Wieliczka - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Wieliczce

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

aktualne ceny skupu kabli w Wieliczce

Jeśli jesteś zainteresowany wywozem okablowania do skupu kabli w izolacji w Wieliczce – zapoznaj się z tabelką poniżej. Zawarliśmy w niej bieżące ceny skupu kabli w Wieliczce, które wynikają z obecnej sytuacji na rynku odpadowym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej albo w poniższym cenniku skupu kabli w Wieliczce nie zawarliśmy interesującego Cię okablowania – zadzwoń do nas, konsultacja jest całkowicie za darmo, a z pewnością pomoże Ci w zdobyciu wiedzy o rynku handlu odpadami!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 17,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 16,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 14,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 14,7 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,1 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,1 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,1 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,6 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,6 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,1 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jak wygląda recykling kabli na złomie w Wieliczce? Czy ma on rację bytu?

Zdecydowanie ma! W ramach recyklingu realizowanego w skupach kabli w Wieliczce można otrzymać cenne substancje. Po przywiezieniu przewodów np. na złom kabli miedzianych w Wieliczce, są one cięte na kawałki i pozbaiwane izolacji. Potem mechanicznie przekształca się pozyskany surowiec w granulat miedzi. Jest on tak samo wydajne jak pierwotny metal! Oddając okablowanie do skupów, redukujesz wydobycie, a także sprzyjasz rozwojowi okolicznych przedsiębiorstw. A w dodatku możesz na tym zyskać! Zgłoś do nas, a wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze oferty!

Jak używać WasteMaster?

Usługi, które świadczymy, można zamówić w różny sposób - chodzi nam o dopasowanie się do preferencji naszych użytkowników. Zatem możesz do nas zadzwonić albo wypełnić formularz zgłoszeniowy. I numer telefonu i formularz znajdziesz w interesującej Cię ofercie. Za pośrednictwem powyższych wariantów, możesz ujawnić Twoje preferencje i dane odpadu. Twój Opiekun Klienta wyceni go oraz stworzy listę korzystnych złomów kabli w Wieliczce. Możesz także na własną rękę znaleźć interesujące oferty, używając naszej aplikacji. Jest ona możliwa do pobrania na telefon, można jednak używać jej na poziomie przeglądarki. Z góry przydzielony Opiekun Klienta, pomoże Ci w dokończeniu transakcji. Nasze wsparcie przy wyszukiwaniu najbardziej opłacalnych skupów kabli aluminiowych w Wieliczce jest kompletnie bezpłatne!

Rodzaje kabli w skupie w Wieliczce - jak można je podzielić?

Podział okablowania na rodzaje jest raczej umowny - każdy skup może dowolnie go przekształcać. Jednak robi to zazwyczaj w obrębie dwóch kategorii: zawartości oraz wykorzystania. Ze względu na zawartość wyróżniamy głównie kable miedziane i aluminiowe. Stąd wzięły się specjalizacje, takie jak skup kabli miedzianych w Wieliczce lub skup kabli aluminiowych w Wieliczce. Oprócz tego pojawiają się placówki podkreślające przetwórstwo przewodów o określonych zastosowaniach: skupy kabli samochodowych w Wieliczce czy skupy kabli elektrycznych w Wieliczce. Inne rodzaje wg. kategorii wykorzystania to: przewody telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe, sygnalizacyjne oraz specjalne. Jeśli masz problem z określeniem rodzaju swojego okablowania - zadzowń do WasteMaster!

Dokumenty dla osób fizycznych i przedsiębiorców

Prawo dotyczące śmieci w Polsce wymaga, aby wytwórcy śmieci wypełnili kilka formalności, które mają na celu monitorowanie i kontrolowanie wytwarzania i utylizowania pozostałości. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub należysz do wyżej wymienionej grupy rolników, to musisz prowadzić bieżącą ewidencję w BDO. Osoby prywatne są zwolnione z tego obowiązku, jednak jeśli chcą sprzedać przewody skupowi kabli w izolacji w Wieliczce, także muszą uzupełnić KEO - tj. dowód legalności transakcji, który pokazuje się podczas kontroli. Osoby nie będące przedsiębiorcami dostają także Formularz Przekazania Odpadów - co jest świadectwem przeprowadzenia sprzedaży. Wszystkie powyższe dokumenty, tak ważne w kontekście sprzedaży okablowania skupom np. kabli samochodowych w Wieliczce, posługują się oznaczeniami numerycznymi. Zostały one wprowadzone mocą Rozporządzenia Ministra Środowiska.

Jak najkorzystniej zrealizować wywózkę na złom kabli w Wieliczce?

W momencie, kiedy dysponujesz wielkimi ilościami zużytego okablowania i nie jesteś w stanie go przewieźć do skupu kabli w izolacji w Wieliczce - musisz zorganizować jego wywózkę. W jaki sposób ją zrealizować, ponosząc przy tym minimalny koszt? Ze wsparciem od WasteMaster! Za darmo znajdziemy dla Ciebie najlepsze usługi wywozu do np. skupu kabli miedzianych w Wieliczce. Jedyne co musisz zrobić, to zdradzić nam swoje preferencje i dokładne dane na temat odpadu. To Ty podejmujesz decyzje - my jedynie sugerujemy! Należy jednak pamiętać o tzw. minimum logistycznym, które jest inne dla każdego skupu kabli w izolacji w Wieliczce oferującego transport do placówki. Może to być 200-300 kg. Dodatkowo, jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (z powyżej 75 ha ziemi) - nie zapomnij o wypełnieniu KPO. Osoby prywatne okazują tylko dowód osobisty. Jeśli potrzebujesz wsparcia w realizacji transportu do skupu kabli miedzianych w Wieliczce - zapraszamy do kontaktu!

Jak wygląda budowa kabla? Jakie przewody można oddać do skupu kabli w Wieliczce?

Przewody, co istotne w perspektywie sprzedaży do skupu kabli w Wieliczce, są zbudowane z żył. Są to metalowe kabelki otulone izolacją. To, ile żył posiada dany przewód wpływa na kwotę w skupie kabli w Wieliczce - im więcej żył, tym więcej metalu, tym wyższa kwota sprzedaży. Dla wstępnego rozeznania, warto również przywołać konkretne przykłady okablowania, które można sprzedać na złom kabli w Wieliczce. Np. są to wiązki samochodowe, okablowanie RTV i AGD, przewody komputerowe, energetyczne czy lampki na choinkę. Jest to bardzo niejednolita grupa odpadów. Chcesz dowiedzieć się o niej więcej? Zapraszamy do czytania!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster mogłem przeznaczyć swój czas na rozwój przedsiębiorstwa, a nie zajmowanie się śmieciami. Szybko i sprawnie wyszukali dla mnie korzystny skup kabli miedzianych w Wieliczce - serio polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie będę się bezsensu rozwodził, powiem jedno - naprawdę opłaca się używać WasteMaster!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wyszukałam dzięki ich aplikacji, naprawdę korzystny skup kabli w mojej okolicy! Nie sądziłam, że znajdę cokolwiek, a tu taka niespodzianka!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłem przekonany, czy darmowe usługi staną na wysokości zadania. Całe szczęście nie miałem racji! W WasteMaster postarali się, żebym został kompleksowo obsłużony i oprócz znalezienia skupu kabli samochodowych w Wieliczce, znaleźli dla mnie skup oleju silnikowego!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon