Gorlice - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Gorlicach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Zapoznaj się z cenami skupu kabli w izolacji w Gorlicach

Poniżej został zamieszczony cennik skupu kabli w Gorlicach. Stworzyli go nasi eksperci w oparciu o bieżący kształt rynku odpadowego w Polsce. Warto podkreślić, że ceny skupu kabli w Gorlicach nie są określone raz na zawsze, ponieważ są zależne od wahań na rynku handlu np. metalami. Jeśli poniżej nie odnalazłeś swojego rodzaju okablowania albo masz pytania z zakresu skupu kabli w izolacji w Gorlicach – skontaktuj się z nami za pośrednictwem rozmowy telefonicznej lub formularza dostępnego na stronie!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,4 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,0 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,5 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,6 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Różne sposoby korzystania z naszych usług

W związku z tym, że chcemy się jak najlepiej dopasować do preferencji klienta, stworzyliśmy kilka sposobów zamawiania naszych usług, a właściwie kontaktowania się z naszymi pracowikami. Możesz to zrobić za pośrednictwem rozmowy telefonicznej lub formularza dostępnego na stronie (i on, i numer znajdują się w ofercie dot. np. złomu kabli w Gorlicach). W ten sposobu udzielisz nam danych o Twoim indywidualnym przypadku, a nasi pracownicy wycenią okablowanie i stworzą listę korzystnych skupów. Jeśli chcesz samodzielnie zamieścić swoje zlecenie w aplikacji, jest też taka możliwość. Możesz w każdej chwili kontaktować się z Opiekunem Klienta! Pamiętaj, że za naszą pomoc w wyszukaniu najbardziej opłacalnego skupu kabli aluminiowych w Gorlicach nie zapłacisz ani grosza!

Skąd się biorą wahania cen w skupach kabli w Gorlicach?

Wysokość cen przewodów jest bardzo zmienna - na przestrzeni roku, potrafią spaść lub skoczyć o kilka punktów procentowych. Skąd się biorą takie zmiany na przykład na złomie kabli miedzianych w Gorlicach? Otóż wszystko zależy od rodzaju i ilości przewodów, które dostarczysz. Jednak to sytuacja na rynku metali gra kluczową rolę. W końcu placówki utylizujące czerpią zysk z przetworzonej miedzi i aluminium. W związku z tym są uzależnione od rynku metali. To, jak wygląda obecna sytuacja gospodarcza, stan inflacji czy szereg innych zmiennych wpływających na handel metalami, siłą rzeczy przekłada się na sytuację w skupie. Dla zobrazowania powyższej kwestii warto przywołać przykład wiązki samochodowej - rok temu można było ją spieniężyć za 16-16,50 zł/kg netto, podczas gdy obecnie są to kwoty rzędu tylko 11-14 zł/kg netto. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na bloga WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Formalności i dokumenty

Aby legalnie sprzedać swoje przewodu skupom kabli w izolacji w Gorlicach musisz spełnić parę formalności. W nawiązaniu do poprzednich akapitów - rolnicy i przedsiębiorcy muszą wypełnić oprócz KPO (w przypadku realizowania odbioru przewodów), ale i BDO. Następnie - tak jak w przypadku osób fizycznych - muszą uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która jest dowodem w razie kontroli. Osoby fizyczne powinny jeszcze otrzymać od skupu kabli samochodowych w Gorlicach Formularz Przekazania Odpadu. Każdy z powyższych dokumentów operuje oznaczeniem numerycznym wprowadzonym przez Ministra Środowiska. 17 04 11 to kabel będący samodzielnym urządzeniem, a 17 04 10 - to ten sam przewód tylko o właściwościach groźnych dla zdrowia. Kodów jest dużo więcej, jeśli chcesz je poznać, polecamy zajrzeć do Rozporządzenia Ministra Środowiska z 2020 roku.

W jaki sposób dzielimy kable w skupie w Gorlicach?

Podziały są zazwyczaj umowne, każdy skup może w zasadzie podać swoje własne kategorie, jednak wszystkie korzystają z podstawowego rozdziału - ze względu na metal zwarty w żyle oraz ze względu na zastosowanie. Do pierwszej grupy zaliczamy głównie okablowanie miedziane oraz aluminium - dlatego powstały specjalistyczne skupy kabli miedzianych w Gorlicach lub skupy kabli aluminiowych w Gorlicach. Kolejna grupa jest niezwykle pojemna, a w związku z tym, że technologia nieustannie się rozwija - ciągle się poszerza. Zatem w grupie "zastosowanie" mieszczą się kable telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, energetyczne, sygnalizacyjne oraz tzw. specjalne. Tak jak w przypadku aluminium i miedzi, tutaj także mamy do czynienia z wyspecjalizowanymi placówkami. Są to na przykład skupy kabli samochodowych w Gorlicach lub skupy kabli elektrycznych w Gorlicach. Jeśli potrzebujesz pomocy w określeniu rodzaju swojego okablowania - zgłoś się do WasteMaster - nasze konsultacje także są darmowe!

Jakie przewody najbardziej się opłaca sprzedać do skupu kabli w Gorlicach?

Najbardziej opłacalnym materiałem w skupach kabli w izolacji w Gorlicach jest miedź. Ze względu na swoją charakterystykę i łatwość poddawania się utylizacji, jest ona najchętniej nabywana przez placówki utylizujące. Aby zobrazować, jak bardzo jest to opłacalny metal do sprzedaży, warto zestawić ją z dużo tańszym (i niezwykle popularnym) aluminium. Za wiązkę miedzianych przewodów samochodowych na złomie kabli miedzianych w Gorlicach można otrzymać 11-14 zł/kg netto. Za sam kabel - 3-7 zł/kg netto. Jednak za okablowanie aluminiowe 1-3 zł/kg netto. Zatem różnice są znaczące. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o swoim okablowaniu, nie czekaj - skontaktuj się z naszymi pracowanikami!

Czy recykling miedzi na złomie kabli w Gorlicach ma sens?

Jak najbardziej! Na złomie kabli miedzianych w Gorlicach dzieje się naprawdę dużo! W łatwy i efektywny sposób, za pomocą maszyn, można uzyskać bardzo wydajny granulat miedziany. Sprzedając okablowanie do skupów kabli w Gorlicach nie tylko zarobisz, ale i w pewnym stopniu zreadukujesz wydobycie tego metalu. Placówki tego rodzaju zużywają bardzo mało energii w porównaniu do kopalni miedzi czy boksytu. Dodatkowo sprzedając kable do skupu, wspierasz okoliczne biznesy! WasteMaster zajmie się za Ciebie realizacją całego procesu - naprawdę się na tym znamy!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Miły konsultant wyjaśnił mi, co muszę zrobić z moim starym okablowaniem komputerowym, a następnie znalazł naprawdę korzystny skup kabli w izolacji w Gorlicach. Polecam gorąco!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłem przekonany, czy darmowe usługi staną na wysokości zadania. Całe szczęście się myliłem! W WasteMaster postarali się, żebym został kompleksowo obsłużony i oprócz znalezienia skupu kabli samochodowych w Gorlicach, wyszukali dla mnie skup oleju silnikowego!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze, że ktoś pokazał mi tę apkę. Jeszcze nigdy tak szybko nie pozbyłam się swoich kabli telekomunikacyjnych i komputerowych! Nawet moja szefowa była pod wrażeniem!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Same pozytywne doświadczenia. To nie pierwszy raz, jak współpracuję z WasteMaster przy organizacji transportu do złomu kabli w Gorlicach. 5 na 5 gwiazdek!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat