Biała Podlaska - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Białej Podlaskiej

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

aktualne ceny skupu kabli w Białej Podlaskiej

Jeśli jesteś zainteresowany wywozem okablowania do skupu kabli w izolacji w Białej Podlaskiej – zapoznaj się z poniższą tabelką. Zawarliśmy w niej aktualne ceny skupu kabli w Białej Podlaskiej, które wynikają z obecnej sytuacji na rynku odpadowym. Jeśli chcesz wiedzieć więcej albo w poniższym cenniku skupu kabli w Białej Podlaskiej nie zawarliśmy interesującego Cię okablowania – zadzwoń do nas, konsultacja jest całkowicie bezpłatna, a z pewnością pomoże Ci w zdobyciu wiedzy o rynku handlu odpadami!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,4 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,0 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,5 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,6 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Odzyskiwanie kabli na złomie w Białej Podlaskiej

Organizacja i przeprowadzenie odzysku, to najważniejsze zadania skupów kabli w Białej Podlaskiej. Jak przebiega ten proces? Kable są cięte mechanicznie na małe kawałki, z których zdziera się warstwę izolacyjną. Następnie pod wpływem wstrząsów np. na złomie kabli miedzianych w Białej Podlaskiej powstaje wydajny granulat miedziany. Takie placówki zużywają relatywnie mało energii, a ich praca zmniejsza wydobycie metali, które są niemal w 100% tak samo sprawne jak w "oryginale". Sprzedając kable dbasz o swoje fundusze i przyrodę! Zachęcamy do współpracy z WasteMaster - pomożemy Ci usprawnić organizację całego procesu!

Przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli w Białej Podlaskiej

Wiadomo, że skupy kabli w Białej Podlaskiej zabierają i przerabiają właśnie przewody. Są one zbudowane z żył (możemy wymienić wielożyłowe i jednożyłowe) oraz izolacji. Ich ilość zauważalnie wpływa na wysokość ceny w złomie kabli w Białej Podlaskiej. Materiałami, które przyjmą takie placówki są chociażby wiązki samochodowe, kable AGD, lampki choinkowe, okablowanie energetyczne lub druty budowlane. To tylko parę przykładów, co ma związek z postępem technologicznym. Chcesz dowiedzieć się więcej? Jak znaleźć idealny skup kabli w Białej Podlaskiej? Ile możesz zarobić? Jak wygląda recykling? Czytaj do końca, a wszystkiego się dowiesz!

Dokumenty dla osób fizycznych i przedsiębiorców

Prawo dotyczące odpadów w Polsce wymaga, aby wytwórcy śmieci wypełnili kilka formalności, które mają na celu monitorowanie i kontrolowanie produkowania i utylizowania pozostałości. Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub należysz do wyżej wymienionej grupy rolników, to musisz prowadzić bieżącą ewidencję w BDO. Osoby fizyczne są zwolnione z tego obowiązku, jednak jeśli chcą sprzedać przewody skupowi kabli w izolacji w Białej Podlaskiej, także muszą uzupełnić KEO - tj. dowód legalności transakcji, który pokazuje się podczas kontroli policyjnej. Osoby nie będące przedsiębiorcami otrzymają także Formularz Przekazania Odpadów - co jest świadectwem przeprowadzenia sprzedaży. Wszystkie powyższe dokumenty, tak istotne w kontekście sprzedaży okablowania skupom np. kabli samochodowych w Białej Podlaskiej, posługują się oznaczeniami numerycznymi. Zostały one wprowadzone mocą Rozporządzenia Ministra Środowiska.

Jak się korzysta z naszych usług?

Zamówić nasze usługi można na parę sposobów. Można wykonać telefon do naszych konsultantów, wysłać formularz zgłoszeniowy lub samodzielnie zamieścić ogłoszenie w aplikacji WasteMaster. Numer telefonu i formularz można znaleźć na naszej witrynie, po kliknięciu w interesującą Cię ofertę złomu kabli w Białej Podlaskiej. W czasie rozmowy lub podczas uzupełniania formularza, musisz udzielić nam informacji o swoim okablowaniu oraz preferencjach. Przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta odeśle Ci wycenę oraz najkorzystniejsze oferty skupów w okolicy. Jeżeli podejmiesz decyzję o używaniu aplikacji indywidualnie - sytuacja jest równie prosta - otwierasz ją w przeglądarce lub ściągasz na telefon, dodajesz zdjęcia i informacje na temat posiadanych kabli i to wszystko! Opiekun Klienta będzie czuwał nad Twoim zleceniem i kierował do Ciebie tylko oferty od opłacalnych skupów kabli aluminiowych w Białej Podlaskiej. Możesz pozostawić sprawę znalezienia najlepszej placówki WasteMaster - wszystkim się zajmiemy i to absolutnie bezpłatnie!

Kategorie, na które dzielimy kable w skupie w Białej Podlaskiej

Kable dzielimy na dwie, najprostsze kategorie: ze względu na zawartość oraz zastosowanie. Według tych dwóch grup przewodów placówki skupujące się specjalizują. Jeśli chodzi o pierwszy rodzaj, to wyróżniamy przewody aluminiowe oraz miedziane. W nawiązaniu do tego postały skupy kabli miedzianych w Białej Podlaskiej oraz skupy kabli aluminiowych w Białej Podlaskiej. Drugi rodzaj, ze względu na zastosowanie, obejmuje przewody telekomunikacyjne, komputerowe, sieciowe, sygnalizacyjne, światłowodowe energetyczne czy specjalne. Analogicznie następne typy przewodów spowodowały powstanie skupów kabli samochodowych i skupów kabli elektrycznych w Białej Podlaskiej. Jeżeli nie jesteś przekonany, jakim okablowaniem dysponujesz - śmiało zwróć się do naszych pracowników!

Ceny kabli w skupie w Białej Podlaskiej

W skupach kabli w izolacji w Białej Podlaskiej ceny mogą być bardzo zróżnicowane. Finalna kwota jest uzależniona od tego, jaki surowiec chcemy sprzedać. Najdroższe (nie tylko na złomie kabli miedzianych w Białej Podlaskiej) są elementy wykonane z miedzi. Nawet one różnią się cenowo w zależności od województwa, rodzaju etc. Np. za miedzianą wiązkę samochodową bez skrzynek bezpiecznikowych zapłacimy 11-14 zł/kg netto. Za pojedynczy miedziany kabel 3-7 zł/kg netto. Z kolei aluminium jest tańsze, rozpiętość kwot to 1-3 zł/kg netto. Jak łatwo zauważyć podejmy szerokie przedziały cenowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje Twój kabel - skontaktuj się z nami!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Długo szukałem dobrego skupu kabli elektrycznych w Białej Podlaskiej, ale bez skutku, wszystko było albo drogie albo podejrzane. Spróbowałem dać szansę WasteMaster i nie żałuję! Kompleksowa obsługa klienta + wysoka jakość usług. Jestem naprawdę usatysfakcjonowany!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie mam do czego się przyczepić. Spełnili wszystko, do czego się zobligowali na swojej stronie. Dzięki nim znalazłem rzeczywiście korzystny skup kabli aluminiowych:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zawsze dużo czasu zabierało mi wyszukanie dobrego skupu kabli elektrycznych w Białej Podlaskiej, ale bez skutku, wszystko było albo drogie albo podejrzane. Spróbowałem dać szansę WasteMaster i nie pożałowałem! Całościowa obsługa klienta + wysoka jakość usług. Jestem naprawdę usatysfakcjonowany!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster mogłem poświęcić czas na rozwój przedsiębiorstwa, a nie zajmowanie się kablami. Szybko i sprawnie wyszukali dla mnie tani skup kabli miedzianych w Białej Podlaskiej - serio polecam!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat