Jarosław - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Jarosławiu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Bieżące ceny skupu kabli w Jarosławiu

Jeśli jesteś zainteresowany oddaniem okablowania do skupu kabli w izolacji w Jarosławiu – zapoznaj się z poniższą tabelką. Zawarliśmy w niej bieżące ceny skupu kabli w Jarosławiu, które wynikają z obecnej sytuacji na rynku odpadowym. Jeśli chcesz wiedzieć więcej albo w poniższym cenniku skupu kabli w Jarosławiu nie zawarliśmy interesującego Cię okablowania – zadzwoń do nas, konsultacja jest całkowicie bezpłatna, a z pewnością pomoże Ci w zdobyciu wiedzy o rynku handlu odpadami!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 14,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 13,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 11,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 11,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 11,9 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 10,7 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 9,9 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 10,7 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 10,3 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 9,5 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 5,8 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jakie można wyróżnić rodzaje kabli w skupach w Jarosławiu?

Kable zazwyczaj rozdzielamy ze względu na zawartość oraz wykorzystanie. W ramach pierwszej kategorii wyróżnimy głównie okablowanie miedziane i aluminiowe. W związku z tym, samoistnie wytworzyły się wyspecjalizowane skupy kabli miedzianych w Jarosławiu oraz skupy kabli aluminiowych w Jarosławiu. Do drugiej kategorii możemy zaklasyfikować wszelkie przewody telekomunikacyjne, sygnalizacyjne, energetyczne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe oraz specjalne. Również w tym przypadku można wyróżnić najrozmaitsze wyspecjalizowane placówki, takie jak np. skupy kabli samochodowych w Jarosławiu czy skupy kabli elektrycznych w Jarosławiu. Warto dodać, że placówki same ustalają własne podziały, jednak warto wiedzieć, jak określać przewody, które chcemy spieniężyć. W zależności od tego, jakim odpadem dysponujesz, tyle możesz uzyskać w skupie!

Co wpływa na ceny kabli w izolacji w skupie w Jarosławiu?

Na cenę złomu kabli miedzianych w Jarosławiu wpływa przede wszystkim jego rodzaj, ilość oraz to, jak aktualnie wygląda sytuacja na rynku handlu metalami. Nie spienięża się bowiem izolacji, a jedynie metal zawarty w żyle. Rozbieżności cenowe na przestrzeni lat są całkiem spore, przykładowo: w 2021 roku za kilogram wiązki samochodowej można było otrzymać od 16,50 zł/netto. Teraz to już jest 11-14 zł/netto za kilo. Co odgrywa znaczącą rolę? Zmieniający się rynek metali. Być może inflacja lub kryzys energetyczny wpłynął na spadek cen, jednak z WasteMaster nie musisz uważnie śledzić tego typu informacji. Zrobimy to za Ciebie, a zebrane dane wykorzystamy tak, abyś zyskał, jak najwięcej. Jeśli interesujesz się właśnie tym tematem, odsyłamy do naszego bloga: https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Cena w skupie kabli w Jarosławiu - jak wygląda? Co najbardziej opłaca się sprzedać?

Najbardziej opłaca się sprzedawać kable posiadające w swoim składzie miedź. Jest to zasada, która jest zawsze prawdziwa, nieważne jakie zmiany zachodzą w skupach kabli w izolacji w Jarosławiu. Trudno określić konkretną wysokość kwoty, za którą sprzedasz swoje okablowanie. Niestety specyfika tej gałęzi handlu odpadami jest taka, że ceny zmieniają się czasem na przestrzeni miesięcy. Jednak aby zobrazować orientacyjne wysokości możemy określić np. koszt sprzedaży wiązek samochodowych, czyli 11-14 zł/kg netto. Sam przewód na złomie kabli miedzianych w Jarosławiu to ok. 3-7 zł/kg netto. Aluminium jest dużo tańsze, choć wciąż opłaca się go sprzedawać: 1-3 zł/kg netto. Zgłoś się do nas jeśli zależy Ci na precyzyjnej wycenie!

Jak wygląda budowa kabla? Jakie przewody można oddać do skupu kabli w Jarosławiu?

Przewody, co istotne w kontekście sprzedaży do skupu kabli w Jarosławiu, są zbudowane z żył. Są to metalowe wiązki otulone izolacją. To, ile żył posiada dany przewód wpływa na cenę w skupie kabli w Jarosławiu - im więcej żył, tym więcej metalu, tym wyższa kwota sprzedaży. Dla wstępnego rozeznania, warto również pokazać konkretne przykłady okablowania, które można oddać na złom kabli w Jarosławiu. Np. są to wiązki samochodowe, okablowanie RTV i AGD, przewody komputerowe, energetyczne czy lampki choinkowe. Jest to bardzo zróżnicowana grupa odpadów. Chcesz wiedzieć o niej więcej? Zachęcamy do czytania!

Jak najsprawniej zorganizować wywózkę kabli na złom w Jarosławiu?

Jeżeli nie masz możliwości samodzielnego wywozu okablowania do skupu kabli w izolacji w Jarosławiu - skorzystaj z opcji organizacji odbioru ładunku z podanej lokalizacji! Jak najprościej tego dokonać? Wystarczy skorzystać z usług WasteMaster! Za darmo wyszukamy i zorganizujemy dla Ciebie transport przewodów do skupu kabli w izolacji w Jarosławiu. Udziel nam danych o swoim odpadzie, a my zajmiemy się resztą! Jednak pamiętaj o precyzyjnym udzielaniu informacji. Wiele np. skupów kabli miedzianych w Jarosławiu określa tzw. minimum logistyczne (zazwyczaj 200-300 kg), więc jeśli podasz nam chociażby błędną masę - zorganizowanie wywozu może się skomplikować. Ponadto jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem posiadającym grunty rolne powyżej 75 ha - miej na uwadze dodatkowe dokumenty, jak np. KPO. Jeśli potrzebujesz jakiegokolwiek wsparcia w organizacji odbioru przewodów i wywozu do skupu kabli miedzianych w Jarosławiu - pamiętaj, że nasze usługi są całkowicie bezpłatne!

Sposoby na skorzystanie z usługi od WasteMaster

Można korzystać z naszych usług za pośrednictwem najróżniejszych metod. Możesz zadzwonić (numer znajdziesz po naciśnięciu w ofertę) albo wypełnić formularz zgłoszeniowy (również go znajdziesz klikając w ogłoszenie), ewentualnie korzystając samodzielnie z aplikacji. Jeśli wybierzesz dwa pierwsze sposoby - zajmą się Tobą nasi eksperci. Wyszukają dla Ciebie najlepsze złomy kabli w Jarosławiu oraz dokonają dokładnej wyceny. Jeśli zdecydujesz się na samodzielne używanie aplikacji - Twój indywidualny Opiekun Klienta zajmie się kierowaniem do Ciebie trafnych ogłoszeń od skupów kabli aluminiowych w Jarosławiu. Wszystkim się zajmiemy - Ty musisz tylko podjąć decyzję! Nasze usługi są kompletnie za darmo - liczy się dla nas głównie Twoje zadowolenie!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

W moim serwisie produkujemy siłą rzeczy mnóstwo kabli samochodowych. Pracownik z WasteMaster podsunął mi naprawdę korzystne ogłoszenia. Jestem zadowolony i z pewnością skorzystam z ich usług ponownie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo przydatna rzecz. Szybko i sprawnie zorganizowali wywóz mojego okablowania do skupu kabli miedzianych w Jarosławiu. Polecam najserdeczniej!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster mogłem przeznaczyć swój czas na rozwój przedsiębiorstwa, a nie zajmowanie się śmieciami. Szybko i sprawnie wyszukali dla mnie korzystny skup kabli miedzianych w Jarosławiu - serio polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster mogłem przeznaczyć swój czas na rozwój przedsiębiorstwa, a nie zajmowanie się kablami. Szybko i sprawnie wyszukali dla mnie tani skup kabli miedzianych w Jarosławiu - serio polecam!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat