Olsztyn - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Olsztynie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Zapoznaj się z cenami skupu kabli w izolacji w Olsztynie

Poniżej został zamieszczony cennik skupu kabli w Olsztynie. Stworzyli go nasi eksperci w oparciu o bieżący kształt rynku odpadowego w Polsce. Warto podkreślić, że ceny skupu kabli w Olsztynie nie są określone ostatecznie, ponieważ są zależne od wahań na rynku handlu np. metalami. Jeśli poniżej nie odnalazłeś swojego rodzaju okablowania albo masz pytania z zakresu skupu kabli w izolacji w Olsztynie – skontaktuj się z nami za pośrednictwem rozmowy telefonicznej lub formularza dostępnego na witrynie!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,5 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,1 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,2 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,1 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,6 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,7 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,5 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jakie zmienne wpływają na ceny kabli w izolacji w skupie w Olsztynie?

Ceny na złomie kabli miedzianych w Olsztynie ( i nie tylko!) ulegają ciągłym zmianom. Głównie jest to "zasługa" rynku metali. Sprzedajemy bowiem kabel, jednak jego najcenniejszą częścią jest oczywiście metalowa żyła. To ile go jest oraz jaki typ chcesz upłynnić także ma znaczenie, jednak zauważalne wahania powoduje właśnie zależność od rynku handlu metalami. Dla przykładu: w 2021 roku za wiązkę samochodową skup dałby ok. 16-16,50 zł/kg netto, a teraz to już tylko 11-14 zł/kg netto. To z kolei może zależeć od obecnego kryzysu energetycznego lub inflacji. Dla własnej wygody użyj WasteMaster, jesteśmy doświadczeni w badaniu rynku! Aby dowiedzieć się więcej odsyłamy do naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

W jaki sposób możesz zamówić usługę WasteMaster?

Można zamówić je na dwa sposoby. Za pośrednictem rozmowy telefonicznej lub formularza zgłoszeniowego albo samodzielnie wykorzystując aplikację WasteMaster. Kontakt do naszych konsultantów (jak i formularz) znajdziesz na stronie, po kliknięciu w ofertę złomu kabli w Olsztynie, którą chcesz zrealizować. Podczas kontaktowania się z naszymi ekspertami, czy to poprzez formularz czy rozmowę telefoniczną, udziel nam najważniejszych informacji o swoich przewodach, a także zdradź swoje wymagania. Nasi eksperci za darmo wycenią Twój przewód oraz prześlą Ci na skrzynkę mailową najkorzystniejsze skupy kabli aluminiowych w Olsztynie. W przypadku, jeśli samodzielnie korzystasz z naszej aplikacji - jest to równie proste. Pobierz ją na telefon lub otwórz w przeglądarce, dodaj swoje zlecenie (razem ze zdjęciem oraz informacjami o kablach) i czekaj na odpowiedzi! Przydzielony z góry Opiekun Klienta, przekieruje do Ciebie najkorzystniejsze ofert. Pamiętaj, że nasza pomoc jest całkowicie za darmo!

Przetwarzanie kabli na złomie w Olsztynie

Przetwarzanie materiałów w skupie kabli w Olsztynie wygląda podobnie w przypadku każdego typu przewodu. Maszyna rozcina okablowanie na niewielkie elementy, a następnie obiera je z izolacji. Za pomocą drgań, kształtowany jest tzw. granulat miedzi. Pozyskiwane w ten sposób metale są równie wydajne, co w pierwotnej formie. Warto podkreślić, że złomy kabli miedzianych w Olsztynie zużywają mało energii w porównaniu do np. kopalni miedzi. A ponadto oddając okablowanie do skupu redukujesz wydobycie. WasteMaster pomoże Ci przyśpieszyć cały proces organizacyjny - i to kompletnie bezpłatnie!

Jak wyglądają ceny kabli w skupie w Olsztynie?

Np. na złomie kabli miedzianych w Olsztynie ceny są niezwykle różnorodne. Wszystko tak naprawdę zależy, jaki typ przewodu chcemy sprzedać. Najbardziej opłacalne jest miedziane okablowanie. W zależności od miejsca (wbrew pozorom województwa nie mają jednolitych cen) np. za miedzianą wiązkę samochodową możemy otrzymać od 11 do 14 zł/kg netto, a za sam kabel miedziany w izolacji od 3 do 7 zł/kg netto. Jeśli chodzi o aluminium – cena może wynieść od 1 do 3 zł/kg netto. Zatem sam widzisz – przedziały cenowe w poszczególnych skupach kabli w izolacji w Olsztynie są dość szerokie.

W jaki sposób najkorzystniej zrealizować wywózkę kabli na złom w Olsztynie?

Czasami nie mamy możliwości samodzielnego wywozu okablowania do np. skupu kabli miedzianych w Olsztynie. Czy to ze względu na masę naszych pozostałości, czy to z powodu braku odpowiedniego pojazdu. W takim wypadku najlepiej zorganizować odbiór przewodów z danej lokalizacji i wywóz do skupu kabli w izolacji w Olsztynie za pośrednictwem firmy zewnętrznej. Jak się do tego zabrać? Najlepiej za pomocą WasteMaster! Za darmo znajdziemy dla Ciebie placówki oferujące wywózkę do placówek utylizacji oraz precyzyjnie wycenimy Twój odpad. Pamiętaj jedynie o dokładnym opisie przewodów. Jest to ważne w kontekście realizacji transportu na skup kabli w izolacji w Olsztynie - często firmy zastrzegają sobie tzw. minimum logistyczne. Zazwyczaj nie obsługują ładunków poniżej 200-300 kg. Dodatkowo, jeżeli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha ziemi, musisz pamiętać o zwróceniu kierowcy Karty Przekazania Odpadu - gwarancji legalnego przewozu śmieci do miejsc skupu.

Dokumenty i formalności dla różnych podmiotów

Przepisy w Polsce wymuszają zarówno na właścicielach przedsiębiorstw, jak i osobach fizycznych, przestrzeganie formalności dotyczących przetwarzania odpadów. Wyżej wspomniana grupa właścicieli firm i rolników, musi prowadzić ewidencjonowanie np. kabli w BDO. Osoby fizyczne sprzedające przewodu skupom kabli w izolacji w Olsztynie są z tego zwolnione. Muszą jedynie (jak wszyscy) wypełnić Kartę Ewidencji Odpadów i zachować ją na wypadek kontroli. Także prywatne osoby dostną od skupu kabli samochodowych w Olsztynie i nie tylko, Formularz Przekazania Odpadu, który stanowi dowód przeprowadzenia transakcji. Całość powyższej biurokracji ma zapobiegać nielegalnemu wywożeniu czy sprzedawaniu okablowania. Wszystkie powyższe druki operują systemem oznaczeń numerycznych pochodzących z Rozporządzenia Ministra Środowiska - warto się z nimi zapoznać i być na bieżąco!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Znalazłam dzięki ich aplikacji, naprawdę korzystny skup kabli w mojej okolicy! Nie myślałam, że znajdę cokolwiek, a tu takie zaskoczenie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Z pewnością raz jeszcze skorzystam z aplikacji! Nie myślałam, że jest taka łatwa w użyciu!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie będę się bezsensu rozwodził, powiem jedno - naprawdę opłaca się korzystać z WasteMaster!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam przekonana, czy najbliższy złom kabli w Olsztynie jest najlepszy, więc zwróciłam się do pracowników z WasteMaster - nie zawiedli mnie! Znaleźli dla mnie prawdziwą perełkę!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat