Szczecinek - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Szczecinku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Szczecinku – poznaj cenę!

Niżej umieszczony został cennik skupu kabli w Szczecinku oparty o aktualne dane i wyliczenia specjalistów z zakresu handlu odpadami. Oczywiście nie są to wartości niezmienne, dlatego warto na bieżąco monitorować ceny skupu kabli w Szczecinku za pomocą naszej aplikacji. Jednak w tym momencie, koszt skupu kabli w izolacji w Szczecinku wygląda w ten sposób. Pamiętaj, że to od składu okablowania zależy kwota jego kupna i sprzedaży!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 17,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 14,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,1 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,5 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,5 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,5 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,0 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,9 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,3 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Odzysk kabli na złomie w Szczecinku i jego rola

Odzysk metali z przewodów na złomie kabli miedzianych w Szczecinku jest bardzo ważny. Za pomocą relatywnie małego zużycia energii, otrzymujemy wydajne surowce. Dzięki sprzedaży przewodów do skupów kabli w Szczecinku nie tylko zarobisz, ale i przyczynisz się do zreadukowania wydobycia miedzi i boksytu (z którego produkuje się aluminium). Nie czekaj - skorzystaj z usług WasteMaster i znajdź najkorzystniejsze oferty!

Jakie przewody najbardziej się opłaca sprzedać do skupu kabli w Szczecinku?

Najbardziej opłacalnym materiałem w skupach kabli w izolacji w Szczecinku jest miedź. Ze względu na swoje właściwości i łatwość poddawania się utylizacji, jest ona najbardziej pożądana w placówkach utylizujących. Aby pokazać, jak bardzo jest to opłacalny metal do sprzedaży, warto porównać ją z dużo tańszym (i bardzo popularnym) aluminium. Za wiązkę miedzianych przewodów samochodowych na złomie kabli miedzianych w Szczecinku można otrzymać 11-14 zł/kg netto. Za pojedynczy kabel - 3-7 zł/kg netto. Jednak za okablowanie aluminiowe 1-3 zł/kg netto. Zatem różnice są zauważalne. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o swoim okablowaniu, nie czekaj - skontaktuj się z naszymi ekspertami!

Wywózka kabli na złom w Szczecinku - jak ją zorganizować?

Jeżeli nie wiesz jak przetransportować swoje przewody do skupu kabli miedzianych w Szczecinku lub też nie posiadasz odpowiedniego sprzętu do wywózki - koniecznie musisz zorganizować odbiór przewodów ze swojej okolicy. Aby ułatwić sobie ten proces, warto korzystać z usług WasteMaster. Nasi specjaliści z łatwością wyszukają skupy kabli w izolacji w Szczecinku, które realizują także usługi transportowe. Ty jedynie musisz podać nam parametry swojego odpadu oraz adres - reszta jest naszym zadaniem! Pamiętaj jednak o precyzyjnym dookreśleniu swoich przewodów, zwłaszcza waga jest istotna w kontekście transportu na skup kabli w izolacji w Szczecinku. Część firm określa tzw. minimum logistyczne, które może wynosić np. 200-300 kg - zamówień poniżej tych "widełek" się po prostu nie obsługuje. Ponadto, jeżeli jesteś właścicielem firmy lub posiadasz gospodarstwo rolne powyżej 75 ha - pamiętaj o wypełnieniu i przekazaniu KPO. Ten dokument zapewnia legalny transport do placówki utylizacyjnej. Osoby fizyczne muszą jedynie okazać dowód tożsamości

Sposoby na skorzystanie z usługi od WasteMaster

Można korzystać z naszych usług za pośrednictwem najróżniejszych metod. Możesz zadzwonić (numer znajdziesz po kliknięciu w ofertę) albo wypełnić formularz zgłoszeniowy (również go znajdziesz klikając w ofertę), ewentualnie korzystając samodzielnie z aplikacji. Jeśli wybierzesz dwa pierwsze sposoby - zajmą się Tobą nasi eksperci. Wyszukają dla Ciebie najkorzystniejsze złomy kabli w Szczecinku oraz dokonają precyzyjnej wyceny. Jeśli zdecydujesz się na samodzielne używanie aplikacji - Twój indywidualny Opiekun Klienta zajmie się kierowaniem do Ciebie trafnych ogłoszeń od skupów kabli aluminiowych w Szczecinku. Wszystkim się zajmiemy - Ty jedynie musisz podjąć decyzję! Nasze usługi są kompletnie za darmo - liczy się dla nas głównie Twoje zadowolenie!

Dokumenty dla osób fizycznych i przedsiębiorców

Prawo dotyczące odpadów w Polsce wymaga, aby wytwórcy śmieci wypełnili kilka formalności, które mają na celu monitorowanie i kontrolowanie wytwarzania i utylizowania pozostałości. Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub należysz do wyżej wymienionej grupy rolników, to musisz prowadzić aktualną ewidencję w BDO. Osoby fizyczne są zwolnione z tego obowiązku, jednak jeśli chcą sprzedać przewody skupowi kabli w izolacji w Szczecinku, także muszą wypełnić KEO - tj. dowód legalności transakcji, który pokazuje się podczas kontroli policyjnej. Osoby nie będące przedsiębiorcami otrzymają także Formularz Przekazania Odpadów - co jest świadectwem przeprowadzenia sprzedaży. Wszystkie powyższe dokumenty, tak ważne w kontekście sprzedaży okablowania skupom np. kabli samochodowych w Szczecinku, posługują się oznaczeniami numerycznymi. Zostały one wprowadzone mocą Rozporządzenia Ministra Środowiska.

Skąd się biorą wahania cen w skupach kabli w Szczecinku?

Wysokość cen przewodów jest bardzo zmienna - na przestrzeni roku, potrafią spaść lub skoczyć o wiele punktów procentowych. Skąd się biorą takie zmiany na przykład na złomie kabli miedzianych w Szczecinku? Otóż wszystko zależy od typu i ilości przewodów, które dostarczysz. Jednak to sytuacja na rynku metali gra kluczową rolę. W końcu placówki utylizujące czerpią zysk z przetworzonej miedzi i aluminium. W związku z tym są uzależnione od rynku metali. To, jak wygląda aktualna sytuacja gospodarcza, stan inflacji czy szereg innych czynników wpływających na handel metalami, siłą rzeczy przekłada się na sytuację w skupie. Dla zobrazowania powyższej kwestii warto przywołać przykład wiązki samochodowej - rok temu można było ją sprzedać za 16-16,50 zł/kg netto, podczas gdy obecnie są to kwoty rzędu tylko 11-14 zł/kg netto. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na bloga WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

WasteMaster to nie tylko aplikacja dla przedsiębiorców. Dla mnie - osoby prywatnej - znaleźli super skup kabli samochodowych w Szczecinku - jestem pozytywnie zaskoczony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zaskakująco skuteczna aplikacja! Nie sądziłem, że darmowe usługi mogą być tak dobrej jakości - ale nie mam na co narzekać! Szybko znaleźli dla mojej firmy skup kabli aluminiowych w Szczecinku. Wiem, że tutaj wrócę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam przekonana, co zrobić z wiązkami kabli, ale jedna rozmowa z pracownikiem WasteMaster rozwiązała sprawę. Teraz wszystko wiem!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo użyteczna usługa - w parę minut wycenili moje kable i w kolejne kilka przysłali listę ofert złomu kabli miedzianych w Szczecinku. Niesamowite!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon