Chojnice - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Chojnicach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Chojnicach – bieżące ceny

Oddawanie okablowania do skupu kabli w izolacji w Chojnicach jest bardzo ważne w kontekście ekologii – w ten sposób zmniejszasz np. wydobycie miedzi. Warto zaznaczyć, że jest ona najbardziej pożądanym składnikiem, więc im jej więcej tym cena skupu kabli w Chojnicach będzie rosła. Poniższy cennik skupu kabli w Chojnicach zawiera aktualne dane, oparte na przewidywaniach naszych ekspertów, ale jeśli masz więcej pytań, nie czekaj – tylko zadzwoń!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 16,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 14,1 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,6 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,6 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,6 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,1 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,2 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,8 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jak wygląda budowa kabla? Jakie przewody można oddać do skupu kabli w Chojnicach?

Przewody, co istotne w kontekście sprzedaży do skupu kabli w Chojnicach, są zbudowane z żył. Są to metalowe wiązki otulone izolacją. To, ile żył posiada konkretny przewód wpływa na kwotę w skupie kabli w Chojnicach - im więcej żył, tym więcej metalu, tym wyższa kwota sprzedaży. Dla wstępnego rozeznania, warto również pokazać konkretne przykłady okablowania, które można sprzedać na złom kabli w Chojnicach. Np. są to wiązki samochodowe, okablowanie RTV i AGD, przewody komputerowe, energetyczne czy lampki na choinkę. Jest to bardzo niejednolita grupa odpadów. Chcesz wiedzieć o niej więcej? Zachęcamy do czytania!

Co powoduje gwałtowny wzrost i obniżanie się cen w skupie kabli w Chojnicach?

Na ceny przewodów np. na złomie kabli miedzianych w Chojnicach wpływają bardzo różne czynniki. To ile okablowania przywieziesz, jakiego będzie rodzaju, a jeśli realizujesz odbiór - także to, jak daleko się znajdujesz od skupu. Jednak najwięcej zamieszenia wprowadza zmienny rynek metali. Sprzedaje się bowiem żyła, czyli sam metal. W zależności od zmian na rynku, tak będą kształtować się ceny w skupie. Przykład: w 2021 roku za wiązki kabli samochodowych skupy zapłaciłyby 16-16,50 zł/kg netto, podczas gdy obecnie jest to już 11-14 zł/kg netto. Nie musisz monitorować zmian na rynku - powierz nam swoje zobowiązania! Jeśli interesuje Cię ten temat, zerknij na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Jak zrealizować wywóz przewodów na złom kabli w Chojnicach?

Jeśli masz duże ilości nadających się do wywozu do np. skupu kabli miedzianych w Chojnicach, musisz się zorientować, czy nie ma takiej placówki w Twojej lokalizacji. Tutaj z pomocą przychodzi WasteMaster – za darmo wyszuka za Ciebie najlepsze skupy kabli w izolacji w Chojnicach (i nie tylko) w Twojej okolicy! Dostosujemy się do Twoich potrzeb i stworzymy dla Ciebie listę ofert, które będą Ci odpowiadać. Ty jedynie musisz wybrać ten skup kabli miedzianych w Chojnicach, który będzie Ci odpowiadał. Nie zapomnij jednak, że część firm wprowadza sobie tzw. minimum logistyczne. Często wynosi ono ok. 200-300 kg. Kolejną ważną rzeczą, którą musisz mieć na uwadze jest KPO. Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem (posiadającym powyżej 75 ha ziemi), musisz przekazać ten dokument kierowcy, który odbierze Twój ładunek do skupu kabli w izolacji w Chojnicach. Osoby fizyczne muszą jedynie okazać dowód tożsamości.

Jak się korzysta z naszych usług?

Zamówić nasze usługi można na parę sposobów. Można wykonać telefon do naszych konsultantów, wysłać formularz zgłoszeniowy lub samodzielnie dodać ogłoszenie w aplikacji WasteMaster. Numer telefonu i formularz można wyszukać na naszej witrynie, po naciśnięciu w interesującą Cię ofertę złomu kabli w Chojnicach. W czasie rozmowy lub podczas uzupełniania formularza, musisz udzielić nam informacji o swoim okablowaniu oraz preferencjach. Przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta odeśle Ci wycenę oraz najkorzystniejsze oferty skupów w okolicy. Jeżeli podejmiesz decyzję o samodzielnym korzystaniu z aplikacji - sytuacja jest równie prosta - otwierasz ją w przeglądarce lub pobierasz na telefon, dodajesz zdjęcia i informacje na temat posiadanych kabli i to wszystko! Opiekun Klienta będzie czuwał nad Twoim zleceniem i kierował do Ciebie tylko oferty od korzystnych skupów kabli aluminiowych w Chojnicach. Możesz pozostawić sprawę znalezienia najlepszej placówki WasteMaster - wszystkim się zajmiemy i to absolutnie bezpłatnie!

Co sprzedasz najkorzystniej w skupie kabli w Chojnicach?

Najbardziej opłacalnym metalem do sprzedaży jest miedź. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości i łatwość przetwarzania, jest ona najbardziej pożądana na runku metali. Należy mieć na uwadze, że skupy kabli w izolacji w Chojnicach sprzedają później odzyskane materiały. Aby pokazać, jak bardzo opłaca się sprzedawać miedź, warto porównać ją z dużo tańszym aluminium. Na złomie kabli miedzianych w Chojnicach za wiązki samochodowe moglibyśmy otrzymać od 11 do 14 zł/kg netto, a za pojedynczy kabel miedziany od 3 do 7 zł/kg netto. Jednak w przypadku okablowania aluminiowego są to ceny od 1 do 3 zł/kg netto. Wynika to z mniejszej podatności tego metalu na recykling. Jak sam z pewnością zauważyłeś - różnica jest znacząca! Jeśli chcesz być pewien ceny swojego okablowania - skontaktuj się z WasteMaster!

Kwestie formalne

Jako, że w Polsce panuje precyzyjne prawo dotyczące kontroli utylizacji odpadów - zdecydowanie lepiej go przestrzegać. Zwłaszcza jeśli należysz do wyżej wymienionej grupy rolników i przedsiębiorców - grzywny potrafią być bardzo bolesne. Należy przede wszystkim pamiętać o aktualnej ewidencji śmieci w BDO. Osoby prywatne są z tego zwolnione. Jednak są zobligowane do wypełnienia Karty Ewidencji Odpadów, która jest świadectwem na korzystanie z usług skupu kabli w izolacji w Chojnicach w razie kontroli. Także osoby z tej grupy otrzymają FPO, który będzie udokumentowaniem transakcji. Wszelkie powyższe formularze posługują się systemem kodów i oznaczeń numerycznych wprowadzonych przez Rozporządzenie Ministra Środowiska. Przykładowy kod to 17 04 10 oznaczający przewody (jako osobne urządzenia) o właściwościach niebezpiecznych. Pamiętaj o zapoznaniu się z wszelkimi formalnościami jeszcze przed *rozpoczęciem współpracy np. ze skupami kabli samochodowych w Chojnicach!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Bardzo użyteczna usługa - w parę minut wycenili moje kable i w kolejne kilka przysłali listę ofert złomu kabli miedzianych w Chojnicach. Godne podziwu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Uczynni konsultanci załatwili dla mnie wywóz do skupu kabli miedzianych w Chojnicach oraz wycenę mojego okablowania. Warto było skorzystać z ich usług!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki tej firmie zaskakująco szybko pozbyłem się kabli energetycznych. Zrealizowali nawet wywóz do skupu kabli aluminiowych w Chojnicach. Warto korzystać z takich usług!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałem do wywalenia sporo kabli samochodowych, ale nie byłem przekonany, co z nimi zrobić. Zadzwoniłem do WasteMaster, a oni nie tylko wyjaśnili mi, gdzie powinienem je oddać, to jeszcze znaleźli dla mnie całkiem dobry skup kabli w Chojnicach. Polecam mocno!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat