Jastrzębie-Zdrój - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Jastrzębiu-Zdroju

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w izolacji w Jastrzębiu-Zdroju

Warto być zorientowanym w kwestii cen skupu kabli w Jastrzębiu-Zdroju, bo choć są one stosunkowo zmienne, dają ogląd sytuacji na rynku odpadowym. Nasi specjaliści w oparciu o transakcje wykonywane w aplikacji WasteMaster, stworzyli poniższy cennik skupu kabli w Jastrzębiu-Zdroju, który stanowi aktualne spojrzenie na koszt kupna i sprzedaży okablowania. Jeżeli nie pojawił się tutaj Twój odpad – skontaktuj się z nami, z pewnością wyszukamy dla Ciebie bieżące ceny w skupach kabli w izolacji w Jastrzębiu-Zdroju!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,2 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,8 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,9 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,8 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,4 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,5 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Co powoduje gwałtowny wzrost i obniżanie się cen w skupie kabli w Jastrzębiu-Zdroju?

Na ceny przewodów np. na złomie kabli miedzianych w Jastrzębiu-Zdroju wpływają bardzo różne zmienne. To jak dużo okablowania przywieziesz, jakiego będzie rodzaju, a jeśli realizujesz odbiór - także to, jak daleko się znajdujesz od skupu. Jednak najwięcej zamieszenia wprowadza zmienny rynek metali. Sprzedaje się bowiem żyła, czyli sam metal. W zależności od zmian na rynku, tak będą kształtować się ceny w skupie. Przykładowo: w 2021 roku za wiązki kabli samochodowych skupy zapłaciłyby 16-16,50 zł/kg netto, podczas gdy teraz jest to już 11-14 zł/kg netto. Nie musisz monitorować zmian na rynku - oddaj nam swoje zobowiązania! Jeśli interesuje Cię powyższy temat, zerknij na bloga WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Co najbardziej się opłaca sprzedawać w skupie kabli w Jastrzębiu-Zdroju?

Najbardziej opłaca się sprzedawać miedź w skupie kabli w izolacji w Jastrzębiu-Zdroju. Jest ona zawsze najdroższa, ponieważ jest najlepszym i jednym z najpopularniejszych metali wchodzących w skład okablownaia. Za miedziane wiązki samochodowe możemy otrzymać na złomie kabli miedzianych w Jastrzębiu-Zdroju od 11 do 14 zł/kg netto. Z kolei za sam przewód miedziany (w zależności od ilości żył) od 3 do 7 zł/kg netto. Aluminium jest o wiele tańsze: od 1 do 3 zł/kg netto. Jak sam widzisz, można wyróżnić szerokie przedziały cenowe. Dlatego jeśli potrzebujesz pomocy w wycenie okablowania - nie zwlekaj i zgłoś się do nas!

Jak korzystać z usług WasteMaster?

Korzystanie z naszych usług jest wyjątkowo proste. Możesz zadzwonić do naszych konsultantów bądź też wypełnić formularz zgłoszeniowy – i numer, i formularz znajduje się na naszej stronie w interesującym Cię ogłoszeniu dotyczącym np. skupów kabli aluminiowych w Jastrzębiu-Zdroju. Udzielasz informacji, nasz ekspert wycenia Twoje przewody, konstruuje listę ofert i przesyła ją na Twojego e-maila. Pomaga także w finalizacji umowy z placówką. Możesz również sam skorzystać z naszej aplikacji dostępnej na stronie – sam wówczas wybierasz interesujące Cię oferty, a Twój Opiekun Klienta pomaga tylko pod koniec, przy ustaleniu warunków umowy. Całość naszych usług jest absolutnie darmowa! Z WasteMaster możesz naprawdę sprawnie znaleźć dobry złom kabli w Jastrzębiu-Zdroju, oszczędzając przy tym czas i maksymalizując zysk!

Przetransportowanie kabli na złom w Jastrzębiu-Zdroju

Samodzielna wywózka przewodów do skupu kabli w izolacji w Jastrzębiu-Zdroju nie zawsze jest możliwa. Jeśli posiadasz zbyt wielkie ilości odpadów, najlepszym rozwiązaniem będzie zorganizowanie transportu do miejsca utylizacji. WasteMaster na pewno Ci to ułatwi! Za darmo wyszukamy najlepsze oferty wywozu w okolicy i pomożemy w sfinalizowaniu umowy. Twoim zadaniem będzie tylko wybór konkretnego skupu kabli w izolacji w Jastrzębiu-Zdroju, który realizuje także odbiór przewodów. Naszym zadaniem będzie dopasować do Ciebie konkretną placówkę - część np. skupów kabli miedzianych w Jastrzębiu-Zdroju zastrzega sobie tzw. minimum logistyczne. Jeżeli chcesz przewieźć poniżej 200-300 kg kabli, to usługa nie zostanie wykonana. Ale to nie Twój problem! Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha gruntów - pamiętaj o wypełnieniu KPO, które musisz przekazać kierowcy pojazdu wywożącego Twoje odpady do skupu kabli miedzianych w Jastrzębiu-Zdroju.

Recykling miedzi na złomie kabli w Jastrzębiu-Zdroju - kto na nim zyska?

Praktycznie każdy! Ty, sprzedając swoje okablowanie do skupu kabli w Jastrzębiu-Zdroju otrzymujesz oczywisty zysk w postaci gotówki. Czy to wszystko? Przeprowadzając tego rodzaju transakcję, przyczyniasz się do zreadukowania wydobycia np. miedzi. Czyli zyskujesz podwójnie, a wraz z Tobą środowisko. Dodatkowo zyska również złom kabli miedzianych w Jastrzębiu-Zdroju - po wytworzeniu granulatu miedzi, uzyska gotówkę od kolejnych podmiotów* w wyniku sprzedaży odzyskanego metalu. Zatem jest to kolejny argument za sprzedawaniem starego okablowania do skupów! WasteMaster za darmo wyszuka dla Ciebie najkorzystniejsze oferty. Z naszą pomocą możesz zmaksymalizować swoje zyski i sprawnie pozbyć się przewodów - nie zwlekaj - skontaktuj się z nami!

Jakie formalności należy spełnić?

Jeśli chcesz tylko sprzedać swoje przewody do skupu kabli w izolacji w Jastrzębiu-Zdroju i tak musisz wypełnić kilka formalności. Jak już wyżej zostało wymienione, trochę inne zasady dotyczą przedsiębiorców i wybranych rolników. Oni muszą prowadzić bieżącą ewidencję w BDO, ponieważ do tego zobowiązuje ich prawo. Osoby fizyczne są z tego zwolnione, muszą jedynie wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej (podobnie jak przedsiębiorcy oraz rolnicy), która stanowi świadectwo legalnego sprzedania odpadów do np. skupu kabli samochodowych w Jastrzębiu-Zdroju. W zamian dostają Formularz Przekazania Odpadu, który jest dowodem przeprowadzenia usługi. Wszystkie powyższe dokumenty stosują system kodów wprowadzony przez Ministra Środowiska, dlatego warto znać podstawowe z nich: 17 04 11 to przewód będący osobnym urządzeniem, a 17 04 10 to ten sam kabel, tylko o właściwościach niebezpiecznych. Więcej kodów wyszukasz w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Ode mnie 5/5 gwiazdek. Za darmo wyszukują korzystne oferty skupów kabli samochodowych w Jastrzębiu-Zdroju. Polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam przekonana, czy najbliższy złom kabli w Jastrzębiu-Zdroju jest najlepszy, więc zwróciłam się do konsultantów z WasteMaster - nie zawiedli mnie! Znaleźli dla mnie prawdziwą perełkę!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Miałam w firmie sporo kabli miedzianych, ale nie chciałam żeby się zmarnowały. Wykonałam telefon do WasteMaster, a oni już zajęli się wszystkim, w tym znalezieniem dobrego skupu kabli miedzianych w Jastrzębiu-Zdroju!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Znajomy polecił mi aplikację WasteMaster, ale nie byłem przekonany. Zadzwoniłem do konsultanta i w kilka chwil otrzymałem na maila listę korzystnych skupów kabli aluminiowych w Jastrzębiu-Zdroju. Zaskakujące!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat