Mrągowo - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Mrągowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Zapoznaj się z cenami skupu kabli w izolacji w Mrągowie

Poniżej został zamieszczony cennik skupu kabli w Mrągowie. Stworzyli go nasi eksperci w oparciu o teraźniejszy kształt rynku odpadowego w Polsce. Trzeba podkreślić, że ceny skupu kabli w Mrągowie nie są określone raz na zawsze, ponieważ są zależne od wahań na rynku handlu np. metalami. Jeśli poniżej nie znalazłeś swojego rodzaju okablowania albo masz pytania z zakresu skupu kabli w izolacji w Mrągowie – skontaktuj się z nami za pomocą rozmowy telefonicznej lub formularza dostępnego na witrynie!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,2 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,8 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,9 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,8 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,4 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,5 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Co najlepiej sprzedać w skupie kabli w Mrągowie?

Największe zyski spowoduje sprzedaż kabli miedzianych. Obojętne, jak wygląda cennik danego skupu kabli w izolacji w Mrągowie - najdroższa zawsze będzie miedź. Dzieje się tak, ponieważ jest to najsolidniejszy dostępny materiał - nawet ten z odzysku! Zatem warto określić orientacyjne ceny sprzedaży tego rodzaju przewodów na złomie kabli miedzianych w Mrągowie. Za wiązkę samochodową możemy otrzymać od 11 do 14 zł/kg netto, a za sam kabel od 3 do 7 zł/kg netto. Aluminium jest dużo tańsze - od 1 do 3 zł/kg netto. Aby dowiedzieć się, ile zyskasz na swoich przewodach - skontaktuj się z naszymi specjalistami!

Dlaczego ceny w skupach kabli w Mrągowie ulegają wahaniom?

Dzieje się tak, ponieważ ceny na przykład na złomie kabli miedzianych w Mrągowie są uzależnione od stanu gospodarki. Główną przyczyną zauważalnych wahań wysokości cen w skupach, jest właśnie zmieniający się rynek metali. Jak wiadomo, skupy po przerobieniu i odzyskaniu np. miedzi, chcą ją sprzedać. Jeżeli sytuacja na rynku jest nieopłacalna, muszą to zrobić po niższych cenach, co wpływa na wygląd cennika takiej placówki. Warto zobrazować tę sytuację na konkretnym przykładzie. Otóż w 2021 roku, zgodnie z naszymi danymi, za wiązkę miedzianych kabli samochodowych otrzymałbyś ok. 16 zł/kg netto. Obecnie jednak (prawdopodobnie w związku z inflacją lub kryzysem energetycznym) jest to już tylko 11-14 zł/kg netto. Zatem spadek jest zauważalny. Jeżeli nie masz czasu na śledzenie zmian na rynku - WasteMaster jest idealnym rozwiązaniem! Zajmiemy się za Ciebie określeniem najlepszej okazji na sprzedaż okablowania! Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat - zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Jak możesz skorzystać z WasteMaster?

Nasze usługi są dostosowane do potrzeb wszystkich klientów. Możesz zamówić je za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, rozmowy telefonicznej lub samodzielnie znaleźć złom kabli w Mrągowie, używając naszej aplikacji. Pierwsze dwie metody polegają na tym, że udzielasz nam danych o okablowaniu, a nasi eksperci przygotowują wycenę oraz listę ofert. Numer telefonu i formularz znajdziesz po kliknięciu w interesującą Cię ofertę. Twój Opiekun Klienta doda w Twoim imieniu zlecenie w naszej aplikacji i wyśle Ci najlepsze zgłoszenia. Jeśli wolisz samodzielnie dodać ofertę, również jest to możliwe. Aplikacja jest dostępna do pobrania, jak i do otwarcia w przeglądarce. I w tym przypadku, przydzielony z góry Opiekun Klienta, dostosuje do Ciebie oferty najlepszych skupów kabli aluminiowych w Mrągowie i przekieruje je do Ciebie. Nasi pracownicy będą także koordynować finalizację Twojego zlecenia. I to wszystko kompletnie za darmo!

Odzyskiwanie kabli na złomie w Mrągowie

Organizacja i przeprowadzenie odzysku, to najważniejsze zadania skupów kabli w Mrągowie. Jak przebiega cały proces? Kable są cięte mechanicznie na małe kawałki, z których obiera się warstwę izolacyjną. Następnie pod wpływem wstrząsów np. na złomie kabli miedzianych w Mrągowie powstaje plastyczny granulat miedziany. Takie placówki zużywają relatywnie mało energii, a ich praca zmniejsza wydobycie metali, które są niemal w 100% tak samo efektywne jak w "oryginale". Sprzedając kable dbasz o swoje fundusze i naturę! Zachęcamy do współpracy z WasteMaster - pomożemy Ci usprawnić realizację całego procesu!

Rodzaje kabli w skupie w Mrągowie

Kable w skupie możemy skategoryzować ze względu na zawartość oraz zastosowanie. Jak już z pewnością zauważyłeś, główne metale wykorzystywane do produkcji okablowania to Cu i Al. Stąd wytworzyły się specjalistyczne skupy kabli miedzianych w Mrągowie oraz skupy kabli aluminiowych w Mrągowie. Oprócz tego wyróżniamy także różne zastosowania przewodów. Mogą być telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, energetyczne, sygnalizacyjne, budowlane, komputerowe czy specjalne. Są to niektóre specjalności. W nawiązaniu do nich, powstały również skupy kabli elektrycznych w Mrągowie i skupy kabli samochodowych w Mrągowie, zajmujących się oczywistymi rodzajami przewodów. Pamiętaj o precyzyjnym określeniu swojego typu okablowania – od tego zależy kwota, którą uzyskasz!

Dokumenty niezbędne do legalnej sprzedaży kabli

Jak już wyżej zostało wspomniane, właściciele przedsiębiorstw i niektórzy rolnicy są zobligowani do wypełniania nieco innych dokumentów niż osoby fizyczne. To właśnie oni muszą prowadzić aktualną ewidencję w BDO. Osoby prywatne nie muszą tego robić, a w przypadku realizacji wywozu do skupu kabli w izolacji w Mrągowie, muszą jedynie posiadać dokument tożsamości. jednak muszą uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadów, która będzie służyć, jako dowód na legalne przeprowadzenie utylizacji i sprzedaży okablowania. Także te podmioty dostaną np. od miejsca skupu kabli samochodowych w Mrągowie FPO - dowód na przeprowadzenie transakcji. Dodatkowo, warto dodać, że wszystkie te dokumenty wykorzystują kody odpadów. Odnajdziesz je w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku, dotyczącego katalogowania śmieci.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

WasteMaster to nie tylko aplikacja dla przedsiębiorców. Dla mnie - osoby prywatnej - znaleźli super skup kabli samochodowych w Mrągowie - jestem miło zaskoczony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zawsze dużo czasu zabierało mi wyszukanie dobrego skupu kabli elektrycznych w Mrągowie, ale bez skutku, wszystko było albo drogie albo podejrzane. Spróbowałem dać szansę WasteMaster i nie żałuję! Kompleksowa obsługa klienta + wysoka jakość usług. Jestem naprawdę usatysfakcjonowany!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam serdecznie - oszczędzicie mnóstwo czasu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Uprzejmy konsultant wyjaśnił mi, co muszę zrobić z moim zużytym okablowaniem komputerowym, a następnie znalazł naprawdę korzystny skup kabli w izolacji w Mrągowie. Polecam cieplutko!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat