Tarnów - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Tarnowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Tarnowie – jak się kształtują?

Jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego o cenach skupu kabli w Tarnowie warto zapoznać się z tabelką poniżej. Umieściliśmy w niej aktualny cennik skupu kabli w Tarnowie, uwzględniający wahania na rynku handlu odpadami. Został on stworzony na podstawie transakcji przeprowadzanych w naszej aplikacji oraz wyliczeń ekspertów z WasteMaster. Miej świadomość, że oddając zużyte okablowanie do skupu kabli w izolacji w Tarnowie postępujesz ekologicznie i ograniczasz wydobywanie np. miedzi.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,4 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,0 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,5 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,6 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Sposoby na skorzystanie z usługi od WasteMaster

Możesz korzystać z naszych usług za pośrednictwem różnych metod. Możesz zadzwonić (numer znajdziesz po naciśnięciu w ofertę) albo wypełnić formularz zgłoszeniowy (również go znajdziesz klikając w ofertę), ewentualnie korzystając samodzielnie z aplikacji. Jeśli wybierzesz dwa pierwsze sposoby - zaopiekują się Tobą nasi eksperci. Wyszukają dla Ciebie najkorzystniejsze złomy kabli w Tarnowie oraz dokonają dokładnej wyceny. Jeśli zdecydujesz się na samodzielne korzystanie z aplikacji - Twój indywidualny Opiekun Klienta zajmie się kierowaniem do Ciebie dobrych ogłoszeń od skupów kabli aluminiowych w Tarnowie. Wszystkim się zajmiemy - Ty jedynie musisz podjąć decyzję! Nasze usługi są kompletnie za darmo - liczy się dla nas głównie Twoje zadowolenie!

Zmienność cen kabli w izolacji w skupach w Tarnowie - gdzie leży przyczyna?

W związku z tym, że trudno jest określić precyzyjnie wysokość cen np. na złomie kabli miedzianych w Tarnowie, warto dookreślić, co powoduje taki stan rzeczy. To, ile kabla dostarczysz oraz jakiego będzie on rodzaju ma duży wpływ. Jednak kluczowym elementem są zmiany na rynku metali. To miedziane i aluminiowe żyły spieniężasz - zatem jest to jakaś część tej gałęzi gospodarki. Aby pokazać wpływ tych zależności na wysokość cen, warto podać przykład wiązek samochodowych, które w 2021 roku sprzedawały się po ok. 16,50 zł/kg netto. Teraz są to kwoty o wiele niższe: 11-14 zł/kg netto. Ma to zapewne związek z inflacją lub zmianami gospodarczymi. Z tego powodu, warto zwracać się do nas - pracownicy od WasteMaster serio znają się na rzeczy! Jeśli chcesz wiedzieć więcej o cenach złomu kabli - zerknij na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Rola recyklingu na złomie kabli w Tarnowie

Rola recyklingu w ramach działania np. złomów kabli miedzianych w Tarnowie jest bardzo istotna. Za pomocą nieskomplikowanych zabiegów i niskiego zużycia energii, te instytucje są w stanie odzyskać metale, które są niemalże "jak nowe". Ponadto, oddając okablowanie do skupów kabli w Tarnowie redukujesz wydobycie i wspierasz lokalne przedsiębiorstwa, a przy tym - sam zarabiasz gotówkę! A jeśli skorzystasz z pomocy WasteMaster przy organizacji całego procesu - oszczędzisz mnóstwo czasu!

Jak najsprawniej zorganizować wywózkę kabli na złom w Tarnowie?

Jeżeli nie masz szansy na samodzielny wywóz okablowania do skupu kabli w izolacji w Tarnowie - skorzystaj z możliwości organizacji odbioru ładunku z podanej lokalizacji! Jak najprościej tego dokonać? Wystarczy użyć WasteMaster! Za darmo wyszukamy i zorganizujemy dla Ciebie transport przewodów do skupu kabli w izolacji w Tarnowie. Udziel nam informacji o swoim odpadzie, a my zajmiemy się resztą! Jednak pamiętaj o dokładnym udzielaniu informacji. Wiele np. skupów kabli miedzianych w Tarnowie określa tzw. minimum logistyczne (zazwyczaj 200-300 kg), więc jeśli podasz nam chociażby błędną masę - zorganizowanie wywozu może się skomplikować. Ponadto jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem posiadającym grunty rolne powyżej 75 ha - miej na uwadze dodatkowe dokumenty, jak np. KPO. Jeśli potrzebujesz jakiegokolwiek wsparcia w organizacji transportu przewodów i wywozu do skupu kabli miedzianych w Tarnowie - pamiętaj, że nasze usługi są całkowicie darmowe!

W jaki sposób dzielimy kable w skupie w Tarnowie?

Podziały są zazwyczaj umowne, każdy skup może w zasadzie podać swoje własne kategorie, jednak wszystkie korzystają z podstawowego podziału - ze względu na metal zwarty w żyle oraz ze względu na zastosowanie. Do pierwszej grupy zaliczamy głównie okablowanie miedziane oraz aluminium - dlatego powstały specjalistyczne skupy kabli miedzianych w Tarnowie lub skupy kabli aluminiowych w Tarnowie. Kolejna grupa jest niezwykle pojemna, a w związku z tym, że technologia nieustannie się rozwija - ciągle się rozszerza. Zatem w kategorii "zastosowanie" mieszczą się kable telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, energetyczne, sygnalizacyjne oraz tzw. specjalne. Tak samo jak w przypadku aluminium i miedzi, tutaj także mamy do czynienia z wyspecjalizowanymi placówkami. Są to między innymi skupy kabli samochodowych w Tarnowie lub skupy kabli elektrycznych w Tarnowie. Jeśli potrzebujesz pomocy w określeniu typu swojego okablowania - zgłoś się do WasteMaster - nasze konsultacje także są bezpłatne!

Co najlepiej sprzedać w skupie kabli w Tarnowie?

Największe zyski wygeneruje sprzedaż kabli miedzianych. Obojętne, jak wygląda cennik danego skupu kabli w izolacji w Tarnowie - najbardziej opłacalna zawsze będzie miedź. Dzieje się tak, ponieważ jest to najsolidniejszy dostępny materiał - nawet ten z odzysku! Zatem warto określić orientacyjne ceny sprzedaży tego typu przewodów na złomie kabli miedzianych w Tarnowie. Za wiązkę samochodową możemy otrzymać od 11 do 14 zł/kg netto, a za sam kabel od 3 do 7 zł/kg netto. Aluminium jest dużo tańsze - od 1 do 3 zł/kg netto. Aby dowiedzieć się, ile zyskasz na swoich przewodach - skontaktuj się z naszymi ekspertami!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Miałem dużo zmieszanych kabli miedzianych, ołowianych, komputerowych itd. Bałem się, że skup kabli w Tarnowie będzie wymagał jakiejś segregacji, a ja się zupełnie na tym nie znam! Zadzwoniłem w związku z tym do WasteMaster, a oni powiedzieli mi co mam zrobić. Naprawdę pomocne usługi!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki tej firmie zaskakująco szybko pozbyłem się kabli energetycznych. Zorganizowali nawet wywóz do skupu kabli aluminiowych w Tarnowie. Warto korzystać z ich usług!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Uprzejmy konsultant wyjaśnił mi, co muszę zrobić z moim starym okablowaniem komputerowym, a następnie znalazł naprawdę korzystny skup kabli w izolacji w Tarnowie. Polecam cieplutko!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster znalazłem solidny skup kabli w Tarnowie, z którym udało mi się nawiązać dłuższą współpracę. Sam zysk!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat