Katowice - Utylizacja opon | WasteMaster

Utylizacja opon w Katowicach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cena odbioru opon w Katowicach – fachowa wycena

Cena odbioru opon w Katowicach bywa problematyczna, ponieważ jej wysokość zależy od szeregu czynników. Istotne są między innymi waga, rodzaj czy ilość starych opon. Jeśli więc myślisz nad ceną utylizacji opon w Katowicach, skorzystaj z naszej aplikacji WasteMaster. Dzięki niej z łatwością wycenisz swoje zużyte opony, abyśmy mogli je później od Ciebie odebrać. Możesz również zrobić to w nieco bardziej tradycyjny sposób, dzwoniąc na naszą infolinię. Tam czeka już na Ciebie jeden z doradców klienta, który przygotuje dla Ciebie taką wycenę zupełnie nieodpłatnie. Sprawdź sam, że cena utylizacji opon w Katowicach nie musi mieć przed Tobą żadnych tajemnic!
Ceny
Opona osobowa cena min. 3,5 zł netto
Opona osobowa cena max. 8 zł netto
Opona ciężarowa min. 18 zł netto
Opona ciężarowa max. 30 zł netto
Opona rolnicza Do wyceny zł netto
Warunki współpracy

Masz stare, zużyte ogumienie i nie wiesz, gdzie oddać opony? Mamy dla Ciebie nowoczesną aplikację, która pozwoli Ci skutecznie i szybko zamówić usługę odbioru zużytych opon.

Nie wiesz, gdzie oddać opony w Katowicach? Zanim przejdziemy do dalszej części tematu powiemy, jakie odpady gumowe mogą być odebrane w ramach usługi. Do celu związanego z usługą odbioru zużytych opon wydziela się następujące kategorie materiałów: osobowe, ciężarowe, dostawcze, rolnicze i przemysłowe. Szczegółowe informacje na ten temat otrzymasz, gdy nawiążesz kontakt telefoniczny z naszym konsultantem. Ponadto, dowiesz się wtedy między innymi, czy odpad, którym dysponujesz, zalicza się do jednej z wyżej wymienionych kategorii. Zadzwoń do nas także wtedy, gdy masz inny specyficzny rodzaj ogumienia. Dzięki temu nareszcie rozwiążesz swój kłopot.

Najważniejsze informacje dotyczące usługi odbioru opon w Katowicach w aplikacji WasteMaster Jakie działania należy wykonać, aby skutecznie zamówić usługę utylizacji zużytych opon w Katowicach za pomocą aplikacji WasteMaster?

Nasza aplikacja WasteMaster powstała w taki sposób, aby maksymalnie ułatwiać proces związany z zamawianiem usługi odbioru odpadów, a więc także utylizacji zużytych opon w Katowicach. Gdy skorzystasz z naszego rozwiązania, rozwiążesz swój kłopot i nie będziesz się już zamartwiać tym, gdzie oddać opony w Katowicach. Przygotowaliśmy dla Ciebie dwie możliwości, jeśli chodzi o zamawianie tej usługi. Po pierwsze możesz skontaktować się z naszym konsultantem. Pracownik naszej firmy zada Ci pytania, które pomogą w wyróżnieniu najlepszych dla Ciebie propozycji. Jest jeszcze jedna metoda, a mianowicie możesz to zrobić bezpośrednio z pomocą strony internetowej mamodpad. W górnej części witryny znajduje się formularz, który należy uzupełnić. Musisz podać tam między innymi takie informacje jak lokalizacja i ilość odpadu. W następnych krokach naciskasz przycisk „Szukaj ofert” i wówczas wyświetli się lista najatrakcyjniejszych rozwiązań dla odbioru opon w Katowicach, jeśli chodzi o rodzaj odpadu, którym dysponujesz. Jest to opcja, która nie tylko zminimalizuje Twoje zaangażowanie w cały proces, ale także pozwoli oszczędzić cenny czas.

Jakie opłaty pobiera się za usługę utylizacji opon?

Płatność za usługę odbioru zużytych opon następuje po wykonaniu usługi. Przy czym oferujemy trzy sposoby rozliczania zamówienia. Nie musisz się tym martwić, ponieważ w razie potrzeby nasz konsultant zaprezentuje Ci te metody, a potem Ty zdecydujesz się na taką, która spełni Twoje wymagania. Możesz wybrać następujące metody rozliczania: za wagę odpadu, za kontener, solówkę lub zestaw i trzeci sposób polegający na rozliczeniu na podstawie liczby opon. Stawki różnią się także w zależności od tego czy elementy zostaną dostarczone do punktu skupu, czy odebrane przez firmę działającą w branży. Dlatego w ostatnim przypadku ważna jest odległość. Koszt utylizacji odpadów gumowych w Katowicach z samochodów osobowych zaczyna się od kwoty 3,50, z kolei, a jeśli chodzi o materiały z samochodów ciężarowych, wartość ta kształtuje się na poziomie wyższym niż 20 złotych. Gdy zdecydujesz się na oddanie materiałów do recyklingu opon w Katowicach i zamówisz pojazd, który będzie musiał pokonać dość odległość, możesz zapłacić nawet powyżej 2200 złotych za solówkę i więcej niż 4000 złotych za zestaw. Dlatego zapraszamy do złożenia zapytania samodzielnie w naszej aplikacji lub za pośrednictwem pracownika naszej firmy, który wyszuka najlepsze oferty na odbiór odpadu.

Jaki jest czas wykonania usługi odbioru zużytych opon w Katowicach?

Termin realizacji usługi odbioru opon w Katowicach wcale nie jest prosty do określenia, gdyż wpływa na niego wiele różnych czynników. Istotne jest w szczególności to czy lokalizacja jest przystępna. Jednakże w tym przypadku należy wyróżnić dwie sytuacje. W przypadku odbioru małych ilości odpadu usługa realizowana jest zwykle w ciągu kilku dni. Z kolei duże ilości odpadu odbiera się w wolnych terminach i przy dostępności określonych środków transportu. Dlatego może okazać się, że w tej sytuacji czas realizacji wydłuży się do jednego miesiąca.

Jak wygląda sprawa związana z recyklingiem odpadów gumowych w Katowicach?

Usługa, którą się zamawia w tym przypadku, dotyczy odbioru opon w Katowicach. Dlatego przedsiębiorstwo, które będzie odpowiedzialne za wykonanie usługi sprawdzi, a także wybierze materiały, które można przekazać do recyklingu odpadów gumowych w Katowicach. Natomiast materiały, które nie zakwalifikują się do tej grupy, zostaną przeznaczone do utylizacji opon w Katowicach.

Które odpady nie podlegają recyklingowi opon?

Odpady gumowe segreguje się podobnie, jak każdy inny typ odpadów. Dlatego recyklingowi, ani utylizacji opon nie podlegają między innymi elementy noszące znamiona zanieczyszczenia innymi odpadami. Co więcej, więcej organizacje działające w tej branży nie przyjmą też opon zabrudzonych glebą lub pomalowanych farbą. Nie mogą to być również opony uszkodzone w wyniku wystrzału lub rozcięcia. Do recyklingu odpadów gumowych nie przyjmuje się również opon z felgami, dlatego przed oddaniem do recyklingu opon, elementy te trzeba zdjąć. Istotne jest to, że w przypadku opon przemysłowych w procesie wyceny uwzględnia się budowę opony oraz możliwość dalszego przetworzenia. Dlatego zachęcamy do nawiązania telefonicznego kontaktu z naszym konsultantem, który udzieli niezbędnego wsparcia i pomoże znaleźć optymalne rozwiązanie dla konkretnego rodzaju odpadu gumowego.

Czy za dodanie ogłoszenia dotyczącego usługi utylizacji opon w Katowicach za pomocą aplikacji WasteMaster trzeba wnieść jakąś opłatę?

Publikacja zapytania dotyczącego utylizacji opon w Katowicach nie wywołuje potrzeby poniesienia jakiejkolwiek opłaty, ponieważ jest to usługa darmowa. Ponadto, nie płaci się również za wsparcie pracownika naszej firmy, jeśli chodzi o kwestię związaną z przeprowadzeniem analizy rynku i wyszukaniem dla Ciebie najkorzystniejszych propozycji.

Więc co zyskujesz dzięki WasteMaster?

Z nami szybko i skutecznie dowiesz się gdzie oddać opony w Katowicach. Już dziś wypróbuj!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie utylizować opony rolnicze?
02-09-2022
Gdzie utylizować opony rolnicze?

Utylizacja opon rolniczych jest płatna. Aby jak najlepiej wyjść na tego typu transakcji, warto skorzystać z usług WasteMaster. Wypełnij formularz na stronie lub skontaktuj się z...

Więcej -->
Ile waży zużyta opona ciężarowa?
31-08-2022
Ile waży zużyta opona ciężarowa?

Zużyte opony ciężarowe są dużo cięższe niż osobowe. Waga opony ciężarowych waha się od 30 kg do nawet 80 kg. Tego typu informacja jest istotna, kiedy planujemy utylizację opon, ...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja opon?
30-08-2022
Ile kosztuje utylizacja opon?

Jaka jest opłata za utylizację opon? To zależy od wagi, rodzaju i ilości posiadanych opon. Ceny skupów zależą od różnych czynników, dlatego najlepiej złożyć bezpłatne zapytanie ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić stare opony?
29-08-2022
Gdzie wyrzucić stare opony?

Często mamy problem ze starymi oponami. Utylizacja tego typu odpadu jest płatna, o czym mało ludzi pamięta. Dlatego często szukanym zapytaniem jest „gdzie oddać zużyte opony za ...

Więcej -->
Co zrobić ze starymi oponami?
25-08-2022
Co zrobić ze starymi oponami?

Zastanawiasz się, gdzie oddać stare opony? Tego typu odpad trzeba oddać do specjalnego punktu skupu i zutylizować. Aktualne ceny utylizacji opon znajdziesz tutaj. Jeśli masz fir...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Zawsze miałem problem z tym, żeby znaleźć dobre i niedrogie miejsce, w którym *#*dokonam recyklingu opon w w Katowicach. Z tego powodu zwróciłem się do WasteMaster i nie żałuję! Szybko i sprawnie zorganizowali dla mnie usługę transportu setek opon do skupu. Polecam, to usługa dla zapracowanych!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Kiedy chcę dowiedzieć się jak wyglądają ceny skupu gumy w w Katowicach - dzwonię do WasteMaster. Konsultanci zawsze mają bieżące dane, na podstawie których podejmuje trafne decyzje.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Za pomocą usług od WasteMaster oszczędziłam naprawdę dużo czasu. Po krótkim czasie miałam na mailu listę ciekawych ofert odbioru zużytych opon w w Katowicach. Mogłam swobodnie wybierać spośród nich, a nawet gdybym się nie zdecydowała na żadną z podesłanych, nie poniosłabym żadnych kosztów!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Usługi oferowane przez WasteMaster są bardzo innowacyjne i faktycznie usprawniają zarządzenie gospodarka odpadową w mojej firmie. Polecam realizować recykling opon z ich pomocą - są naprawdę porządni i rzetelni!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

WasteMaster bez pobierania żadnych opłat zorganizowało dla mnie odbiór zużytych opon w w Katowicach. Jestem niezwykle zadowolona i wiem, że dużo zaoszczędziłam!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór zużytych opon
04-09-2022
Odbiór zużytych opon

Pewnie każdy kierowca chociaż raz w życiu zastanawiał się, lub będzie zastanawiał się, co zrobić ze starymi oponami. Ich zużycie zależy od szeregu czynników w tym: stylu jazdy, ...

Więcej -->
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?
03-09-2022
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?

Stare i porzucone opony w lasach oraz przydrożnych rowach to niestety cały czas częsty widok w Polsce. A przecież stara opona, aby się samoistnie rozłożyć może potrzebować nawet...

Więcej -->
Utylizacja opon samochodowych
03-09-2022
Utylizacja opon samochodowych

Z roku na rok coraz więcej ludzi decyduje się na samochód. W dzisiejszych czasach jest to jeden z podstawowych środków transportu, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie cod...

Więcej -->
Gdzie oddać opony?
15-06-2022
Gdzie oddać opony?

Każdy przedsiębiorca, którego działalność wiąże się z produkcją lub wymianą ogumienia, zastanawia się gdzie oddać opony i odpady gumowe. Pytanie to wiąże się przede wszystkim ze...

Więcej -->
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?
05-04-2022
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?

Jakie dokumenty są wymagane przy odbiorze do utylizacji zużytych opon? Opony jako odpad podlegają pod przepisy związane z rejestrem BDO. W efekcie, do zlecenia utylizacji zużyty...

Więcej -->
Praktycznie o recyklingu opon
17-03-2022
Praktycznie o recyklingu opon

Jak przebiega proces recyklingu opon? Gdy opony zostają dostarczone do recyklera, muszą zgodnie z przepisami zostać w odpowiedni sposób zagospodarowane. Należy przy tym pamiętać...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat