Odpady medyczne

Prowadzisz klinikę i potrzebujesz porównać oferty na odpady medyczne czy weterynaryjne ?

Odbiór odpadów medycznych w Nowym Targu

Czym jest utylizacja odpadów medycznych w mieście Nowy Targ?

Skuteczna i bezpieczna dla środowiska naturalnego, jak również osób postronnych, utylizacja odpadów medycznych w Nowym Targu obejmuje skuteczne ich zniszczenie. To proces wymagający posiadania odpowiedniej wiedzy i kwalifikacji, firm świadczących tego typu usługi.

Zdefiniowanie odpadu.

Za odpady z tej kategorii uznaje się to, co jest generowane w ramach prowadzonej działalności ambulatoryjnej, kosmetycznej, medycznej, diagnostycznej, weterynaryjnej, jak również w ramach prowadzonych usług medycznych i paramedycznych. Odpady uznawane są za odpady bardzo niebezpieczne i średnio niebezpieczne.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Nowym Targu
Odpady weterynaryjne
4000 kg
Odpady weterynaryjne
Kostrzyn
Odpady medyczne
7000 kg
Jelenia Góra
Odpady weterynaryjne
4500 kg
Gniezno
Odpady weterynaryjne
9000 kg
Białogard
Odpady weterynaryjne
6000 kg
Bydgoszcz
Pozostałe odpady medyczne
3500 kg
Pozostałe odpady medyczne
Chełm
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Odbiór odpadów medycznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady medyczne w Nowym Targu
Nowy Sącz
PUPH EKO SKORPION S.C. MAŁGORZATA WOJCIECHOWSKA, JAN WOJCIECHOWSKI
Nowy Sącz
SUEZ Południe Sp. z o.o.
Kraków
SUEZ Południe Sp. z o.o.
Korzenna
Mo-BRUK
Żywiec
BESKID ŻYWIEC Sp. z o.o.
Kraków
SANUTIL S.C.PIOTR ANTONI JANIK, JERZY GRABKA
Nowy Targ
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakiego typu firmy oferują wśród swoich usług utylizację odpadów medycznych w Nowym Targu?

Firmy oferujące utylizację odpadów medycznych w Nowym Targu, jak również odbierające je od klienta, mają specjalistyczne pojazdy, pojemniki, worki, a także duże doświadczenie w tym zakresie. Pozwala to uniknąć skażenia środowiska bądź też stworzenia zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi.

Typy firm wytwarzających odpad.

Placówkami, które generują najwięcej odpadów, są wszelkiego typu laboratoria diagnostyczne, ośrodki badawcze, gabinety SPA, gabinety medycyny estetycznej, szpitale, gabinety lekarskie, jak również przychodnie weterynaryjne, a także placówki prowadzące działalność medyczną bądź naukową.

Jakie działania obejmuje odbiór odpadów medycznych w mieście Nowy Targ od konkretnego klienta?

Odbiór odpadów medycznych w Nowym Targu realizowany jest wyłącznie poprzez wykorzystanie specjalnych pojemników i worków, posiadających różne kolory i oznaczenia. Pojemniki czerwone przeznaczone są na bardzo niebezpieczne odpady. Te koloru żółtego mogą pomieścić leki cytotoksyczne bądź odpady dentystyczne. Z kolei worki w innym kolorze są dedykowane lekom, zużytym peloidom, jak również gipsowym opatrunkom.

Funkcjonujący w aplikacji WasteMaster podział na typy odpadu.

W zaprojektowanej przez nas intuicyjnej w obsłudze i darmowej aplikacji internetowej WasteMaster istnieje funkcjonujący od początku jej powstania podział odpadów. Można zauważyć, że kategoria ta została podzielona na funkcjonujące w niej odpady medyczne, farmaceutyczne, odpady medyczne inne i odpady weterynaryjne.

Wybór firmy przy pomocy aplikacji.

Decydując się na konkretną ofertę odbioru odpadów medycznych w Nowym Targu warto zapoznać się z cennikiem danej firmy. Pod uwagę należy wziąć także doświadczenie i sposób odbioru konkretnych odpadów.

Skuteczne przetwarzanie odpadu.

Skuteczne przetwarzanie odpadów obejmuje ich całkowite unieszkodliwienie. Odbywa się to poprzez zastosowanie różnego typu technik, między innymi przetwarzania mikrofalowego. autoklawowania, dezynfekcji chemicznej czy też termicznego przekształcania odpadów.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Ilona
Jako jedyna firma w mieście odbieramy odpady od klientów. Odkąd działa Wastemaster nie narzekamy na brak zleceń. Mało tego, wszyscy zaczęli się bardziej interesować naszą ofertą.
Tadeusz
Cieszę się, że WasteMaster jest dostępny w wersji przeglądarkowej. Nie muszę nic pobierać na telefon, a porządek w oprogramowaniu jest dla mnie ważny.
Wiktoria
Ogłoszenia dla branży złomowej w jednym miejscu i możliwość szybkiego kontaktu z kontrahentami. Chyba nie trzeba dodawać nic więcej…
Bogdana
Co jakiś czas mam trochę odpadów do zutylizowania. Jako osoba fizyczna wybieram tylko kategorię, podkategorię i miejscowość. Firmy zainteresowane tym co mam same się do mnie zgłaszają. To bardzo wygodne.
Danuta
Skupujemy i przerabiamy ka [...]