Międzyrzec Podlaski - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Międzyrzecu Podlaskim

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w izolacji w Międzyrzecu Podlaskim

Opłaca się być zorientowanym w kwestii cen skupu kabli w Międzyrzecu Podlaskim, bo choć są one dość zmienne, dają ogląd sytuacji na rynku odpadowym. Nasi eksperci w oparciu o transakcje wykonywane w aplikacji WasteMaster, stworzyli poniższy cennik skupu kabli w Międzyrzecu Podlaskim, który stanowi aktualne spojrzenie na koszt kupna i sprzedaży okablowania. Jeżeli nie znalazłeś tutaj swojego odpadu – skontaktuj się z nami, z pewnością wyszukamy dla Ciebie bieżące ceny w skupach kabli w izolacji w Międzyrzecu Podlaskim!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 16,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 14,1 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,6 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,6 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,6 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,1 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,2 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,8 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Dlaczego ceny w skupach kabli w Międzyrzecu Podlaskim ulegają wahaniom?

Dzieje się tak, ponieważ ceny na przykład na złomie kabli miedzianych w Międzyrzecu Podlaskim są zależne od sytuacji gospodarczej. Główną przyczyną gwałtownych wahań wysokości cen w skupach, jest właśnie zmienny rynek metali. Jak wiadomo, skupy po przerobieniu i odzyskaniu np. miedzi, chcą ją sprzedać. Jeżeli sytuacja na rynku jest niekorzystna, muszą to zrobić po niższych cenach, co wpływa na wysokość kwoty w cenniku takiej placówki. Warto zobrazować tę sytuację na konkretnym przykładzie. Otóż w 2021 roku, zgodnie z naszym raportem cenowym, za wiązkę miedzianych kabli samochodowych otrzymałbyś ok. 16 zł/kg netto. Obecnie jednak (prawdopodobnie w związku z inflacją lub kryzysem energetycznym) jest to już jedynie 11-14 zł/kg netto. Zatem spadek jest znaczący. Jeżeli nie masz czasu na kontrolowanie zmian na rynku - WasteMaster jest idealnym rozwiązaniem! Zajmiemy się za Ciebie wyborem najlepszej okazji na sprzedaż okablowania! Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat - zapraszamy na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Budowa kabla oraz przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli w Międzyrzecu Podlaskim

Budowa okablowania jest ważna, jeżeli chcemy wiedzieć, za co rzeczywiście płaci skup kabli w Międzyrzecu Podlaskim. Otóż najbardziej wartościowa w przewodzie jest metalowa żyła - im jest jej więcej, tym wzrasta cena w placówce. Izolacja nie jest aż tak istotna, ponieważ zostaje usunięta podczas recyklingu. Warto przywołać przykłady, tego co przyjmie od Ciebie skup kabli w Międzyrzecu Podlaskim. To bardzo zróżnicowana grupa pzoostałości! M.in. są to wiązki samochodowe, kable AGD i RTV, okablowanie komputerowe, energetyczne, druty budowlane, a nawet lampki choinkowe. Aby dowiedzieć się najważniejszych informacji o złomie kabli w Międzyrzecu Podlaskim, cenach czy recyklingu - doczytaj do końca!

Recykling miedzi na złomie kabli w Międzyrzecu Podlaskim - kto na nim zyska?

W zasadzie każdy! Ty, sprzedając swoje okablowanie do skupu kabli w Międzyrzecu Podlaskim otrzymujesz oczywisty zysk w postaci pieniędzy. Czy to tyle? Przeprowadzając tego typu transakcję, przyczyniasz się do zreadukowania wydobycia np. miedzi. Czyli zyskujesz podwójnie, a wraz z Tobą środowisko. Dodatkowo zyska również złom kabli miedzianych w Międzyrzecu Podlaskim - po wytworzeniu granulatu miedzi, uzyska gotówkę od kolejnych firm* w wyniku sprzedaży odzyskanego metalu. Zatem jest to następny argument za sprzedawaniem zużytego okablowania do skupów! WasteMaster za darmo wyszuka dla Ciebie najkorzystniejsze oferty. Z naszą pomocą możesz zmaksymalizować swoje zyski i sprawnie pozbyć się przewodów - nie zwlekaj - skontaktuj się z nami!

Wywóz przewodów na złom kabli w Międzyrzecu Podlaskim

Jeśli posiadasz za dużo starych przewodów, najrozsądniejszym rozwiązaniem tego kłopotu będzie zorganizowanie wywozu do skupu kabli w izolacji w Międzyrzecu Podlaskim. WasteMaster w krótkim czasie zorganizuje cały proces za Ciebie! Bez pobierania opłat wyszukamy odpowiednią ofertę skupu kabli w izolacji w Międzyrzecu Podlaskim, który realizuje także usługi transportowe. Musisz jedynie podać nam dane swojego odpadu oraz określić swoje preferencje. W kontekście wywozu odpadów musisz mieć na uwadze tzw. minimum logistyczne. Jest to minimalna masa, jaką firmy mogą wywieźć np. do skupu kabli miedzianych w Międzyrzecu Podlaskim. Zazwyczaj jest to 200-300 kg. Ponadto, jeżeli jesteś właścicielem firmy albo rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha gospodarstwa - musisz wypełnić i przekazać kierowcy KPO. Jednak z tym wszystkim pomoże Ci WasteMaster - znajdziemy dla Ciebie taki skup kabli miedzianych w Międzyrzecu Podlaskim, w którym nie przepłacisz za wywózkę!

Rodzaje kabli w skupie w Międzyrzecu Podlaskim

Kable w skupie możemy podzielić ze względu na zawartość oraz zastosowanie. Jak już z pewnością zauważyłeś, główne metale wykorzystywane do produkowania okablowania to Cu i Al. Stąd wytworzyły się specjalistyczne skupy kabli miedzianych w Międzyrzecu Podlaskim oraz skupy kabli aluminiowych w Międzyrzecu Podlaskim. Oprócz tego wyróżniamy także różne zastosowania przewodów. Mogą być telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, energetyczne, sygnalizacyjne, budowlane, komputerowe oraz specjalne. Są to wybrane specjalności. W nawiązaniu do nich, powstały także skupy kabli elektrycznych w Międzyrzecu Podlaskim i skupy kabli samochodowych w Międzyrzecu Podlaskim, zajmujących się wymienionymi w nazwie rodzajami przewodów. Pamiętaj o dokładnym określeniu swojego typu okablowania – od tego zależy kwota, którą uzyskasz!

Jak używać WasteMaster?

Usługi, które oferujemy, można zamówić w różny sposób - chodzi nam o dopasowanie się do potrzeb naszych użytkowników. Zatem możesz do nas zadzwonić albo wypełnić formularz zgłoszeniowy. I numer telefonu i formularz znajdziesz w interesującej Cię ofercie. Za pośrednictwem podanych wariantów, możesz przekazać nam swoje preferencje i dane odpadu. Twój Opiekun Klienta wyceni go oraz stworzy listę korzystnych złomów kabli w Międzyrzecu Podlaskim. Możesz także na własną rękę znaleźć interesujące oferty, używając naszej aplikacji. Jest ona dostępna na telefon, można jednak używać jej na poziomie przeglądarki. Z góry przydzielony Opiekun Klienta, pomoże Ci w dokończeniu transakcji. Nasze wsparcie przy szukaniu najbardziej opłacalnych skupów kabli aluminiowych w Międzyrzecu Podlaskim jest całkowicie bezpłatne!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie musiałam instalować aplikacji na telefon, co jest dla nie dużym plusem. Sami znaleźli dla mnie trafny skup kabli aluminiowych w Międzyrzecu Podlaskim - a ja mogłam się skupić na firmie!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Warto użyć ich aplikacji, nawet nie musiałam nic pobierać! Szybko otrzymałam odpowiedź na mój formularz zgłoszeniowy i równie szybko dostałam listę tanich skupów kabli elektrycznych w Międzyrzecu Podlaskim!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto korzystać z aplikacji, nawet nie musiałam nic pobierać! Szybko otrzymałam odpowiedź na mój formularz zgłoszeniowy i równie szybko dostałam listę wartościowych skupów kabli elektrycznych w Międzyrzecu Podlaskim!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Same pozytywne doświadczenia. To nie pierwszy raz, jak współpracuję z WasteMaster przy organizacji wywozu do złomu kabli w Międzyrzecu Podlaskim. 5 na 5 punktów!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat