Rybnik - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Rybniku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w Rybniku

Nie jest łatwo określić samodzielnie ceny skupu kabli w izolacji w Rybniku, ponieważ zależą one od bardzo wielu czynników. Przede wszystkim zawartość chemiczna okablowania wpływa na wysokość ceny skupu kabli w Rybniku. Aby ułatwić naszym klientom zorientowanie się na rynku odpadowym, skonstruowaliśmy poniższy, aktualny cennik skupu kabli w Rybniku. Oparliśmy go nie tylko na poprzednich transakcjach, ale i na podstawie zdania specjalistów z dziedziny handlu odpadami.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,6 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,2 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,3 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,2 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,7 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,8 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,6 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jak najsprawniej zorganizować wywózkę kabli na złom w Rybniku?

Jeżeli nie masz szansy na samodzielny wywóz okablowania do skupu kabli w izolacji w Rybniku - skorzystaj z możliwości organizacji odbioru ładunku z podanej lokalizacji! Jak najprościej tego dokonać? Wystarczy użyć WasteMaster! Za darmo wyszukamy i zorganizujemy dla Ciebie transport przewodów do skupu kabli w izolacji w Rybniku. Udziel nam danych o swoim odpadzie, a my zajmiemy się resztą! Jednak pamiętaj o precyzyjnym udzielaniu informacji. Wiele np. skupów kabli miedzianych w Rybniku zastrzega sobie tzw. minimum logistyczne (zazwyczaj 200-300 kg), więc jeśli podasz nam chociażby błędną masę - zorganizowanie wywozu może się skomplikować. Ponadto jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem posiadającym grunty rolne powyżej 75 ha - miej na uwadze formalności, jak np. KPO. Jeśli potrzebujesz jakiegokolwiek wsparcia w organizacji odbioru przewodów i wywozu do skupu kabli miedzianych w Rybniku - pamiętaj, że nasze usługi są całkowicie bezpłatne!

Jak wygląda recykling kabli na złomie w Rybniku?

Recykling przewodów w skupie kabli w Rybniku wygląda następująco: przywieziony ładunek jest umieszczany w maszynie, która tnie okablowanie na drobne kawałki, następnie oczyszcza je z izolacji i "wydobywa" metal. W placówkach złomu kabli miedzianych w Rybniku w ten sposób produkuje się granulat miedzi. Uzyskane w ten sposób surowce są równie efektywne, co przed zabiegiem recyklingu. Sprzedając swoje przewody do skupu, ograniczasz wydobycie metali i eksploatację środowiska. A przy okazji możesz zarobić! WasteMaster znajdzie dla Ciebie najkorzystniejsze opcje w okolicy - zachęcamy do korzystania z naszych usług!

Co weźmie od nad skup kabli w Rybniku?

Oczywiście skup kabli w Rybniku odbierze od nas właśnie przewody. Jednak, jak wygląda ich budowa? Co konkretnie zostanie przyjęte? Definicja kabla twierdzi, że jest to jednożyłowy lub wielożyłowy przewód służący do przewodzenia prądu elektrycznego, a każda z żył posiada osobną warstwę izolacyjną. Liczba żył wpływa na cenę - co jest dość cenną informacją! Zatem, co zabierze od nas złom kabli w Rybniku? Na pewno przewody pochodzące ze sprzętów AGD, wiązki samochodowe, druty budowlane, energetyczne czy światełka choinkowe! Są to nieliczne przykłady mające zobrazować, jakie dokładnie elementy przyjmie od nas skup kabli w Rybniku. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj do dalej!

Jakie kable w skupie w Rybniku najlepiej sprzedawać?

Najwyższe ceny osiąga zawsze miedź. Ze względu na swoje właściwości, bardziej opłaca się ją sprzedawać niż aluminium. Ceny w skupach w izolacji w Rybniku są najróżniejsze i niejednolite - mogą się różnić między sobą w obrębie województw. Z tego powodu trudno precyzyjnie określić to, ile pieniędzy zyskasz na złomie kabli miedzianych w Rybniku. Za wiązki samochodowe 11-14 zł/kg netto, a za sam przewód miedziany 3-7 zł/kg netto. Z kolei aluminium to zysk rzędu 1-3 zł/kg netto. Są to dość spore rozpiętości, dlatego jeśli chcesz precyzyjnie wycenić swoje przewody - zapraszamy do współpracy!

Dlaczego ceny w skupach kabli w Rybniku ulegają wahaniom?

Dzieje się tak, ponieważ ceny na przykład na złomie kabli miedzianych w Rybniku są zależne od sytuacji gospodarczej. Główną przyczyną zauważalnych wahań wysokości cen w skupach, jest właśnie zmienny rynek metali. Jak wiadomo, skupy po przerobieniu i odzyskaniu np. miedzi, chcą ją sprzedać. Jeżeli sytuacja na rynku jest niekorzystna, muszą to zrobić po niższych cenach, co wpływa na wysokość kwoty w cenniku takiej placówki. Warto zobrazować tę sytuację na konkretnym przykładzie. Otóż w 2021 roku, zgodnie z naszymi danymi, za wiązkę miedzianych kabli samochodowych otrzymałbyś ok. 16 zł/kg netto. Obecnie jednak (być może w związku z inflacją lub kryzysem energetycznym) jest to już jedynie 11-14 zł/kg netto. Zatem spadek jest zauważalny. Jeżeli nie masz czasu na śledzenie zmian na rynku - WasteMaster jest idealnym rozwiązaniem! Zajmiemy się za Ciebie określeniem najlepszej okazji na sprzedaż okablowania! Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat - zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

W jaki sposób można zamówić usługi od WasteMaster?

Z naszych usług można korzystać na kilka sposobów, dopasowanych do różnych preferencji klientów. Istnieje możliwość rozmowy telefonicznej, wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz skorzystania z naszej aplikacji na własną rękę. Na naszej stronie znajduje się numer telefonu do naszego konsultanta oraz formularz zgłoszeniowy. Udziel infomacji o swoim odpadzie i zostaw nam resztę. Nasi konsultanci wycenią Twoje przewody oraz stworzą wykaz najlepszych złomu kabli w Rybniku. Jeżeli wolisz sam dodać zlecenie w naszej aplikacji, również istnieje taka możliwość. Znajdziesz ją również na naszej stronie - możesz jej używać bez ściągania! W takim wypadku, Twój Opiekun Klienta będzie kierował do Ciebie najlepsze oferty np. skupów kabli aluminiowych w Rybniku, a Ty możesz swobobnie wybrać tę, która Ci najbardziej odpowiada. Nasze usługi są kompletnie za darmo - liczy się dla nas tylko Twoje zadowolenie!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Zaskakująco skuteczna aplikacja! Nie sądziłem, że darmowe usługi mogą być tak wysokiej jakości - ale nie mam na co narzekać! Szybko wyszukali dla mojej firmy skup kabli aluminiowych w Rybniku. Wiem, że do nich wrócę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Moim zdaniem 5/5 gwiazdek. Za darmo wyszukują korzystne oferty skupów kabli samochodowych w Rybniku. Polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze, że ktoś pokazał mi tę aplikację. Jeszcze nigdy tak szybko nie pozbyłam się swoich kabli telekomunikacyjnych i komputerowych! Nawet moja pracodawczyni była pod wrażeniem!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster szybko dowiedziałam się, co muszę zrobić z drutami budowlanymi, wyszukali dla mnie skup kabli w Rybniku, z którym nawiązałam regularną współpracę. Jestem usatysfakcjonowana!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat