Grudziądz - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Grudziądzu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Bieżące ceny skupu kabli w Grudziądzu

Jeśli jesteś zainteresowany wywozem okablowania do skupu kabli w izolacji w Grudziądzu – zapoznaj się z tabelką poniżej. Zawarliśmy w niej aktualne ceny skupu kabli w Grudziądzu, które wynikają z obecnej sytuacji na rynku odpadowym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej albo w poniższym cenniku skupu kabli w Grudziądzu nie zawarliśmy Twojego typu okablowania – zadzwoń do nas, konsultacja jest całkowicie za darmo, a z pewnością pomoże Ci w lepszym zorientowaniu na rynku handlu odpadami!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,4 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,1 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,6 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,6 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,5 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Odbiór i transport kabli na złom w Grudziądzu

Jeżeli nie jesteś w stanie wywieźć samodzielnie zgromadzonych przewodów - polecamy skorzystanie z usługi wywozu do skupu kabli w izolacji w Grudziądzu. WasteMaster to innowacyjna firma organizująca tego typu usługi całkowicie za darmo. Podaj informacje na temat swojego odpadu, lokalizację oraz preferencje cenowe, a my na pewno znajdziemy coś dla Ciebie! Do Ciebie należy jedynie wybór najlepszego skupu kabli w izolacji w Grudziądzu. Pamiętaj jednak o tzw. minimum logistycznym. Często np. skupy kabli miedzianych w Grudziądzu nie organizują wywozu dla ładunków poniżej 200-300 kg. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (posiadającym powyżej 75 ha gospodarstwa) - pamiętaj o oddaniu KPO kierowcy, który zabierze Twoje kable. W przypadku osób fizycznych realizujących transport na skup kabli miedzianych w Grudziądzu, wystarczy pokazać dowód osobisty.

Rodzaje kabli w skupie w Grudziądzu - jak można je podzielić?

Podział okablowania na rodzaje jest najczęściej umowny - każdy skup może dowolnie go modyfikować. Jednak robi to zazwyczaj w obrębie dwóch kategorii: zawartości oraz wykorzystania. Ze względu na zawartość wyróżniamy głównie kable miedziane i aluminiowe. Stąd wzięły się specjalizacje, takie jak skup kabli miedzianych w Grudziądzu lub skup kabli aluminiowych w Grudziądzu. Oprócz tego pojawiają się placówki podkreślające przetwórstwo przewodów o określonych zastosowaniach: skupy kabli samochodowych w Grudziądzu czy skupy kabli elektrycznych w Grudziądzu. Inne typy wg. kategorii wykorzystania to: przewody telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe, sygnalizacyjne oraz specjalne. Jeśli masz problem z określeniem rodzaju swojego okablowania - skontaktuj się z WasteMaster!

Jakie dokumenty musisz wypełnić? Czy procedura wygląda tak samo w przypadku osób fizycznych?

Procedury różnią się w przypadku osób prywatnych i grupy rolników i przedsiębiorców wymienionych wyżej. Osoba prywatna nie musi prowadzić ewidencji w BDO, ponadto, jeśli organizuje wywóz przewodów do skupu kabli w izolacji w Grudziądzu, nie musi uzupełniać KPO - wystarczy pokazanie dowodu osobistego. Jednak musi, tak samo jak właściciele firm i rolnicy, wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która stanowi dowód w razie kontroli. Jednak osoba fizyczna dodatkowo otrzyma Formularz Przekazania Odpadów. Pamiętaj o grzywnach za nieprzestrzeganie powyższych procedur. Zostały one stworzone po to, aby zapobiegać bezprawnemu wywozowi m.in. kabli, a także przeciw powstawaniu dzikich wysypisk. Dodatkowo druki niezbędne podczas współpracy np. ze skupami kabli samochodowych w Grudziądzu, wykorzystują system kodów i oznaczeń numerycznych określonych Rozporządzeniem Ministra Środowiska.

Jakie okablowanie możemy sprzedać w skupie kabli w Grudziądzu?

Skup kabli w Grudziądzu przyjmie od Ciebie najróżniejsze materiały. Jednak zanim sprzedasz okablowanie do skupu - warto dowiedzieć się więcej o tym odpadzie. Składa się on z metalowych żył i izolacji, warto wiedzieć, że im więcej żył posiada przewód - tym wyższą cenę w skupie kabli w Grudziądzu otrzymasz. A jakie konkretnie materiały możemy oddać do placówek tego typu? Z pewnością wiązki kabli samochodowych, druty budowlane, przewody pochodzące z urządzeń RTV i AGD, a nawet światełka choinkowe! Nie za wszystko można dostać dużo gotówki, jednak każdy z wymienionych materiałów zostanie przyjęty na złomie kabli w Grudziądzu. Chcesz wiedzieć więcej? Doczytaj poniższy atykuł do końca!

Jak wygląda recykling kabli na złomie w Grudziądzu?

Recykling przewodów w skupie kabli w Grudziądzu wygląda następująco: przywieziony odpad jest umieszczany w maszynie, która tnie okablowanie na drobne kawałki, następnie oczyszcza je z izolacji i "wydobywa" metal. W placówkach złomu kabli miedzianych w Grudziądzu w ten sposób produkuje się granulat miedzi. Uzyskane w ten sposób materiały są równie efektywne, co przed zabiegiem recyklingu. Spieniężając swoje przewody w skupie, ograniczasz wydobycie metali i nieszczenie środowiska. A przy okazji możesz zyskać! WasteMaster znajdzie dla Ciebie najlepsze opcje w okolicy - zachęcamy do korzystania z naszych usług!

Jak można skorzystać z naszych usług?

Z naszych usług można skorzystać na kilka sposobów. Jednym z nich jest rozmowa telefoniczna. Zadzwoń do naszego eksperta, udziel mu najważniejszych informacji o tym, jaki złom kabli w Grudziądzu Cię interesuje, a on przekaże na Twojego e-maila wycenę razem z listą potencjalnych ofert. Numer telefonu znajdziesz po kliknięciu w ofertę na naszej platformie. Tam także jest formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu ominiesz etap rozmowy. Możesz także samodzielnie skorzystać z naszej aplikacji do wyszukania wartościowego Twoim zdaniem skupu kabli aluminiowych w Grudziądzu. We wszystkich przypadkach przydzielimy Ci Opiekuna Klienta, który będzie czuwał nad Twoim zleceniem i wspierał w finalizowaniu umowy. Nasze usługi są całkowicie darmowe - możesz z nich korzystać bez oporów!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie byłam przekonana, który skup kabli miedzianych w Grudziądzu oferuje najkorzystniejsze ceny. Nie chciałam tracić czasu, więc wypełniłam formularz od WasteMaster i w kilka chwil dowiedziałam się wszystkiego - polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster znalazłem solidny skup kabli w Grudziądzu, z którym udało mi się nawiązać stałą współpracę. Sama korzyść!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałem, gdzie oddać wiązki okablowania samochodowego, więc wypełniłem formularz na stronie żeby dowiedzieć się więcej. W kilka chwil dostałem wycenę i listę skupów kabli samochodowych w mojej okolicy. Jednym słowem - warto!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cierpliwi konsultanci załatwili dla mnie wywóz do skupu kabli miedzianych w Grudziądzu oraz wycenę mojego okablowania. Warto było skorzystać!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat