Garwolin - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Garwolinie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Garwolinie – jak się kształtują?

Jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego o cenach skupu kabli w Garwolinie warto zapoznać się z tabelką poniżej. Umieściliśmy w niej aktualny cennik skupu kabli w Garwolinie, uwzględniający wahania na rynku handlu odpadami. Został on stworzony na podstawie transakcji przeprowadzanych w naszej aplikacji oraz wyliczeń ekspertów z WasteMaster. Miej świadomość, że sprzedając zużyte okablowanie do skupu kabli w izolacji w Garwolinie postępujesz ekologicznie i ograniczasz wydobywanie np. miedzi.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,4 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,0 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,5 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,6 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Co najlepiej sprzedać w skupie kabli w Garwolinie?

Największe zyski spowoduje sprzedaż kabli miedzianych. Nieważne, jak wygląda cennik danego skupu kabli w izolacji w Garwolinie - najbardziej opłacalna zawsze będzie miedź. Dzieje się tak, ponieważ jest to najsolidniejszy dostępny materiał - nawet ten pochodzący z recyklingu! Zatem warto podać orientacyjne ceny sprzedaży tego rodzaju przewodów na złomie kabli miedzianych w Garwolinie. Za wiązkę samochodową możemy otrzymać od 11 do 14 zł/kg netto, a za sam kabel od 3 do 7 zł/kg netto. Aluminium jest dużo tańsze - od 1 do 3 zł/kg netto. Aby dowiedzieć się, ile zarobisz na swoich przewodach - skontaktuj się z naszymi ekspertami!

Dlaczego ceny kabli w skupie w Garwolinie są tak zmienne?

Ceny przewodów na złomie kabli miedzianych w Garwolinie są zależne nie tylko od rodzaju okablowania, jaki przywieziesz. Jako, że skupy zarabiają na sprzedaży odzyskanych metali, sytuacja na rynku tych surowców gra główną rolę. A ze względy na bieżące problemy gospodarcze, inflację, etc. - ceny z pewnością będą się gwałtowanie zmieniać. Dla przedstawienia tej kwestii, warto podać przykład: za wiązkę samochodową rok temu otrzymałbyś 16,50 zł/kg netto, a obecnie będzie to 11-14 zł/kg netto. Jeśli przerasta Cię częste obserwowanie zmian na rynku metali - zleć to zadanie WasteMaster - z chęcią się tym zajmiemy! Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o cenach kabli - wejdź na naszą stronę: https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

W jaki sposób zorganizować wywóz okablowania na złom kabli w Garwolinie?

Jeżeli masz w posiadaniu duże ilości okablowania, którego nie jesteś w stanie samodzielnie przewieźć np. do skupu kabli miedzianych w Garwolinie - musisz zorganizować wywóz tych odpadów. WasteMaster może Ci w tym pomóc! Bezpłatnie znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze skupy kabli w izolacji w Garwolinie! Nasi eksperci są doświadczeni w tym zakresie, wyszukają dla Ciebie oferty dopasowane do Twoich wymagań. Jedynym Twoim zadaniem jest wybór konkretnej placówki. Musisz mieć tylko na uwadze tzw. minimum logistyczne. Dla większości skupów kabli w izolacji w Garwolinie to 200-300 kg. Jeśli jesteś przedsiebiorcą lub rolnikiem posiadającym gospodarstwo powyżej 75 ha - musisz wypełnić KPO i oddać go kierowcy, który wywozi odpady do skupu kabli miedzianych w Garwolinie. Osoby prywatne nie muszą tego robić - wystarczy pokazać dowód tożsamości.

Przykłady materiałów, które zostaną przyjęte w skupie kabli w Garwolinie

Oczywistym jest, że skupy kabli w Garwolinie wezmą od Ciebie okablowanie. Jednak jest to tak szeroka grupa, że warto wymienić kilka przykładów tego, co weźmie od Ciebie skup kabli w Garwolinie. Wiązki samochodowe, przewody z urządzeń RTV i AGD, druty budowlane, okablowanie komputerowe, energetyczne, czy sznury lampek choinkowych! To tylko ułamek, tego za co rzeczywiście zapłaci złom kabli w Garwolinie. Jeśli chcesz wiedzieć, ile wynoszą ceny w skupach, jak wygląda recykling czy jakie typy przewodów wyróżniamy - czytaj do końca!

Sposoby na skorzystanie z usługi od WasteMaster

Możesz korzystać z naszych usług za pośrednictwem różnych metod. Możesz zadzwonić (numer znajdziesz po kliknięciu w ofertę) albo wypełnić formularz zgłoszeniowy (również go znajdziesz klikając w ofertę), ewentualnie korzystając samodzielnie z aplikacji. Jeśli wybierzesz dwa pierwsze sposoby - zaopiekują się Tobą nasi eksperci. Wyszukają dla Ciebie najlepsze złomy kabli w Garwolinie oraz dokonają dokładnej wyceny. Jeśli zdecydujesz się na samodzielne korzystanie z aplikacji - Twój indywidualny Opiekun Klienta zajmie się kierowaniem do Ciebie trafnych ogłoszeń od skupów kabli aluminiowych w Garwolinie. Wszystkim się zajmiemy - Ty musisz tylko podjąć decyzję! Nasze usługi są kompletnie za darmo - liczy się dla nas głównie Twoje zadowolenie!

Dokumenty niezbędne do legalnej sprzedaży kabli

Jak już wyżej zostało wspomniane, właściciele przedsiębiorstw i niektórzy rolnicy są zobowiązani do wypełniania nieco innych dokumentów niż osoby fizyczne. To właśnie oni muszą prowadzić bieżącą ewidencję w BDO. Osoby prywatne nie muszą tego robić, a w przypadku realizacji wywozu do skupu kabli w izolacji w Garwolinie, muszą jedynie posiadać dokument tożsamości. jednak muszą uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadów, która będzie służyć, jako udokumentowanie legalnego przeprowadzenia utylizacji i sprzedaży okablowania. Także te podmioty dostaną np. od miejsca skupu kabli samochodowych w Garwolinie FPO - dowód na przeprowadzenie transakcji. Dodatkowo, warto wspomnieć, że wszystkie te dokumenty operują kodami odpadów. Odnajdziesz je w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku, dotyczącego katalogowania śmieci.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Bardzo pomocna usługa - w parę minut wycenili moje okablowanie i w kolejne kilka przysłali listę ofert złomu kabli miedzianych w Garwolinie. Godne podziwu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze, że ktoś pokazał mi tę apkę. Jeszcze nigdy tak sprawnie nie pozbyłam się swoich kabli telekomunikacyjnych i komputerowych! Nawet moja pracodawczyni była pod wrażeniem!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Ciekawa aplikacja! Dzięki niej znalazłem korzystny skup kabli miedzianych w Garwolinie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dopiero zaczęłam z nimi współpracę, ale wiem, że to nie moje ostatnie zlecenie dla WasteMaster. Za darmo wyszukali dla mnie tani skup kabli - szczerze polecam!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat