Kwidzyn - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Kwidzynie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Kwidzynie – jakie są ceny?

Zamieszczony niżej cennik skupu kabli w Kwidzynie ma pomóc we wstępnym określaniu kosztów kupna i sprzedaży okablowania. Podane wartości są najświeższe i zgodne z bieżącymi wahaniami na rynku, zatem można śmiało wziąć je pod uwagę. Ceny skupu kabli w Kwidzynie nie są stałe, ponieważ zmieniają się zależności podaży i popytu na dany surowiec. Z tego powodu, warto regularnie kontaktować się z naszymi pracownikami, aby nic nas nie zaskoczyło w skupie kabli w izolacji w Kwidzynie!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 18,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 15,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,7 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 14,1 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 13,0 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 14,1 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,5 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 12,4 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,6 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Formalności, których musisz dopełnić

W związku z prawem dotyczącym odpadów, wymaga się od wytwórców śmieci dopełnienia określonych formalności. W przypadku przedsiębiorców i wyżej wymienionej grupy rolników, konieczne jest prowadzenie BDO. WasteMaster może Ci w tym pomóc! Osoby prywatne nie są do tego zobligowane, jednak tak jak reszta grup, muszą wypełnić KEO, które stanowi dowód podczas kontroli. Oprócz tego otrzymają one od skupu kabli w izolacji w Kwidzynie FPO. Formularz Przekazania Odpadu stanowi świadectwo przeprowadzenia transakcji. Wszystkie te druki wykorzystują system kodów, wprowadzony prze Ministra Środowiska. Przykładowym kodem jest 17 04 11 - oznacza kabel będący osobnym urządzeniem. Bardzo ważnym jest, abyś wiedział o swoich obowiązkach. Sprzedaż okablowania do np. skupu kabli samochodowych w Kwidzynie to nie wszystko!

Rodzaje kabli w skupie w Kwidzynie

Kable w skupie możemy skategoryzować ze względu na zawartość oraz zastosowanie. Jak już z pewnością zauważyłeś, główne metale wykorzystywane do produkcji okablowania to Cu i Al. Stąd wytworzyły się specjalistyczne skupy kabli miedzianych w Kwidzynie oraz skupy kabli aluminiowych w Kwidzynie. Oprócz tego wyróżniamy także różne zastosowania przewodów. Mogą być telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, energetyczne, sygnalizacyjne, budowlane, komputerowe oraz specjalne. Są to wybrane specjalności. W nawiązaniu do nich, powstały również skupy kabli elektrycznych w Kwidzynie i skupy kabli samochodowych w Kwidzynie, zajmujących się wymienionymi w nazwie rodzajami przewodów. Pamiętaj o dokładnym określeniu swojego typu okablowania – od tego zależy kwota, którą uzyskasz!

Rola recyklingu na złomie kabli w Kwidzynie

Rola recyklingu w ramach działania np. złomów kabli miedzianych w Kwidzynie jest bardzo istotna. Za pomocą nieskomplikowanych zabiegów i niskiego zużycia energii, te instytucje są w stanie odzyskać metale, które są w zasadzie "jak nowe". Ponadto, oddając okablowanie do skupów kabli w Kwidzynie ograniczasz wydobycie i wspierasz lokalne biznesy, a przy tym - sam zarabiasz gotówkę! A jeśli skorzystasz z usług WasteMaster przy organizacji całego procesu - oszczędzisz mnóstwo czasu!

Koszt sprzedaży kabli w skupie w Kwidzynie

Ceny sprzedaży przewodów w skupach kabli w izolacji w Kwidzynie są zróżnicowane. To, jaki materiał chcemy sprzedać gra najistotniejszą rolę. Najbardziej opłaca się sprzedawać materiały miedziane, które ze względu na swoje właściwości oraz szerokie wykorzystanie, osiąga najwyższe ceny. Za wiązkę samochodową bez skrzynek bezpiecznikowych, dostaniemy na złomie kabli miedzianych w Kwidzynie ok. 11-14 zł/kg netto. Sam kabel wykonany z miedzi to koszt rzędu 3-7 zł/kg netto, a za aluminium możemy dostać 1-3 zł/kg netto. Ceny różnią się nawet w zależności od województwa! Żeby dowiedzieć się, ile kosztuje przewód w Twojej lokalizacji - skontaktuj się z WasteMaster!

Co przyjmie od Ciebie skup kabli w Kwidzynie?

Oczywiście kable! Jednak jakie konkretnie? Jak są zbudowane i jakie ma to znaczenie w kontekście przekaznia do skupu kabli w Kwidzynie? Otóż przewód zbudowany jest z żyły i izolacji. Wyróżniamy okablowanie jednożyłowe i wielożyłowe - pojedyncze wiązki są oddzielone warstwą np. polwinitu. To, ile żył posiada kabel, wpływa na wyokość jego sprzedaży - im więcej, tym lepszą kwotę otrzymamy na złomie kabli w Kwidzynie. Przykładowe przewody, które zostaną przyjęte to: wiązki samochodowe, druty budowlane, energetyczne, okablowanie typu AGD, a nawet lampki choinkowe! Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedze na temat skupów kabli w Kwidzynie - zachęcamy do lektury!

Zmienność cen kabli w izolacji w skupach w Kwidzynie - gdzie leży przyczyna?

W związku z tym, że trudno jest określić precyzyjnie wysokość cen np. na złomie kabli miedzianych w Kwidzynie, warto się zastanowić, co powoduje taki stan rzeczy. To, ile kabla dostarczysz oraz jakiego będzie on typu ma duży wpływ. Jednak kluczowym elementem są zmiany na rynku metali. To miedziane i aluminiowe żyły spieniężasz - zatem jest to jakaś część tej gałęzi gospodarki. Aby zobrazować wpływ tych zależności na wysokość cen, warto przywołać przykład wiązek samochodowych, które w 2021 roku sprzedawały się po około 16,50 zł/kg netto. Teraz są to kwoty sporo niższe: 11-14 zł/kg netto. Ma to zapewne związek z inflacją lub zmianami gospodarczymi. Z tego powodu, warto zwracać się do nas - pracownicy od WasteMaster serio znają się na rzeczy! Jeśli chcesz wiedzieć więcej o kwotach na złomie kabli - zerknij na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster znalazłem solidny skup kabli w Kwidzynie, z którym udało mi się nawiązać stałą współpracę. Sama korzyść!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wielka oszczędność czasu! Nie sądziłem, że w tak niedługim czasie zorganizuję wywóz samochodowego okablowania do złomu kabli w Kwidzynie.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dosłownie pojedyncza rozmowa i już mam cały proces organizacji wywozu kabli na złom kabli miedzianych w Kwidzynie za sobą!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster szybko dowiedziałam się, co muszę zrobić z drutami budowlanymi, wyszukali dla mnie skup kabli w Kwidzynie, z którym nawiązałam stałą współpracę. Jestem usatysfakcjonowana!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon