Elbląg - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Elblągu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Elblągu – jak się kształtują?

Jeśli chcesz wiedzieć wszystko o cenach skupu kabli w Elblągu warto zapoznać się z tabelką poniżej. Zamieściliśmy w niej aktualny cennik skupu kabli w Elblągu, uwzględniający zmiany na rynku handlu odpadami. Został on stworzony na podstawie transakcji przeprowadzanych w naszej aplikacji oraz wyliczeń ekspertów z WasteMaster. Miej świadomość, że sprzedając zużyte okablowanie do skupu kabli w izolacji w Elblągu postępujesz ekologicznie i ograniczasz wydobywanie np. miedzi.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,9 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,5 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,5 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,5 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,0 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,0 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,7 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jak korzystać z usług WasteMaster?

Korzystanie z naszych usług jest niezwykle łatwe. Możesz wykonać telefon do naszych konsultantów bądź też uzupełnić formularz zgłoszeniowy – i numer, i formularz znajduje się na naszej stronie w interesującym Cię ogłoszeniu dotyczącym np. skupów kabli aluminiowych w Elblągu. Udzielasz informacji, nasz ekspert wycenia Twoje przewody, konstruuje listę ofert i wysyła ją na Twojego e-maila. Pomaga także w finalizacji umowy z placówką. Możesz również sam skorzystać z naszej aplikacji dostępnej na stronie – sam wówczas wybierasz interesujące Cię oferty, a Twój Opiekun Klienta pomaga jedynie pod koniec, przy ustaleniu warunków umowy. Całość naszych usług jest całkowicie darmowa! Z WasteMaster możesz naprawdę szybko znaleźć dobry złom kabli w Elblągu, oszczędzając przy tym czas i maksymalizując zyski!

Zmienność cen kabli w izolacji w skupach w Elblągu - gdzie leży przyczyna?

W związku z tym, że ciężko jest określić precyzyjnie wysokość cen np. na złomie kabli miedzianych w Elblągu, warto dookreślić, co powoduje taki stan rzeczy. To, ile kabla dostarczysz oraz jakiego będzie on typu ma duży wpływ. Jednak kluczowym elementem są zmiany na rynku metali. To miedziane i aluminiowe żyły spieniężasz - zatem jest to jakaś część tej gałęzi gospodarki. Aby pokazać wpływ tych zależności na wysokość cen, warto podać przykład wiązek samochodowych, które w 2021 roku sprzedawały się po ok. 16,50 zł/kg netto. Teraz są to kwoty sporo niższe: 11-14 zł/kg netto. Ma to zapewne związek z inflacją lub zmianami gospodarczymi. Z tego powodu, warto zwracać się do nas - pracownicy od WasteMaster naprawdę znają się na rzeczy! Jeśli chcesz wiedzieć więcej o kwotach na złomie kabli - zerknij na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Jakie można wyróżnić rodzaje kabli w skupach w Elblągu?

Kable zazwyczaj dzielimy ze względu na zawartość oraz wykorzystanie. W ramach pierwszej grupy wyróżnimy głównie okablowanie miedziane i aluminiowe. W związku z tym, samoistnie wytworzyły się wyspecjalizowane skupy kabli miedzianych w Elblągu oraz skupy kabli aluminiowych w Elblągu. Do kolejnej kategorii możemy zaklasyfikować wszelkie przewody telekomunikacyjne, sygnalizacyjne, energetyczne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe oraz specjalne. Również w tym przypadku można wyróżnić najrozmaitsze specjalizacje, takie jak np. skupy kabli samochodowych w Elblągu czy skupy kabli elektrycznych w Elblągu. Warto podkreślić, że placówki same ustalają własne podziały, jednak warto wiedzieć, jak określać przewody, które chcemy spieniężyć. W zależności od tego, jakim odpadem dysponujesz, tyle możesz zarobić w skupie!

W jaki sposób najkorzystniej zrealizować wywózkę kabli na złom w Elblągu?

Czasami nie mamy szansy na samodzielny wywóz okablowania do np. skupu kabli miedzianych w Elblągu. Czy to ze względu na masę naszych pozostałości, czy to z powodu braku odpowiedniego pojazdu. W takim wypadku najlepiej zorganizować odbiór przewodów z danej lokalizacji i wywóz do skupu kabli w izolacji w Elblągu za pośrednictwem firmy z zewnątrz. W jaki sposób się do tego zabrać? Najlepiej za pomocą WasteMaster! Za darmo wyszukamy dla Ciebie placówki oferujące wywózkę do placówek utylizacji oraz wstępnie wycenimy Twój odpad. Jedyne o czym musisz pamiętać, to o dokładnym opisie przewodów. Jest to ważne w kontekście realizacji przewozu na skup kabli w izolacji w Elblągu - często firmy określają tzw. minimum logistyczne. Zazwyczaj nie obsługują ładunków poniżej 200-300 kg. Dodatkowo, jeżeli jesteś właścicielem firmy lub rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha ziemi, musisz pamiętać o zwróceniu kierowcy Karty Przekazania Odpadu - gwarancji legalnego przewozu śmieci do miejsc skupu.

Przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli w Elblągu

Wiadomo, że skupy kabli w Elblągu zabierają i przerabiają właśnie przewody. Są one zbudowane z żył (możemy wymienić wielożyłowe i jednożyłowe) oraz izolacji. Ich ilość znacząco wpływa na wysokość ceny w złomie kabli w Elblągu. Materiałami, które przyjmą takie placówki są chociażby wiązki samochodowe, kable AGD, sznury choinkowe, okablowanie energetyczne lub druty budowlane. To tylko kilka przykładów, co ma związek z postępem technologicznym. Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Jak wyszukać idealny skup kabli w Elblągu? Ile możesz zarobić? Jak wygląda recykling? Czytaj do końca, a dowiesz się wszystkiego!

Cena w skupie kabli w Elblągu - jak wygląda? Co najbardziej opłaca się sprzedać?

Najbardziej opłaca się sprzedawać kable posiadające w swoim składzie miedź. Jest to zasada, która jest zawsze prawdziwa, nieważne jakie zmiany zachodzą w skupach kabli w izolacji w Elblągu. Trudno określić właściwą wysokość kwoty, za którą sprzedasz swoje materiały. Niestety specyfika tej gałęzi handlu odpadami jest taka, że ceny zmieniają się czasem na przestrzeni miesięcy. Jednak aby pokazać orientacyjne wysokości możemy określić np. koszt sprzedaży wiązek samochodowych, czyli 11-14 zł/kg netto. Sam przewód na złomie kabli miedzianych w Elblągu to ok. 3-7 zł/kg netto. Aluminium jest dużo tańsze, choć wciąż opłacalne: 1-3 zł/kg netto. Zgłoś się do nas jeśli zależy Ci na trafnej wycenie!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Szczerze polecam! Usługi na najwyższym poziomie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto korzystać z aplikacji, nawet nie musiałam nic pobierać! Szybko otrzymałam fedback na mój formularz zgłoszeniowy i równie szybko dostałam listę tanich skupów kabli elektrycznych w Elblągu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam najmocniej - oszczędzicie mnóstwo czasu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałem do wyrzucenia sporo kabli samochodowych, ale nie byłem pewien, co z nimi zrobić. Zadzwoniłem do WasteMaster, a oni nie dość, że wyjaśnili mi, gdzie powinienem je przekazać, to jeszcze znaleźli dla mnie całkiem korzystny skup kabli w Elblągu. Polecam mocno!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat