Gliwice - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Gliwicach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Zapoznaj się z cenami skupu kabli w izolacji w Gliwicach

Poniżej umieściliśmy cennik skupu kabli w Gliwicach. Stworzyli go nasi eksperci w oparciu o teraźniejszy kształt rynku odpadowego w Polsce. Trzeba podkreślić, że ceny skupu kabli w Gliwicach nie są określone raz na zawsze, ponieważ są zależne od wahań na rynku handlu np. metalami. Jeśli poniżej nie znalazłeś swojego rodzaju okablowania albo masz pytania dotyczące skupu kabli w izolacji w Gliwicach – skontaktuj się z nami za pomocą rozmowy telefonicznej lub formularza dostępnego na witrynie!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,6 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,2 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,3 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,2 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,7 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,8 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,6 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Formalności i dokumenty

Aby zgodnie z prawem sprzedać swoje przewodu skupom kabli w izolacji w Gliwicach musisz spełnić parę formalności. W nawiązaniu do poprzednich akapitów - rolnicy i właściciele firm muszą wypełnić oprócz KPO (w przypadku organizowania odbioru przewodów), ale i BDO. Następnie - tak jak w przypadku osób fizycznych - muszą uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która jest dowodem w razie kontroli. Osoby fizyczne powinny jeszcze dostać od skupu kabli samochodowych w Gliwicach Formularz Przekazania Odpadu. Każdy z powyższych dokumentów wykorzystuje kody wprowadzone przez Ministra Środowiska. 17 04 11 to kabel będący osobnym urządzeniem, a 17 04 10 - to ten sam przewód tylko o właściwościach niebezpiecznych. Kodów jest dużo więcej, jeśli chcesz je poznać, polecamy zajrzeć do Rozporządzenia Ministra Środowiska z 2020 roku.

Wywózka kabli na złom w Gliwicach - jak ją zorganizować?

Jeżeli nie wiesz jak przetransportować swoje przewody do skupu kabli miedzianych w Gliwicach lub też nie masz odpowiedniego sprzętu do wywózki - koniecznie musisz zrealizować odbiór przewodów ze swojej lokalizacji. Aby ułatwić sobie ten proces, warto skorzystać z usług WasteMaster. Nasi specjaliści z łatwością znajdą skupy kabli w izolacji w Gliwicach, które realizują także usługi wywozowe. Ty jedynie musisz podać nam parametry swojego odpadu oraz adres - reszta należy do nas! Pamiętaj jednak o precyzyjnym dookreśleniu swoich przewodów, zwłaszcza waga jest istotna w kontekście wywozu na skup kabli w izolacji w Gliwicach. Część firm określa tzw. minimum logistyczne, które może wynosić np. 200-300 kg - zamówień poniżej tych wartości się po prostu nie obsługuje. Ponadto, jeżeli jesteś właścicielem firmy lub posiadasz gospodarstwo rolne powyżej 75 ha - pamiętaj o wypełnieniu i przekazaniu KPO. Ten dokument zapewnia zgodny z prawem transport do placówki utylizacyjnej. Osoby fizyczne muszą jedynie okazać dowód tożsamości

Koszt sprzedaży kabli w skupie w Gliwicach

Ceny sprzedaży przewodów w skupach kabli w izolacji w Gliwicach są bardzo niejednolite. To, jaki materiał chcemy sprzedać gra główną rolę. Najbardziej opłaca się sprzedawać materiały miedziane, które ze względu na swoje właściwości oraz szerokie wykorzystanie, osiąga najwyższe ceny. Za wiązkę samochodową bez skrzynek bezpiecznikowych, dostaniemy na złomie kabli miedzianych w Gliwicach ok. 11-14 zł/kg netto. Sam kabel zawierający miedź to koszt rzędu 3-7 zł/kg netto, a za aluminium możemy dostać 1-3 zł/kg netto. Ceny różnią się nawet w zależności od województwa! Żeby dowiedzieć się, ile kosztuje przewód w Twojej lokalizacji - skontaktuj się z WasteMaster!

Metody korzystania z naszych usług

Staramy się jak najlepiej dopasować do naszych klientów, dlatego opracowaliśmy różne metody zamawiania naszych usług. Można wykonać rozmowę telefoniczną, wypełnić formularz lub samodzielnie dodać ogłoszenie do naszej aplikacji. Pierwsze dwa sposoby znajdziesz na naszej stronie, po kliknięciu w ofertę dotyczącą złomu kabli w Gliwicach. Po rozmowie lub wypełnieniu formularza, zostanie nadesłana wycena kabli oraz (po krótkim czasie) lista najkorzystniejszych ofert np. skupów kabli aluminiowych w Gliwicach. Jeśli chciałbyś sam dodać ogłoszenie w naszej aplikacji - wystarczy otworzyć ją w przeglądarce lub pobrać ją na telefon. Zamieść zdjęcie, wybierz preferencję i lokalizację - i to tyle! Twój Opiekun Klienta przekieruje do Ciebie najlepsze ogłoszenia. Wart podkreślić, że nasze usługi są całkowicie darmowe!

Co konkretnie możemy oddać do skupu kabli w Gliwicach?

Do skupów kabli w Gliwicach przekazujemy oczywiście kable. W tym momencie warto przywołać ich definicję, ponieważ obrazuje nieco budowę tych przedmiotów. Kabel to przewód jednożyłowy lub wielożyłowy, posiadający izolację pomiędzy poszczególnymi żyłami, służy do przewodzenia prądu elektrycznego i jest przygotowany do środowiska, w którym ma funkcjonować. Zatem, jakie konkretnie przewody możemy sprzedać na złom kabli w Gliwicach? Na przykład kable AGD, wiązki samochodowe, sznury lampek na choinkę, druty budowlane, przewody energetyczne etc. W zależności od tego, w jakim skupie kabli w izolacji w Gliwicach się znajdziesz, taki odpad możesz w nim zostawić. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenach panujących obecnie w skupach kabli w Gliwicach, recyklingu tych materiałów, a także dokumentach niezbędnych do wypełnienia – czytaj dalej!

Przyczyna zmienności cen w skupie kabli w Gliwicach

Jak już wcześniej zostało podkreślone: ceny na np. złomie kabli miedzianych w Gliwicach, są wyjątkowo zmienne i trudno je precyzyjnie określić. Dlaczego tak się dzieje? Cena kabla w skupie zależy od jego ilości, rodzaju, ale i od obecnej sytuacji na rynku metali. W końcu najważniejszymi materiałami zawartymi w okablowaniu są właśnie miedź i aluminium. Zatem w związku z gospodarką, inflacją, kryzysem energetycznym - ceny będą się dynamicznie zmieniać. Przykładem może być koszt sprzedaży miedzianej wiązki samochodowej w 2021 - 16-16,50 zł/kg netto, podczas gdy w 2022 to już 11-14 zł/kg netto. Sytuacja na rynku jest przyczyną szybkich zmian cen w skupach kabli. Jeśli nie chcesz zaprzątać sobie nią głowy - zadzwoń do nas - za darmo pomożemy Ci w wycenie kabli. Więcej o kosztach spieniężania okablowania w skupie na blogu WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że trafiłem na tę firmę, naprawdę profesjonalnie podeszli do mojego przypadku. Pozbyłem się mixu kabli w zaledwie kilka dni!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że trafiłem na tę firmę, naprawdę rzetelnie podeszli do mojego przypadku. Pozbyłem się mixu kabli w zaledwie kilka dni!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Doskonała rzecz! Wygodnie i szybko wyszukali dla mnie skup kabli w Gliwicach, który wziąłby 500 kg mixu okablowań. Jestem pod wrażeniem i polecam wszystkim!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

WasteMaster to nie tylko aplikacja dla przedsiębiorców. Prywatnie znaleźli dla mnie super skup kabli samochodowych w Gliwicach - jestem pozytywnie zaskoczony!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat