Tczew - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Tczewie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w Tczewie

Nie jest łatwo określić samodzielnie ceny skupu kabli w izolacji w Tczewie, ponieważ zależą one od bardzo wielu czynników. Przede wszystkim skład okablowania wpływa na wzrost ceny skupu kabli w Tczewie. Aby ułatwić naszym klientom orientację na rynku odpadowym, skonstruowaliśmy poniższy, aktualny cennik skupu kabli w Tczewie. Oparliśmy go nie tylko na wcześniejszych transakcjach, ale i na podstawie zdania specjalistów z dziedziny handlu odpadami.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 18,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 14,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,4 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,8 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,7 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,8 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,3 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 12,2 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Co weźmie od nad skup kabli w Tczewie?

Oczywiście skup kabli w Tczewie zabierze od Ciebie właśnie przewody. Jednak, jak wygląda ich budowa? Co konkretnie zostanie przyjęte? Definicja kabla twierdzi, że jest to jednożyłowy lub wielożyłowy przewód służący do przewodzenia prądu elektrycznego, a każda z żył posiada osobną warstwę izolacyjną. Ilość żył wpływa na cenę - co jest dość wartościową informacją! Zatem, co zabierze od nas złom kabli w Tczewie? Na pewno przewody pochodzące z urządzeń AGD, wiązki samochodowe, druty budowlane, energetyczne czy lampki choinkowe! Są to wybrane przykłady mające zobrazować, jakie konkretnie elementy przyjmie od nas skup kabli w Tczewie. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj do końca!

Skąd się biorą wahania cen w skupach kabli w Tczewie?

Wysokość cen przewodów jest bardzo zmienna - na przestrzeni roku, potrafią spaść lub skoczyć o wiele punktów procentowych. Skąd się biorą takie zmiany na przykład na złomie kabli miedzianych w Tczewie? Otóż wszystko zależy od typu i ilości przewodów, które dostarczysz. Jednak to sytuacja na rynku metali gra najważniejszą rolę. W końcu placówki utylizujące zyskują na sprzedaży przetworzonej miedzi i aluminium. W związku z tym są zależne od rynku metali. To, jak wygląda aktualna sytuacja gospodarcza, stan inflacji czy szereg innych zmiennych wpływających na handel metalami, siłą rzeczy przekłada się na cennik w skupie. Dla zobrazowania powyższego zagadnienia warto przywołać przykład wiązki samochodowej - rok temu można było ją spieniężyć za 16-16,50 zł/kg netto, podczas gdy obecnie są to kwoty rzędu raczej 11-14 zł/kg netto. Aby dowiedzieć się więcej, zernij na bloga WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

W jaki sposób zorganizować wywóz okablowania na złom kabli w Tczewie?

Jeżeli masz w posiadaniu spore ilości okablowania, którego nie jesteś w stanie samodzielnie przewieźć np. do skupu kabli miedzianych w Tczewie - musisz zorganizować wywóz tych odpadów. WasteMaster może Ci w tym pomóc! Bezpłatnie znajdziemy dla Ciebie najlepsze skupy kabli w izolacji w Tczewie! Nasi eksperci są doświadczeni na tym polu, wyszukają dla Ciebie oferty dopasowane do Twoich wymagań. Jedynym Twoim zadaniem jest wybór określonej placówki. Jedyne na co musisz zwrócić uwagę to na tzw. minimum logistyczne. Dla części skupów kabli w izolacji w Tczewie to 200-300 kg. Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem posiadającym gospodarstwo powyżej 75 ha - musisz uzupełnić KPO i oddać go kierowcy, który wywozi odpady do skupu kabli miedzianych w Tczewie. Osoby prywatne nie muszą tego robić - wystarczy pokazać dowód osobisty.

Podział kabli w skupie w Tczewie na rodzaje

Zazwyczaj dzielimy kable w skupie na dwie kategorie: ze względu na skład oraz wykorzystanie. Jak już z pewnością się zorientowałeś wyróżniamy dwa główne metale zawarte w żyłach przewodów - aluminium i miedź. Z tego powodu powstały specjalistyczne skupy kabli miedzianych w Tczewie oraz skupy kabli aluminiowych w Tczewie. Ze względu na wykorzystanie możemy wyróżnić okablowanie: telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe, sygnalizacyjne oraz specjalne. W ramach powyższej kategorii wyróżniamy również skupy kabli samochodowych w Tczewie i skupy kabli elektrycznych w Tczewie, które zajmują się ewidentnymi branżami wykorzystywania przewodów. Jeśli masz jakiekolwiek trudności z dookreśleniem rodzaju swojego kabla - zapraszamy do kontaktu!

Metody korzystania z naszych usług

Staramy się jak najlepiej dostosować do naszych klientów, dlatego opracowaliśmy różne sposoby zamawiania naszych usług. Można wykonać rozmowę telefoniczną, wypełnić formularz lub na własną rękę dodać ogłoszenie do naszej aplikacji. Pierwsze dwa sposoby znajdziesz na naszej stronie, po kliknięciu w ogłoszenie dotyczące złomu kabli w Tczewie. Po rozmowie lub wypełnieniu formularza, zostanie przysłana wycena kabli oraz (po krótkim czasie) lista najkorzystniejszych ofert np. skupów kabli aluminiowych w Tczewie. Jeśli chcesz sam dodać ogłoszenie w aplikacji WasteMaster - wystarczy otworzyć ją w przeglądarce lub pobrać ją na telefon. Zamieść zdjęcie, wybierz preferencję i województwo - i to tyle! Twój Opiekun Klienta przekieruje do Ciebie najlepsze ogłoszenia. Wart zaznaczyć, że nasze usługi są całkowicie darmowe!

Co najbardziej się opłaca sprzedawać w skupie kabli w Tczewie?

Najbardziej opłaca się sprzedawać miedź w skupie kabli w izolacji w Tczewie. Jest ona zawsze najdroższa, ponieważ jest najsolidniejszym i jednym z najpopularniejszych metali zawartych w okablowaniu. Za miedziane wiązki samochodowe możemy dostać na złomie kabli miedzianych w Tczewie od 11 do 14 zł/kg netto. Z kolei za sam przewód miedziany (w zależności od ilości żył) od 3 do 7 zł/kg netto. Aluminium jest o wiele tańsze: od 1 do 3 zł/kg netto. Jak sam widzisz, można wyróżnić szerokie przedziały cenowe. Dlatego jeśli potrzebujesz wsparcia i wyceny okablowania - nie zwlekaj i zgłoś się do nas!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

W moim serwisie produkujemy siłą rzeczy mnóstwo kabli samochodowych. Konsultant z WasteMaster podsunął mi naprawdę korzystne ogłoszenia. Jestem zadowolony i z pewnością skorzystam z ich usług ponownie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zaskakująco skuteczna rzecz! Nie sądziłem, że darmowe usługi mogą być tak dobrej jakości - ale nie mam na co narzekać! Szybko wyszukali dla mojej firmy skup kabli aluminiowych w Tczewie. Wiem, że do nich wrócę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wyszukałam dzięki ich aplikacji, naprawdę korzystny skup kabli w mojej okolicy! Nie sądziłam, że znajdę cokolwiek, a tu taka niespodzianka!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

WasteMaster to nie tylko aplikacja dla przedsiębiorców. Prywatnie znaleźli dla mnie super skup kabli samochodowych w Tczewie - jestem miło zaskoczony!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon