Bartoszyce - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Bartoszycach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Od czego zależą ceny skupu kabli w Bartoszycach?

Wchodząc na rynek handlu odpadami, miej świadomość, że ceny skupu kabli w Bartoszycach, ale i innych pozostałości ulegają zmianie. Wszystko zależy od podaży i popytu na dane materiały odzyskiwane w skupach kabli w izolacji w Bartoszycach. W przypadku okablowania, najcenniejszymi metalami są miedź i mosiądz. Nasi eksperci w oparciu o własną wiedzę i doświadczenie skonstruowali poniższy cennik skupu kabli w Bartoszycach, który zawiera bieżące dane. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 14,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 14,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 12,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 12,7 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,4 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,5 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,4 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 10,9 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,0 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,1 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Przykłady materiałów, które zostaną przyjęte w skupie kabli w Bartoszycach

Oczywistym jest, że skupy kabli w Bartoszycach przyjmą od Ciebie okablowanie. Jednak jest to tak zróżnicowana grupa, że warto wymienić parę przykładów tego, co weźmie od Ciebie skup kabli w Bartoszycach. Wiązki samochodowe, przewody z urządzeń RTV i AGD, druty budowlane, okablowanie komputerowe, energetyczne, czy sznury lampek na choinkę! To tylko ułamek, tego za co rzeczywiście zapłaci złom kabli w Bartoszycach. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wysokie są ceny w skupach, jak wygląda recykling czy jakie rodzaje przewodów wyróżniamy - czytaj do końca!

Różne sposoby korzystania z naszych usług

Dlatego, że chcemy się jak najlepiej dopasować do potrzeb klienta, stworzyliśmy kilka rodzajów zamawiania naszych usług, a właściwie kontaktowania się z naszymi pracowikami. Możesz to zrobić za pośrednictwem rozmowy telefonicznej lub wypełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie (i on, i numer znajdują się w ofercie dot. np. złomu kabli w Bartoszycach). W ten sposobu udzielisz nam danych o Twoim indywidualnym przypadku, a nasi eksperci wycenią okablowanie i stworzą listę opłacających się skupów. Jeśli chcesz samodzielnie umieścić swoje zlecenie w aplikacji, jest też taka możliwość. Możesz w każdej chwili zwócić się do Opiekuna Klienta! Pamiętaj, że za naszą pomoc w wyszukaniu najbardziej opłacalnego skupu kabli aluminiowych w Bartoszycach nie zapłacisz ani grosza!

Jakie korzyści płyną z recyklingu kabli na złomie w Bartoszycach?

Oddawanie przewodów na np. złom kabli miedzianych w Bartoszycach niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim ograniczasz wydobycie miedzi oraz aluminium. Dodatkowo placówki tego typu zużywają relatywnie mało energii. No i jedna z kluczowych korzyści - możesz zadbać o planetę! W skupie kabli w Bartoszycach obywa się obróbka okablowania, w wyniku której powstaje bardzo wydajny granulat miedzi - jest on szeroko wykorzystywany. Nie gromadź swoich kabli - oddawaj je do skupów! WasteMaster pomoże Ci w wyborze najkorzystniejszego z nich! Zapraszamy do współpracy!

Skąd się biorą wahania cen w skupach kabli w Bartoszycach?

Wysokość cen przewodów jest bardzo zmienna - na przestrzeni roku, potrafią spaść lub skoczyć o kilka punktów procentowych. Skąd się biorą takie wahania na przykład na złomie kabli miedzianych w Bartoszycach? Otóż wszystko zależy od rodzaju i ilości przewodów, które posiadasz. Jednak to sytuacja na rynku metali gra najważniejszą rolę. W końcu placówki utylizujące zyskują na sprzedaży przetworzonej miedzi i aluminium. W związku z tym są zależne od rynku metali. To, jak wygląda obecna sytuacja gospodarcza, stan inflacji czy szereg innych czynników wpływających na handel metalami, siłą rzeczy przekłada się na cennik w skupie. Dla zobrazowania powyższej kwestii warto przywołać przykład wiązki samochodowej - rok temu można było ją spieniężyć za 16-16,50 zł/kg netto, podczas gdy obecnie są to kwoty rzędu tylko 11-14 zł/kg netto. Aby dowiedzieć się więcej, zernij na bloga WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Jakie dokumenty musisz wypełnić jako przedsiębiorca a jakie jako osoba fizyczna?

W momencie kiedy, należysz do wymienionej wyżej grupy przedsiębiorców i rolników - musisz pamiętać o bieżącym ewidencjonowaniu swoich odpadów w systemie BDO. Za brak prowadzenia ewidencji grożą surowe kary - nawet do kilku tysięcy złotych! Przyjęty w Polsce system ma za zadanie kontrolować wytwarzanie i utylizowanie odpadów - dlatego obecność w Bazie Danych Odpadowych jest tak istotna. Osoby fizyczne są zwolnione z prowadzenia BDO, jednak tak jak przedsiębiorcy, muszą wypełnić Kartę Ewidencji Odpadów, która stanowi dowód w razie kontroli np. policyjnej. Oprócz KEO, tego typu podmioty muszą otrzymać od skupu kabli w izolacji w Bartoszycach FPO, które potwierdza sfinalizowaną transakcję. Warto zaznaczyć, że wszystkie powyższe dokumenty operują systemem kodów i odpadów, wprowadzonych mocą Rozporządzenia Ministra Środowiska w 2020 roku. Wszystkie wymienione elementy są istotne, jeżeli zależy Ci na legalnych interesach z np. skupami kabli samochodowych w Bartoszycach.

W jaki sposób zorganizować wywóz okablowania na złom kabli w Bartoszycach?

Jeżeli masz w posiadaniu spore ilości okablowania, którego nie jesteś w stanie na własną rękę przewieźć np. do skupu kabli miedzianych w Bartoszycach - musisz zorganizować wywóz tych odpadów. WasteMaster Ci w tym pomoże! Bezpłatnie znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze skupy kabli w izolacji w Bartoszycach! Nasi eksperci są doświadczeni w tym zakresie, wyszukają dla Ciebie oferty dopasowane do Twoich wymagań. Jedynym Twoim zadaniem jest wybór konkretnej placówki. Musisz mieć tylko na uwadze tzw. minimum logistyczne. Dla większości skupów kabli w izolacji w Bartoszycach to 200-300 kg. Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem posiadającym gospodarstwo powyżej 75 ha - musisz wypełnić KPO i oddać go kierowcy, który wywozi odpady do skupu kabli miedzianych w Bartoszycach. Osoby prywatne nie muszą tego robić - wystarczy pokazać dowód tożsamości.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Naprawdę polecam! Usługi na wysokim poziomie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo użyteczna rzecz. Szybko i sprawnie zorganizowali transport mojego okablowania do skupu kabli miedzianych w Bartoszycach. Polecam serdecznie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałem, gdzie zawieźć wiązki okablowania samochodowego, więc wypełniłem formularz na stronie żeby dowiedzieć się więcej. W kilka chwil dostałem wycenę i listę skupów kabli samochodowych w mojej okolicy. Jednym słowem - warto!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wyszukałam dzięki ich aplikacji, naprawdę korzystny skup kabli w mojej okolicy! Nie sądziłam, że znajdę cokolwiek, a tu taka niespodzianka!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat