pracownicy od WasteMaster serio znają się na rzeczy! Jeśli chcesz wiedzieć więcej o kwotach na złomie kabli - zerknij na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Odzyskiwanie kabli na złomie w Zakopanem

Organizacja i przeprowadzenie odzysku, to najważniejsze zadania skupów kabli w Zakopanem. Jak przebiega cały proces? Kable są cięte mechanicznie na małe kawałki, z których zdziera się warstwę izolacyjną. Następnie pod wpływem wstrząsów np. na złomie kabli miedzianych w Zakopanem powstaje wydajny granulat miedziany. Takie placówki zużywają niewiele energii, a ich praca redukuje wydobycie metali, które są niemal w 100% tak samo sprawne jak w "oryginale". Sprzedając kable dbasz o swoje fundusze i przyrodę! Zachęcamy do współpracy z WasteMaster - pomożemy Ci usprawnić organizację całego procesu!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Miły konsultant wyjaśnił mi, co muszę zrobić z moim zużytym okablowaniem komputerowym, a następnie znalazł naprawdę korzystny skup kabli w izolacji w Zakopanem. Polecam cieplutko!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałam, jak najlepiej pozbyć się okablowania samochodowego, ale całe szczęście wyszukałam w necie WasteMaster. Szybko wycenili moje odpady i znaleźli dla mnie tani skup kabli samochodowych w Zakopanem. Jestem zaskoczona!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Z pewnością raz jeszcze skorzystam z aplikacji! Nie myślałam, że jest taka łatwa w użyciu!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Miałem do wyrzucenia sporo kabli samochodowych, ale nie byłem pewien, co z nimi zrobić. Zadzwoniłem do WasteMaster, a oni nie tylko wyjaśnili mi, gdzie powinienem je przekazać, to jeszcze znaleźli dla mnie całkiem dobry skup kabli w Zakopanem. Polecam mocno!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat