Częstochowa - Skup akumulatorów | WasteMaster

Skup zużytych akumulatorów w Częstochowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Zmiany w cenach złomu akumulatorowego w Częstochowie

Coraz więcej osób obserwuje istotne zmiany w wartości złomu akumulatorowego, oddawanego do punktów skupu tego typu odpadów. Bardzo szybko zmieniające się ceny złomu akumulatorów w Częstochowie są uwarunkowane różnymi czynnikami. Aby poznać cennik złomu akumulatorów w Częstochowie, warto skorzystać z proponowanego przez nas narzędzia. To formularz internetowy w formie bezpłatnej. Służy on do wyceny każdej ilości złomu akumulatorowego.
Ceny
Akumulatory Pb 2,9 zł netto
Akumulatory NiCd 0,4 zł netto
Warunki współpracy

Hurtowy skup akumulatorów w Częstochowie – co trzeba wiedzieć?

Już na na samym początku trzeba podkreślić, że nasza firma jest zainteresowana hurtowym skupem akumulatorów w Częstochowie. W związku z tym mamy konkretne minima logistyczne, które należy spełniać, aby móc podjąć z nami współpracę. Wynoszą one: 0,5 Mg dla dostawy oraz 1 Mg dla odbioru. Oczywiście jeżeli mają Państwo nieco mniejsze ilości, również warto się skontaktować i negocjować warunki. Ofertę skupu zużytych akumulatorów w Częstochowie kierujemy do firm, zakładów produkcyjnych oraz pozostałych podmiotów generujących odpady w postaci złomu akumulatorów. Nie musisz kłopotać się o formalności i papierkową robotę, chętnie Ci w tym pomożemy! Razem ustalimy szczegóły, w tym kod odpadu. Dzięki nam skup starych akumulatorów w Częstochowie staje się łatwiejszy! Sprawdź sam!

Ceny skupu akumulatorów w Częstochowie

Przedsiębiorcy, którzy chcą skorzystać z usługi skupu zużytych akumulatorów w Częstochowie i okolicach na pewno zastanawiają się nad kwotą akumulatorów. Od czego jest ona uzależniona? Do najistotniejszych zmiennych wpływających na cenę skupu starych akumulatorów w Częstochowie należą między innymi: rodzaj posiadanego akumulatora, typ ogniw, województwo i nasza lokalizacja oraz oczywiście ilość odpadu. Im więcej go posiadamy, tym dla nas lepiej. Powinniśmy zdawać sobie sprawę, że wartość akumulatorów jest zmienna i może wahać się od kilkudziesięciu groszy do kilku złotych za kilogram odpadu. Chcesz poznasz aktualną cenę skupu złomu akumulatorów w Częstochowie? Zamów bezpłatną wycenę online. Wypełnij formularz kontaktowy, podaj szczegółowe informacje o posiadamy odpadzie, a niedługo się z Tobą skontaktujemy! Zobacz, ile jesteś w stanie zarobić na skupie zużytych akumulatorów w Częstochowie!

Najistotniejsze informacje dotyczące skupu akumulatorów żelowych w Częstochowie

Skup akumulatorów żelowych w Częstochowie zajmuje się odbieraniem nieco innych typów akumulatorów. Czym one się różnią od tych tradycyjnych? Warto nieco więcej się o nich dowiedzieć, tym bardziej że w ostatnim czasie zyskują na popularności, szczególnie w branży motoryzacyjnej. Akumulatory żelowe zawierają żel krzemionkowy odpowiedzialny za przewodzenie prądu. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, zwiększa się ich szczelność oraz niepodatność na uszkodzenia. Pomimo tego skup akumulatorów żelowych w Częstochowie dalej jest związany z ryzykiem wycieku żelu z wnętrza akumulatora, a jest to substancja niebezpieczna i potrzebuje odpowiedniego obchodzenia się z nim oraz zabezpieczenia. Dlatego skupem złomu akumulatora w Częstochowie muszą trudnić się specjalistyczne przedsiębiorstwa, które wiedzą jak odpowiednio go utylizować.

Kody odpadów w przypadku skupu złomu akumulatora w Częstochowie

Zamawiając usługę skupu akumulatorów w Częstochowie, trzeba wiedzieć o kilku przydatnych informacjach. Jedną z nich bez wątpienia jest klasyfikacja oraz kody odpadów, które są odgórnie przypisane na mocy obowiązujących w Polsce przepisów. Dzięki takiemu rozwiązaniu gospodarka odpadami w kraju jest bezpieczniejsza i przezorniejsza. Jakie istnieją kody odpadu w przypadku skupu akumulatorów w Częstochowie? W ogólnej klasyfikacji dla akumulatorów i baterii przyjęło się kod 16 06. Kolejno 16 06 01* oznacza baterie i akumulatory ołowiowe, 16 06 02* – baterie i akumulatory niklowo-kadmowe; 16 06 05 – inne baterie i akumulatory. Te dane są szczególnie istotne podczas wypełniania karty przekazania odpadów oraz ewidencji w systemie BDO. Kiedy planujemy skup zużytych akumulatorów w Częstochowie, trzeba je znać, aby wszystko mogło przebiec legalnie.

Skup złomu. Akumulatory w Częstochowie – jak je składować i przechowywać?

Jeśli wyszukiwałeś hasło „skup złomu akumulatory w Częstochowie” to z pewnością interesuje Cię tego typu usługa. Twoje odpady powoli przestają się mieścić w poświęconym na nie pomieszczeniu? To najwyższa pora, aby pomyśleć o skupie starych akumulatorów w Częstochowie i zaplanować go. Warto wiedzieć, że złom akumulatorowy jest zaliczany do odpadów niebezpiecznych. Co to oznacza w praktyce? Oznacza to, że tego typu odpady wymagają odpowiedniego zabezpieczenia i zagospodarowania. Pod żadnym pozorem nie powinny się one znaleźć w kontenerze na zwykłe odpady komunalne. Skup złomu akumulatora w Częstochowie wiąże się z ryzykiem wycieku groźnych substancji na zewnątrz. W ten sposób mogą one przeniknąć do środowiska przyrodniczego. Tylko profesjonalne podmioty, które posiadają wymagane zezwolenia mogą odebrać i zutylizować złom akumulatorowy. Masz jego hurtowe ilości? Nie ryzykuj i zamów skup starych akumulatorów w Częstochowie już teraz!

Skup akumulatorów w Częstochowie – w jaki sposób wybrać najlepszą firmę?

Nie wiesz od czego rozpocząć swoje poszukiwania najlepszego skupu akumulatorów w Częstochowie? Zależy Ci na długotrwałych i przyjaznych współpracach? A może chodzi tylko o jednorazowy odbiór i wywóz? Co powinno nam przyświecać, wybierając skup złomu akumulatora w Częstochowie? Odpowiedzią na te wszystkie pytania jest aplikacja WasteMaster! Dzięki niej szybko i skutecznie porównasz dziesiątki ofert hurtowego skupu akumulatorów w Częstochowie, dzięki czemu będziesz mógł wybrać ten, który spełnia Twoje wymagania. Jednak na tym nie koniec innowacji! Możesz także skorzystać z giełdy odpadowej. Co to takiego i jak działa? To niekonwencjonalna giełda, na którą każdy podmiot z całego kraju może dodać swoją ofertę. Wystarczy wpisać, jaki odpad się posiada, a pozostałym zainteresowanym wyświetli się on do kupienia. Do tego zalicza się również skup akumulatorów żelowych w Częstochowie. Sam wiesz, co jest najkorzystniejsze dla Twojej firmy i które kryterium przy wyborze skupu powinno Tobą kierować – kwota, lokalizacja skupu, a może minima logistyczne? Nasze narzędzie jest całkowicie nieodpłatne, więc nie musisz się kłopotać o koszty. Jeżeli szukasz skupu zużytych akumulatorów w Częstochowie to WasteMaster jest rozwiązaniem dla Ciebie!

Jak rozróżniać akumulatory? Znajdź z nami skup złomu – akumulatorów w Częstochowie

Na rynku są różne rodzaje akumulatorów, które mają na składzie wiele metali. Jedną z głównych różnic między akumulatorami jest elektrolit, który zawierają. Skup złomu akumulatorów Częstochowie oferuje różne stawki za 1 kg w zależności od wagi akumulatora, a pojemności ogniw galwanicznych (mierzone w amperogodzinach). Przed oddaniem akumulatora na skup złomu akumulatorów Częstochowie, dowiedz się więcej ile możesz na tym zarobić!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Czy zużyty akumulator można sprzedać?
04-10-2022
Czy zużyty akumulator można sprzedać?

Tak, zużyty akumulator można sprzedać. Najkorzystniej dokona się tego w skupie akumulatorów, gdzie odpad zostanie zważony oraz wyceniony. Bardzo ważny jest jego rodzaj, ponieważ...

Więcej -->
Ile kg ma akumulator?
03-10-2022
Ile kg ma akumulator?

Przy skupie akumulatorów bardzo ważna jest ich waga, nic więc dziwnego, że ludzie często wyszukują ile waży dany akumulator. No właśnie – ile? Odpowiedź brzmi: to zależy. Od cze...

Więcej -->
Ile waży duży akumulator?
02-10-2022
Ile waży duży akumulator?

Pytanie o wagę akumulatora zazwyczaj odnosi się do akumulatorów samochodowych. Jest ono o tyle istotne, o ile uświadomimy sobie, że na skupie akumulatorów recyklerzy wypłacają o...

Więcej -->
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?
01-10-2022
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?

Skup akumulatorów jest gotowy zapłacić za nasz odpad w postaci zużytych akumulatorów. Dlaczego? Co takiego cennego znajduje się w tego typu starych urządzeniach? Między innymi j...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Rzetelna firma

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Witam daje pięć gwiazdek. Super obsługa. Cena adekwatna do ceny giełdowej. Korzystam prawie od początku i nigdy nie byłem rozczarowany

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Chcieliśmy skupić akumulatory, Pan na telefonie bardzo pomocny, pomogli również przy BDO także pięć gwiazdek

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jak masz BDO to ok. Jak nie masz, to nie licz na skup akumulatorów w Częstochowie bo odbierają tylko od przedsiębiorstw, i tylko hurtowo. Warto to napisać i nie zawracać głowy im i sobie

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam, firma ma potencjał i szybko się rozwija, pozdrawiam

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?
07-10-2022
Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?

Akumulatory znajdują zastosowanie w wielu rodzajach nie tylko pojazdów, lecz także elektronarzędzi. W dzisiejszych czasach są nieodzownym elementem współczesnej techniki. Te kla...

Więcej -->
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?
06-10-2022
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?

Chyba już większość z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez korzystania ze zdobyczy techniki. Jedną z nich bez wątpienia są akumulatory, które sprawiają, że wiele urządze...

Więcej -->
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?
05-10-2022
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?

Wybierając się na skup akumulatorów, warto wiedzieć, jakie metale znajdują się w tego typu urządzeniach. Pozwoli nam to lepiej zrozumieć, co wpływa na wartość złomu akumulatorow...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon