Kętrzyn - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Kętrzynie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Zapoznaj się z cenami skupu kabli w izolacji w Kętrzynie

Poniżej został zamieszczony cennik skupu kabli w Kętrzynie. Stworzyli go nasi eksperci w oparciu o teraźniejszy kształt rynku odpadowego w Polsce. Trzeba podkreślić, że ceny skupu kabli w Kętrzynie nie są określone ostatecznie, ponieważ są zależne od wahań na rynku handlu np. metalami. Jeśli poniżej nie znalazłeś swojego rodzaju okablowania albo masz pytania dotyczące skupu kabli w izolacji w Kętrzynie – skontaktuj się z nami za pośrednictwem rozmowy telefonicznej lub formularza dostępnego na stronie!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,6 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,2 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,3 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,2 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,7 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,8 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,6 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Co najbardziej się opłaca sprzedawać w skupie kabli w Kętrzynie?

Najbardziej opłaca się sprzedawać miedź w skupie kabli w izolacji w Kętrzynie. Jest ona zawsze najdroższa, ponieważ jest najlepszym i jednym z najpopularniejszych metali zawartych w okablowaniu. Za miedziane wiązki samochodowe możemy otrzymać na złomie kabli miedzianych w Kętrzynie od 11 do 14 zł/kg netto. Z kolei za sam przewód miedziany (w zależności od ilości żył) od 3 do 7 zł/kg netto. Aluminium jest dużo tańsze: od 1 do 3 zł/kg netto. Jak sam widzisz, można wyróżnić szerokie przedziały cenowe. Dlatego jeśli potrzebujesz pomocy w wycenie okablowania - nie zwlekaj i zgłoś się do nas!

Jakie zmienne wpływają na ceny kabli w izolacji w skupie w Kętrzynie?

Ceny na złomie kabli miedzianych w Kętrzynie ( i nie tylko!) ulegają nieustannym zmianom. Głównie jest to "zasługa" rynku metali. Sprzedajemy bowiem kabel, jednak jego najważniejszą częścią jest oczywiście metalowa żyła. To ile go jest oraz jaki rodzaj chcesz upłynnić także ma znaczenie, jednak widoczne wahania powoduje właśnie zależność od rynku handlu metalami. Dla przykładu: w 2021 roku za wiązkę samochodową skup zapłaciłby ok. 16-16,50 zł/kg netto, a teraz to już tylko 11-14 zł/kg netto. To z kolei może zależeć od obecnego kryzysu energetycznego lub inflacji. Dla własnej wygody użyj WasteMaster, jesteśmy doświadczeni w badaniu rynku! Aby dowiedzieć się więcej odsyłamy do naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Jak dzielimy kable w skupie w Kętrzynie?

Kable można dzielić na przeróżne kategorie, jednak podstawowy rozdział to ten na zastosowanie i zawartość. Dwa najchętniej wykorzystywane metale to miedź i aluminium. W związku z tym wytworzyły się specjalizacje, takie jak: skupy kabli miedzianych w Kętrzynie i skupy kabli aluminiowych w Kętrzynie. Oprócz zawartości jest także wykorzystanie. Wyróżniamy m.in. przewody telekomunikacyjne, energetyczne, światłowodowe, sieciowe, komputerowe czy tzw. specjalne. Z kolei w ramach tej grupy wyspecjalizowały się m.in. skupy kabli samochodowych w Kętrzynie oraz skupy kabli elektrycznych w Kętrzynie. Są to dość luźne podziały, jednak pomagają porządkować infomacje na temat odpadu. Jeśli masz problemy z określeniem swoich kabli - zadzwoń do nas!

W jaki sposób zorganizować wywóz okablowania na złom kabli w Kętrzynie?

Jeżeli masz w posiadaniu duże ilości okablowania, którego nie jesteś w stanie samodzielnie przewieźć np. do skupu kabli miedzianych w Kętrzynie - musisz zrealizować wywóz tych odpadów. WasteMaster Ci w tym pomoże! Bezpłatnie znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze skupy kabli w izolacji w Kętrzynie! Nasi specjaliści są doświadczeni na tym polu, wyszukają dla Ciebie oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Jedynym Twoim zadaniem jest wybór określonej placówki. Jedyne na co musisz zwrócić uwagę to na tzw. minimum logistyczne. Dla większości skupów kabli w izolacji w Kętrzynie to 200-300 kg. Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem posiadającym gospodarstwo powyżej 75 ha - musisz uzupełnić KPO i oddać go kierowcy, który zawozi odpady do skupu kabli miedzianych w Kętrzynie. Osoby prywatne nie muszą tego robić - wystarczy pokazać dowód tożsamości.

Co weźmie od nad skup kabli w Kętrzynie?

Oczywiście skup kabli w Kętrzynie zabierze od Ciebie właśnie przewody. Jednak, jak przedstawia się ich budowa? Co konkretnie zostanie przyjęte? Definicja kabla głosi, że jest to jednożyłowy lub wielożyłowy przewód służący do przewodzenia prądu elektrycznego, a każda z żył posiada osobną warstwę izolacyjną. Ilość żył wpływa na cenę - co jest dość wartościową informacją! Zatem, co zabierze od nas złom kabli w Kętrzynie? Na pewno przewody pochodzące z urządzeń AGD, wiązki samochodowe, druty budowlane, energetyczne czy światełka choinkowe! Są to wybrane przykłady mające zobrazować, jakie konkretnie elementy przyjmie od nas skup kabli w Kętrzynie. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj do dalej!

Metody korzystania z naszych usług

Staramy się jak najlepiej dostosować do naszych klientów, dlatego opracowaliśmy różne sposoby zamawiania naszych usług. Można wykonać rozmowę telefoniczną, wypełnić formularz lub samodzielnie dodać ogłoszenie do naszej aplikacji. Pierwsze dwie opcje znajdziesz na naszej stronie, po kliknięciu w ogłoszenie dotyczące złomu kabli w Kętrzynie. Po rozmowie lub wypełnieniu formularza, zostanie przysłana wycena kabli oraz (po krótkim czasie) lista najkorzystniejszych ofert np. skupów kabli aluminiowych w Kętrzynie. Jeśli chciałbyś sam dodać ogłoszenie w naszej aplikacji - wystarczy otworzyć ją w przeglądarce lub ściągnąć ją na telefon. Zamieść zdjęcie, wybierz preferencję i lokalizację - i to tyle! Twój Opiekun Klienta przekieruje do Ciebie najlepsze oferty. Wart podkreślić, że nasze usługi są całkowicie darmowe!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Bardzo przydatna rzecz. Szybko i sprawnie zorganizowali wywóz mojego okablowania do skupu kabli miedzianych w Kętrzynie. Polecam najserdeczniej!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Znajomy pokazał mi aplikację WasteMaster, ale nie byłem przekonany. Zadzwoniłem do konsultanta i w kilka chwil otrzymałem na maila listę korzystnych skupów kabli aluminiowych w Kętrzynie. Jestem zaskoczony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że trafiłem na tę firmę, naprawdę rzetelnie podeszli do mojego przypadku. Pozbyłem się mixu kabli w zaledwie kilka dni!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałem do wyrzucenia sporo kabli samochodowych, ale nie byłem pewien, co z nimi zrobić. Zadzwoniłem do WasteMaster, a oni nie dość, że wyjaśnili mi, gdzie powinienem je przekazać, to jeszcze znaleźli dla mnie całkiem dobry skup kabli w Kętrzynie. Polecam serdecznie!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat